Čo mám robiť?

karamatka
27. sep 2013

Je tu vela podobnych pribehov, ako ten moj. Neviem, preco to sem pisem, asi len preto, ze to potrebujem niekomu vyrozpravat. Mam 33, zila som poslednych 5 rokov v UK, nasla som si tam priatela, mame spolu dieta (teraz ma 15 mes.). Po 2 rocnom vztahu som usla z Uk na SK, pretoze sme sa s priatelom nezhodli, vztah smeroval k rozchodu, a este ku vsetkemu mi nechcel dat pas maleho a povedal, ze v zivote uz nezoberiem nasho syna na SVK. Neviem, co planoval, alebo ci vobec nieco planoval, ale je lepsie ked mam maleho ja, ako keby ho uniesol on mne. PS / moj ex je cernoch a chcel ist na dovolenku do Afriky pozriet svojho otca, ale neviem, ci chcel zobrat aj nasho syna alebo nie, pretoze mi nechcel dat ten pas a rodny list, zlakla som sa a odisla na SVK. Teraz mi je ho luto. Luto mi je aj mojho syna, ze neni s otcom a opacne. Nemozem povedat, zeby bol super otec, staral sa o maleho asi 30 min denne, ale aj tak si myslim, ze by nemali byt tak daleko od seba. Lenze ja ked sa tam teraz vratim, tak co mozem cakat? Uz teraz aj ked to doteraz neplanoval tak teraz uz urcite nad tym rozmyslal.
Ja si doma pracu neviem najst, som zadlzena az po usi, ani len na brigadu ma nikde nechcu. V uk by mi nebolo po financnej stranke zle, len by som tam bola sama, sama s malym, pracovat do tych 4 rokov veku dietata by sa mi nedalo, pretoze skolky su tam drahe. Je to vsetko o ..... neviem, co robit? Ostat tu / mame na krku, ktora nas zivi a maleho aj sati, pretoze ja mam 220 e matersku s rodinnymi a pozicku platim 250. .......Co myslite? Neviem, co robit?

macamac
29. sep 2013

@karamatka 😕 😕
čítam a nestačím sa čudovať
keby si mala 18 a čerstvo by si išla z Hornej Maríkovej do sveta, tvojmu správaniu by som sa nečudovala
ale si zrelá žena, ktorá bola dokonca aj v Čechách za prácou, kde, ako tvrdíš, si zarábala o 90% viac, ako je materská, z čoho usudzujem, že si mala dobrý job a teda nie si nejaká puťka
že ti láska až takto a v dnešnej dobe a zvlášť s cudzincom zatemnila mozog, hmmm, tomu už celkom nerozumiem
to, že mama ti poskytla dom ako zálohu na úver považujem aj od nej ako veľkú životnú chybu, lebo nikdy ani rodič nemôže vedieť, čo sa stane s jeho dieťaťom, či neochorie, nedajbože nezomrie...a potom čo s úverom? nebude vládať platiť, príde o strechu nad hlavou a v tvojom prípade pre ch.uja, ktorý si vďaka úverom nejaký čas požil na vysokej nohe, splatil svoje úvery bohvie za čo a teraz pravdepodobne hľadá podobnú, ak ju už nemá, pri ktorej bude plávať životom ďalej pod rúškom jej zaľúbenosti, naivity a neopodstatnenej dôvery
ja, ako matka by som práve z veľkej lásky k svojmu dieťaťu dom nikdy nezaložila, pretože tým pripravím o strechu nad hlavou v nepriaznivej situácii nielen seba- ale ak by osud dopadol tak,ako v tvojom prípade, aj svoje dieťa
lebo teraz jej dom je útočiskom aj teba a tvojho syna

no, celý príbeh je zlý, čo ti nevravím nič nového, samozrejme
myslím,že v tomto prípade by ti nepomohlo ani to,keby ste boli manželia, lebo aj tu na MK je xy prípadov, kedy ženy aj po rozvode platia hypo, keďže muž má v paži, aby neprišli o bývanie

drahé prebudenie z naivity máš, to je smutná pravda
takže budeš splácať niečo, z čoho nebudeš mať úžitok, inak povedané, roky ti peniaze pôjdu do luftu pre nehynúcu lásku k chlapovi 😝
a budú to pekné peniaze, zvlášť, ak si pomyslíš, že za ne si mohla splácať napr. byt a byť v svojom

každý robí chyby
jediné povzbudenie: ak nejde o život, nejde o nič
hlavne,aby si bola zdravá a vládala robiť, splácať a mala pokoj od otca svojho syna
prajem na tejto ťažkej ceste veľa veľa síl

karamatka
autor
29. sep 2013

@macamac dakujem

karamatka
autor
29. sep 2013

@oslo2 dakujem

bdalibor
6. jan 2014

Tu je jasný príklad toho , že s kým si máte líhať do postele .............vy ženy ste jednoducho sprosté , naozaj rozmýšľate vagínou!!

libka1
6. jan 2014

@bdalibor 😅 😀 😀 hej, aj o muzoch sa hovori ze rozmyslaju penisom... ale asi to nebude platit o vsetkych, ze?
a kde je nejaka rada alebo ci si chcel vlastne tymto prispevkom poriesit? 😅

libka1
6. jan 2014

@karamatka s tebou to ako dopadlo? Pozbierala si sa uz trochu?

bdalibor
6. jan 2014

No tu už neporiešime naozaj nič....