Za 3 dni som prišla na hazardných hrách o 700 eur

28. feb 2023

Pekný večer prajem, musím sa vyrozprávať tuto lebo doma a moji blízky by má zabili. Ako som mohla prísť o 700€ všade vždy šetrím pohŕdala som hazardnými hrami a prehrám 700€ za 3 dni veď to je choré nenavidim sa. Má niekto rovnaký príbeh ? Ja mám pocit že sa potrebujem dať liečiť lebo ma to ťahá ďalej a ďalej… bože čo mám robiť ako si povedať dosť nikdy tie peniaze nevyhraš naspäť. Veľa ľuďom som vždy dohovárala keď mali problém s týmto… veď prehráš na hrách prídu k tebe iným spôsobom peniaze sa točia život nekončí. PREČO SA JA NEVIEM PODĽA TOHO RIADIŤ 😭

colsami
28. feb 2023

Potrebujes sa liecit, mas dobry pocit. Tak zacni, kym nebude neskoro a kym si to riadne uvedomujes.

patus_2
28. feb 2023

Priznala si si, že máš problém. Si na dobrej ceste. Určite vyhľadaj pomoc. Nieje to hanba, že si chces nechať poradiť. Písala si tu už pár dni dozadu, však? Začni s liečbou, oni ťa nasmerujú ako maš pokračovať, aby si sa netočila v bludnom kruhu.

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darijja
1. mar 2023

Znamy takto prisiel o byt.. zastav sa kym je to len 700e!!!

natalusiiik
1. mar 2023

Daj si na internete zablokovat vsetky stranky s hazardnymi hrami a tipovanim, tak mozes predist hazardu online.. ci vsak nepojdes do tiposu alebo herne niekde v meste uz je ale na tebe..

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
divokykonik
1. mar 2023

Bratov kamarát prehral v hazardných hrách celý svoj majetok. 700 eur je ešte nič, ukonči závislosť skôr, ako vypukne úplne. Nehľadaj rovnaké príbehy, málokto sa ti prizná, že prehral neviem koľko eur. Si predstav, že za tie peniaze si mohla mať nejakú menšiu dovolenku na Slovensku. Kruté, však? Ale ja si myslím, že ťa to ešte nedraplo dostatočne, takže ti prajem, nech sa toho vzdáš čo najskôr.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modradaniela
1. mar 2023

Poznám príbeh matky s malym dieťaťom ktorej hazard prinášal uspokojenie a vyhľadávala ho aby mala pocit že žije ,skončila s 40 000 dlžbou u "kamaráta"ktorý si potom chcel privlastniť aj ju ako handru ,klamala máme a všetkym okolo seba začala piť ako chlap aby sa otupila stratila prehľad o Tom čo je normálne a čo nie v peňaženke 0 dlžoby všade stalo sa že mala ani na hyg.vložky proste padla na úplné dno trvalo to ani nie rok neviem ako žije teraz ale slasť to nie je má čo splácať veľa rokov ale užila život v herniach a na mobile a teraz má už len oči pre plač čo spravila ,pokiaľ chces skončiť takto tak pokračuj a za chvíľu sa nebudeš moct na seba pozrieť ani v zrkadle stratiš dôveru ľudí ktorým na tebe záleží ,sú to drsné slová ale ak to nezoberies vážne tak si pokazis život zastav to kým nie si na dne a hľadaj zmysel niekde inde aj v malých veciach nájdeš niečo čo ťa poteší

amy2807
1. mar 2023

to že si priznavas ze sa potrebujes dat liecit a mas problem je uzasny prvy krok..to znamena ze nie si ešte stratená a chces tym nieco robit takze teraz len nepolavit

renatik999
1. mar 2023

Psychiater. Hold tvoja blbosť

ahhola
1. mar 2023

Ako si stopila tých 7stoviek?sedenie v herni,, online...?
Keď to začínalo v 90.tkach... Tak kamarátka o 15.30 zo škôlky s 2 deckami pred vyherny🙆‍♀️automat... Na par minút a sedela tam do večera, prehľad o deckach nulovy, nahádzala tam všetko, co mali, starý turnusy na kamione a kým doniesol ďalšie obezivo, hlodali rožky... Ona bola úplne v tranze, ako buchala do tlačidlá, kde sa zjavovali 3 rovnaké obrázky, veľmi rýchlo to išlo do závislosti a katastrofy 🕳️

kulumulu123
1. mar 2023

Sikovnica 👏👏👏

autor
1. mar 2023

@ahhola no ONLINE to by mali zakázať, je to veľmi pohodlné .. pre tých čo zarábajú na človeku ktorým som bola aj ja …, pri deťoch by som si nedovolila tam chodiť. Ani neviem prečo som to robila proste asi mi šiblo. Nikde som za 2roky poriadne nebola, potrebovala som asi nejaké vzrušenie, zažiť niečo nové 🤷🏻‍♀️Nikdy by som nenechala deti doplatiť na to že by som robila takéto niečo, vždy som išla do všetkého s vedomím že nikto ma z toho nevylíže, som v tom sama a ja na to doplatím ak to nevíde, nepodarí sa. Nestopla som to pre to žeby mi došli prostriedky ale pre to že som si uvedomila že už som sa toho strašne presýtila a nebudem robiť to načo som v minulosti ani len nepomyslela, a samozrejme -700€. Ale mám ponaučenie verím že do konca života a novú skúsenosť. Už nikdy nebudem súdiť ľudí ktorý to robia a nevedia prestať zažila som a už viem ich pohľad na to. Takým ľuďom ozaj nepomôže nič ani dohováranie kým si to neupratajú v hlave, alebo sa dajú liečiť .Žiaľ. Ja som mala motiváciu prestať a som nesmierne rada že to skončilo “IBA” pri tých 700€, niekto sa toho nepresýti ani pri 7000€ a niekto ani pri -70000€. Toto bol môj strop ktorý síce budem dlho zase naháňať šporiť rozmýšľať o tom ale už to nevratim. NEJDE O ŽIVOT NEJDE O NIČ, 🙂 aj keď tento príspevok som písala v návale emócii.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatik999
3. mar 2023

Zakázať nemusia. Múdry človek hrať nikdy nezacne

autor
7. mar 2023

@mamula20 mali ste pravdu, nedala som to.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2023

@mamula20 úplne s vami súhlasím, teraz by som bola rada keby to ostalo “LEN PRI 700€”…. Zariadila som si to zatiaľ vymazaní účtom na etipos, DOXXbet atd… všetky financie ktoré som mala na kartách som spojila do kopy vybrala a odniesla rodine, nech má od toho úplne izolujú. Snáď to pomôže dúfam že toto bude stačiť a nikdy sa do toho nedostanem opäť. Samozrejme pomoc vyhľadam no veľmi dlho sa budem spamätávať z toho že tie impulzy som nevedela zastaviť a tie peniaze budem šetriť možno aj rok čiže veeeeeeeelmi dlho…

divokykonik
7. mar 2023

No sám sa človek ťažko z toho vyhrabe. Ale aj tak o čom sú tie automaty? Len tam hádžeš peniaze a čakáš na väčšiu výhru alebo jackpot, čo je veľmi nízka pravdepodobnosť. Hodíš tam viac a viac peňazí a čakáš ten slávny bod, ktorý nemusí prísť ani po hodení 100 tisíc eur do automatu. Stojí to za to? Veru nie, aj keď je to lákavé. Nájdi si už odborníka, čo ti bude vedieť reálne pomôcť, sama to zrejme nedáš.

lenkalenka1987
7. mar 2023

Myslim, že sa vieš vylucit aj z herni, keby tá to lákalo (že tá nepustia dnu). Treba si uvedomiť, že tieto hry sú robene tak, aby oni boli v zisku a mali na ich prevádzkovanie, takze ty nikdy nevyhras

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2023

@divokykonik No pochopila som to až po hodení posledného eura, výhru dá no potom ti ju to vezme a ešte raz tolko zoberie z tvojho ,lebo som lahvata rovnako ako aj každý kto tomu prepadol.. Nie je to o ničom tiež som sa na to tak pozerala pred tým čo na tom človek vidí, no neskutočne sa mi to dostalo do hlavy a riadilo mi to cely deň a nevedela som sa dočkať večera kedy si zahrám s pocitom “teraz to bude ten deň” keď sa mi to vráti, a mat stále tie čísla ovocia a pindoviny pred očami, človeku z toho preskočí.neprajem to nikomu.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2023

@mamula20 viete ani to s tým občianskym nie je 100% nič nie je 100% iba liečenie aj to sám človek musí chcieť ako ste aj spomínali.. poznám prípad kedy Kamos hral na kamosovom ucte cez jeho OP lebo svoj mal v kasinach bloknuty..

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. mar 2023

@mamula20 fu tak to by som muža najskôr musela mat.. do budúcnosti si to budem pamätať

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandarinka555
7. mar 2023

@mamula20 Nemá deti....ani muža....