Čo robiť, aby sa do mňa muž zamiloval?

30. sep 2020

Zoznámila som sa s jedným mužom ,spočiatku som o neho nemala záujem.On sa snazil stále mi písal aká som krásna a výnimočná, ale cítila som stále že mu ide hlavne o to dostať má do postele. Najprv sme si len písali, lenže keď sme sa stretli aj na živo tak som sa načisto namotala. Nespali sme ešte spolu. Čo robiť aby sa do mňa zamiloval?

autor
2. okt 2020

@poopsie potrebovala by som skúsenosti nejakej mrchy ktorá nešetrí mužov 😂

kristinkakvetinka
2. okt 2020

@miadi poznam to aj ja som to robila ked som bola mlada a nechapala som ako ale dost som to zneuzivala potom nebolo to pekne ale ti chalani sa sami tak nejak namotali hned.Ale ja som praveze bola vzdy taka "nedostupna" alebo aspon som sa tak tvarila a to ich vsetkych pritahovalo .Nikdy som netlacila na pilu.A vela z nich mi povedalo ze som bezcitna potom.Co teda vobec nieje pravda ale asi som to tak nejak dala najavo.
Ale osobne nikdy som sa nesla za niekym zblaznit ,bud ma chcel alebo nechcel .Nechcel jeden ,prisiel druhy 😂😂😂

poopsie
2. okt 2020

Ja som bola vždy priamočiara, nechodila som okolo horucej kaše, vždy som sa pýtala na svadbu, deti.. . Keď vieš na takéto základné otázky odpovede, vieš si utvoriť obraz.. Napr s mojim mužom som si to vydiskutovala už ako 17 ročná.. Rozišla som sa s mojou veľkou láskou a on mi napísal, že si ma raz vezme za ženu 😂.. Nemôžem sa pozerať na vzťahy, kde sa naťahajú, čakajú na nejaké méty.. 10 rokov sú v jednom vzťahu a potom zistia, že chcú rozdielne veci.. Minulosť je pre nich tabu.. A potom vyrábajú žiarlivostné scény... Za mňa ti radím, ak chceš ísť do toho a mať dobré základy vzťahu, na ktorých sa všetko stavia.. Byť úprimná.. Natahovačky a odťahovačky sú podľa mňa detinské.. Každému z nás vyhovuje niečo iné, niektorí muži majú radi ženy, ktoré vedia čo chcú..

kristinkakvetinka
2. okt 2020

@poopsie presne s tymto suhlasim treba ist hned k veci sa vyjadrit a bud to berie alebo neberie.Aj ja som vzdy bola uprimna ,ked som chcela sex tak som to povedala ,ked som chcela vztah toez som to povedala ,sme dospely ludia a ta uprimnost to ulahci v tomto pripade.

miadi
2. okt 2020

@kristinkakvetinka len ona velmi dobre vedela co robi to su proste take povahy. Tak ako su chlapi co vedia využit zeny su aj ženy co vedia využit mužov.

autor
2. okt 2020
autor
3. okt 2020

@miadi A ako sa vlastne správať pri tom sexe aby sa zamiloval?dá sa to vôbec?😃

autor
3. okt 2020

@kristinkakvetinka keby som aj ja mohla mať takú povahu😒ja naozaj vždy skôr tlačím na tu pílu ako hovoríš😞

autor
4. okt 2020

Asi to už nechám tak, radšej si nič nezacinam😞zabudnúť naňho po čase bude asi jednoduchšie ako si niečo začať a namyslat si, dúfať a neskor sa aj tak sklamem😞😞

vikus17489
4. okt 2020

Podla mna to moc vsetko analyzujes, ako vies, ze mu ide len o to jednko? Podla mna su to len a alen tvoje pocity a potom bude velmi tazko si niekeoho vobec najst

autor
4. okt 2020

@vikus17489 presne toto som ja že všetko hneď analyzujem😟😟☹️a preto to stále aj predčasne skonci.velmi tlačím na pílu to je moja veľká chyba

miadi
4. okt 2020

Podla mna je horsie neskusit ako sa sklamat.

poopsie
4. okt 2020

Tak ti najprv odporúčam naštudovať si nejakú vzťahovú psychológiu.. Napr Ženy sú z Venuše muži z Marsu.. A máš nulové sebavedomie.. Chceš dosiahnuť nejaký cieľ ale cestou sa ti kráčať nechce... Pritom ta cesta je ten cieľ, ktorý ti dá do života najviac.. Neexistuje univerzálny recept, ale ty si ho pýtaš.. Je toľko variant , koľko ľudí na svete.. Keď neskúsiš nebudeš vedieť, no pokiaľ skúsiš povieš si toto sa pokazilo a nabudúce to spravím ináč..

kristinkakvetinka
4. okt 2020

Presne tak vsetko analyzujes a zbytocne ,nechaj veci plynut a nerypaj v tom ,cas ukaze co a ako.Aj deti vychovavame v tomto monente naco sa budem zaoberat tym co bude o par rokov ,nema to zmysel.
Podla mna tiez si myslim ze neveris ani sama sebe ani nikomu naokolo.A sebavedomie ziadne ,prepac.Neviem ako vyzeras ale vzchop sa lebo zostanes naveky sama.

autor
5. okt 2020

@vikus17489 ide len o to.dnes som sa o Tom uistila.tak rozmýšľam či do toho ist či nie..

autor
5. okt 2020

@miadi Ale ako naňho aby sa zamiloval pri sexe?😕alebo teda ak to bude len o sexe či sa vôbec dá aby sa zamiloval😃

miadi
5. okt 2020

No pri sexe sa nezamiluje len si užije .mozes robit akrobaciu tantru atd raz sa toho preje. Proste uvidis ak sa k sebe hodite tak sa zo zalubenia stane laska ak nie tak snad nie je jediny chlap na svete.

kristinkakvetinka
6. okt 2020

Kolko mas rokov?

autor
6. okt 2020
kristinkakvetinka
6. okt 2020

Neviem tazko radit lebo ja som takto nikdy nerozmyslala ani som nechcela nikoho tak aby sa do mna zamiloval.Bud sa zamiloval alebo nie .Vsetko sa deje pre nieco a vsetko ma svoj cas.Ked sa nezalubi teraz tento asi ta caka niekde iny,lepsi ,krajsi 😉😊 ja nikdy nic nesilim ,nemyslim len co sa tyka vztahov ale celkovo ,vsetko pride vtedy kedy ma .To je zivot treba si vazit veci ktore tu mas teraz.

banderaska29
6. okt 2020

Bože, kde je sebadôvera, sebaláska... tak aby som sa zaujímala, ako sa do mňa zamiluje chlap, ktorý mi je sympatický.. čo keby si bola sama sebou, bola to ty, na nič sa nehrala a nechala to na prirodzenosť? ten, čo si Ťa zaslúži, ten sa do Teba zamiluje. Ten, ktorý Ti je súdený, ktorého o nič nemusíš prosiť. a že 29 rokov ? dievča prosím Ťa. Ži, miluj sa, venuj sa sebe. buď sebavedomá ale pokorná. A príde všetko 🙂

autor
6. okt 2020

@banderaska29 ďakujem 😊

banderaska29
7. okt 2020

ja by som tiež chcela, aby ma miloval Boris Valábik napríklad, ale čo no, nepomôžem si zatiaľ ma nepozná 😀 a asi by to muž neprežil 😀

nistika
7. okt 2020

bože toto sú kraviny čo sa človek nedočíta na modrom koníku...bud neoblomná taká onaká....ved to je bullshit cistý.... musíš byť inteligentná pohotová, prejaviť svoje hodnoty humor.buď ich máš alebo nemáš buď to ocení alebo neocení. každá zamilovanosť sa začína jednou otázkou: prečo mi je tento človek príjemný? čo z toho mám? je to nevedomá otázka ale tak to funguje...bud v tebe niečo nájde alebo nenájde a je jedno či budeš hrať mrazničku alebo nie.