Čo robiť, aby sa do mňa muž zamiloval?

30. sep 2020

Zoznámila som sa s jedným mužom ,spočiatku som o neho nemala záujem.On sa snazil stále mi písal aká som krásna a výnimočná, ale cítila som stále že mu ide hlavne o to dostať má do postele. Najprv sme si len písali, lenže keď sme sa stretli aj na živo tak som sa načisto namotala. Nespali sme ešte spolu. Čo robiť aby sa do mňa zamiloval?

vandicka7
30. sep 2020

Pockaj preco pises milenec? Ty si vydata, ci ako?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oktobermimi
30. sep 2020

Bud jeho madracom, pokial nenajde lepsi, novsi neoskakany 👏

vilma7
30. sep 2020

@vandicka7
@viestta milenec je predsa aj chlap, ktorému ide len o jedno, s dotyčnou spávať ale žiaden vzťah.
Ja som to pochopila tak, že autorka je single, na čo ináč by chcela aby sa do nej dotyčný zamiloval?

A autorke , nemyslím že čary mary pomôžu, buď sa do teba zamiluje alebo nie. Recept na to podľa mňa neexistuje a predsa nemôžme ani tušiť, čo mu imponuje.
Spoznaj ho a uvidíš.

oktobermimi
30. sep 2020

@viestta kazdy ma.rad novy madrac...ale casom ho aj tak clovek vymeni😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
30. sep 2020

@viestta 😞

syslik81
30. sep 2020

mas taky poct -ale mozes sa aj mylit mozno mu len o ten sex nejde .. ved ste sa stretli musis vediet ako ste si rozumeli .. ci ste mali spolocnu rec etc.. nemusis mu hned liezt dopostele mas cas alebo sa narovinu jeho spytaj ci ma zaujem aj o daco viac .. nehanbis sa spytat cudzich zenskych ale nespytas sa jeho??? btw nova "madrac" ako tat u nazyvaju sme boli kazda jedna .. no otazne je ktprej sa do postele muz aj vratil ;) vzdy je to hop alebo trop a aj ked muz s tebou bude spavat xy krat neznamena ze ta nevymeni za novu lepsiu mladsiu

autor
30. sep 2020

@syslik81 👏

lintu
30. sep 2020

To si nevynútiš. Buď medzi dvoma tých xy vecí funguje alebo nie.
Skús byť prirodzená. Ukáž mu, kto si naozaj.
Mimochodom, treba počítať aj s tým, že nie každý je vzťahovo založený. Niekto si naozaj len tie "čiarky" robí.

miadi
30. sep 2020

Musis sa snim casto stretavat intenzivne randit a nikdy mu neodolat 🙂 taky sa zalubi len ked budes prenho vyzva. Alebo ho to po case omrzi a bude hladat povolnejsiu krasku. Ak mu ide len o sex. Musis byt dostupna ale aj nedostupná jeho ale stale nie jeho. (cize ten sex najskor na Vianoce a potom aj ked bude 3x denne nesmies byt cela napichana z neho musis sa tvarit cool davkovat mu svoje emocie po troske. (ak ti teda stoji za tolko namahy)
@lintu hehe paci sa mi tvoja rada ale nie pre tohto don Juana je to skor pre normalneho chlapa co chce vztah a chce viac ako len dalsiu ciarku nad postelou 🙂

janoh9
1. okt 2020

bud prirodzena, taka aka si,. ak mu budes povahovao, vyzorovo atd.. vyhovovat, zalubi sa. ak nie, co uz, niekedy to nevyjde proste

autor
1. okt 2020

@miadi ufff takže natahovat čas a nesexovat tak skoro?a neozývat sa mu prvá však?robiť sa že niesom z neho hotova?

autor
1. okt 2020

@janoh9 dobre ďakujem

miadi
1. okt 2020

Hej a ked snim budes tvar sa ze je bozsky zaujimavy ze mu venujes 100 % pozornost aby sa citil doležity a ked stebou nebude bude mysliet na teba ty mu nevypisuj Bud busy. On musi vediet ze si ako motyl ze nesedis len doma a necakas len nanho. Ze nie je jediny kto ti vravi ze si krasna. Mala som taku kamosku co vedela zbalit hocikoho nie doslova zlatokopka skor oblbovacka. Ta mala 5roznych naraz spracovanych vzdy. Bola moja spolubyvajuca raz sa mi vtirkla na rande s novym napadnikom a tam sa totalne pretvarovala ako ju zaujima ten sport co jeho aky je zaujimavy vtipny hihi .. ( potom doma ze taky debilko ked som sa pytala ci ho chce ze nech ho mà) na dalsie rande mi doniesol striebornu retiazku a doniesol aj jej .. 😂som mala dost. Bolo to tusim na Valentina. . Uz som sa snim viac nestretla ked jej na to skočil. Ale vies ak je ten chlap lovec ako ona.. mà to vobec zmysel ist do vztahu ? Teda Mozno by bolo lepsie s takym clovekom si uzit len to co ponuka. Bud sa do teba zamiluje naozaj alebo nie. Ta baba neviem ci niekoho naozaj milovala. Nakoniec ostala vo vztahu jednom lebo maju dieta ale kazde 2r chce odist. Posledne sa niekde skryvala aj s dietatom no vratila sa. Mozno je aj on tak citovo nedostupny uvidis len ked vyskusas. Ale hlavne nemiluj viac ako on teba. Chran sa aby si nesla do toho bezhlavo sleduj jeho činy viac ako slova.

stary_ujco
1. okt 2020

Ja by som hlavne nechcel ženskú, čo riesi nejake divadlo len preto, aby som jej okrem prasenia kozuska aj venoval dušu...

miadi
1. okt 2020

@stary_ujco Mozno ani nema dušu. A hra divadlo len aby mohol prašit kožušok o to tu ide. Ked mà z neho taky pocit nieco na tom bude. Bezducheho herca namota len na divadlo. Ked panačik nema zaujem o jej dušu 😉

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. okt 2020

@miadi dobre vyskúšam to tak že budem milucka pritulna a keď spolu nebudeme "ani náhodou mi nebude chýbať"a neozvem sa ani keby mi nenapísal týždeň 😉 a ano je zatiaľ citovo nedostupný

miadi
1. okt 2020

Mne je podozrive ze ti pisal aka si krasna a vynimočmà.(aj ked urcite si) toto su lichotky ktore oblbovači radi použivaju, Mas oci mas zrkadlo reakcie okolia nepotrebujes aby ti chlap leštil sebavedomie . Ale take slova cloveku robia dobre., ale je to aj lahko použitelny trik ako sa cloveku zapàčit bez extra namahy. Očaril Ta tym ako je tebou “očareny”. Ked budete spolu sleduj jeho chovanie aky je vlastne clovek. Ci je uprimny zistis až casom nikto sa nedokaze vecne pretvarovat.

tatisna
1. okt 2020

Nedaj mu hned a trochu ho spoznaj a nechaj sa spoznat. Ved si mozno ani nesadnete ako ludia. Ak budes dalej namorana a on nie, ruky prec alebo si daj zlomit srdce za par cisel a potom to rozchod. Aj tak sa da...

autor
1. okt 2020

@tatisna
@miadi
Najhoršie je že sa vo mne striedajú 2 pocity. Prvý že chcem zabojovať aby sa zaľúbil. A druhý že sa mám možno vzdať a zlomiť si srdce radšej teraz sama ako neskôr keď už budem naozaj veľmi zamilovaná 😞

miadi
1. okt 2020

Pozri ty si ho najprv ani nechcela ale ziskal si Ta vytrvalostou a lichotenim. No este ho v podstate nepoznas. A uz si paf z predstavy o nom. Je to vzdy risk ze sa zalubis a ze to zle dopadne alebo sa zalubite obaja a bude vam to fungovat, Ale kto neriskuje nic neziska.

autor
1. okt 2020

@miadi tak ďakujem a drž palce 🙏

lintu
2. okt 2020

@miadi Sú typy, ktoré sú schopné poprieť sami seba aj v základných veciach, len aby sa druhému zapáčili. Zmenia vizáž, záľuby, stravovacie návyky....Áno, Juana si žena takýmito klamstvami možno získa. Ale o čom bude ten potenciálny vzťah, keď ju takéto pretvárky skôr či neskôr prestanú baviť a on zistí, že ľúbi niekoho, kto ani neexistuje? Takto som to myslela 🙂 To hranie na dostupnú/nedostupnú,... je oproti tomuto v podstate taký balast. Ak v tom človek nevie chodiť, pravdepodobne sa trochu zapotí, ale.... Možno by bolo zaujímavé čísielko, koľko Juanov sa dalo ženou reálne zlomiť 🙂

miadi
2. okt 2020

@lintu ano len ona je uz zalubena do niekoho kto mozno ani neexistuje. Do tej iluzie co o sebe vytvoril.Lebo je fajn ze on vidi aka je krasna a jedinečna hoci ju este nepozna ..len aby mu to nadsenie vydrzalo ked mu da co chcel.Nech to nie je ako dalsia LOL doll ze rozbali jeeej to je zabava tu ma este dudlik kabelku...a za 5minut dovi dopo chcem otvorit dalsiu LOL :D (ak je jeho vztah k zenam na úrovni 5r dietata k novým hrackam)

poopsie
2. okt 2020

Teda neviem koľko máš rokov, ale asi málo, keď riešiš takéto veci :D.. A necháš si radiť možno od niekoho kto mal 2-3 partnerov za celý život... Za mňa ti radím, choď do toho a nerieš sprostosti, čo má prísť príde a ak to bude len o sexe.. Tak si uži, žijeme len raz.. A aj taký vzťah ťa posunie ďalej...Poznám pár ''sukničkárov'' so mňou vzťah nechceli, boli sme kamaráti s výhodami, prišli iné a do nich sa zaľúbili a sú spolu aj 7 rokov, keď ich stetnem vedia prehodiť pár slov, nevyhybaju sa kontaktu ..A tie najväčšie lásky ťa na ulici ani neodzdravia, zablokujú si ťa na FB, ani k narodeninám im nemôžeš zagratulovať...

autor
2. okt 2020

@poopsie no mám 29 to nie je až tak malo.😃ale nemám skúsenosti mala som dlhy vzťah 😛takže ísť do toho

poopsie
2. okt 2020

No ja mam 26.. Som už 5 rokov vydatá, a nebol to ten prvy pravý.. Musíš vyskúšať vsetko aby si vedela čo chceš, to je moj názor 😊ja som tak pochopila čo mam hľadať

autor
2. okt 2020

@miadi stále som sa nerozhodla či ísť do toho 😄