Čo mám robiť? Muž hrá hazardné hry

juli268
12. jún 2018

Už neviem ako ďalej muž je závislý na hrách a prehráva celu výplatu sľubuje že už nepojde ale ako dostane peniaze tak je to zase rovnaké prehra vsetko

dilino
24. jún 2018

@dmband ako ty ako priateľka môžeš zaňho splacať dlhy to je čo za hlúposť deti ste nemali tak akože čo ved ty by si nemala isť ani na dedičske nieto ešte splacať dlhy hlúposť to sa mi nechce veriť ked sa oni vzdali jeho rodina ako to môže prejsť na teba ked ste boli iba ako priateľ s priateľkou nie manželia

8adka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dmband
24. jún 2018

@dilino Ako osoba žijúca so zosnulým v spoločnej domácnosti a navyše spolumajiteľka tej "domácnosti" som so súhlasom ostatných dedičov mohla byť a aj bola zaradená medzi dedičov. Kto taký problém neriešil, ani nevie, že existuje a má zákonné riešenie...

libawet
3. júl 2018

@guliver19 tak to ťažko. Ak je človek aspoň trochu súdny a premýšľa triezvo, tak sa s podobným indivíduom ani dohromady nedá.

nexuska
3. júl 2018

A preco ho ty zivis zo svojich uspor?detom kup,sebe kup ale ked on neprispeje do domacnosti ani centom a prehra celu vyplatu nech je hladny alebo nech pyta tam kde nosi vyplaty.ty si hlavne utried priority ci svoje uspory nechas bokom pre pripad potreby a pre deti alebo ci ich rozhajdakas na darmozraca ktory neprispeje do domacnosti ani centom a ani nema zaujem sa zmenit.Lebo ked sa minu tvoje uspory budes uz uplne nahrata a o deti kto sa postara,hmm?

whatever1
12. júl 2018

@juli268 Ahoj. Tvoj chlap nemusi byt zly clovek, ale jedna vec je ista ma vazny problem. To ci za to moze alebo nemoze je zbytocne rozoberat. Dolezite je teraz to, ze to nemozes nechat tak ako to je! To by si uskodila sebe, detom a aj jemu pretoze ho to bude cim dalej pohlcovat a nemusi to odpadnut dobre. Taky ludia klamu, pretvajuju sa pred okolim ale vo vnutri trpia a casto maju aj samovrazebne myslienky. Ked ho mas tak rada ze ho nechces opustit(co by mu mozno aj pomohlo a teba oslobodilo) tak mu daj sancu-ultimatum- vyplata bude chodit na tvoj ucet a k tomu vyhlada pomoc psychologa. Jedine takto mu mozes pomoct ina moznost( okrem rozchodu) nie je. Ak si je plne vedomi ze ma problem tak na to pristupi pretoze vie ze ked nebude mat peniaze tak nebude moct hrat a mohol by to mat prvy krat pod kontrolou. Ak s tym nebude suhlasit, znamena to ze nie je pripraveny ten problem riesit a s tym ty uz nic nenarobis, a mozes odist zo vztahu s cistym svedomim ze sancu si mu dala...

katmi
4. aug 2018

@juli268 poslat ho cim skor kade ľahšie, kym nezacnu peniaze, veci miznut z domacnosti aj tebe

marlenka1889
1. mar 2023

AH škoda že si neuvedomuje problém on ak by tak by to bolo o krok lepšie k tomu seknúť s tým… veď tam musel dat nenormálne peniaze. Nikdy nevyhras to čo si tam dal a ak tak to človek hneď prehra veď predsa môže mat viac.. držím prsty no vlastná skúsenosť ruky preč pokial nie je neskoro. Či už od muža alebo muž s hrami, veď sú to VAŠE peniaze . Poznám človeka čo si na tom ide už 20rokov je už bez rodiny (mal ženu aj deti dom…) nemá nič. A nestačilo mu….