Čo robíte doma pre mužov?

katkka1986
18. aug 2017

Ahojte.
Som zena na materskej s dvomi detmi
Zijeme s druhym tatinom nie s biologickym
Chcela by som vediet co vsetko doma robite? Ja to mam tak ze vzdy je navarene upratane deti na poriadku
Lenze priatel mi tak jemne naznacuje a kazdy vecer ked pride hovori ze ako velmi ho boli krk ze ked sedi cely den za pocitacom.proste chce masaz
Alebo ked rano odchadza chce po mne ciste tricko nohavice spodne pradlo. Teda aby som mu nachystala.
Kazdy den musi byt sex. Ako ja to tiez milujem milovat sa s nim ale po tom vsetkom za cely den si pripadam ako rohozka. Vydrzi dlho ide aj 4 kola ako on vravi no ale ja by som rada vedela ako to funguje aj v inych domacnostiach kde su zeny doma s detmi.
Alebo co od vas muzi ako zivitelia rodiny ocakavaju? Dakujem za slusne odpovede

simca06022011
26. feb 2018

@fadama ja tiez zehlim ponozky, mne sa to paci ked je to pekne v skrini :DDD

fadama
26. feb 2018
sense
26. feb 2018

@simca06022011 fu tak mna keby zobudi chlap oa piatej kvoli niecomu...tak by mal aj furiu doma nielen manzelku

simca06022011
26. feb 2018

@sense ved moj mal :DDD

ivka1282016
26. feb 2018

@katkka1986 mňa by zaujímalo ako si dopadla . ☺

babysilvinka2018
26. feb 2018

@simca06022011 Tak svokry vedia všetko najlepšie😁 a ich synáčikovia tak pri nás hrozne trpia veru😃

simca06022011
26. feb 2018

@babysilvinka2018 veru... a potom pisti kvoli jednej koseli... a pritom ejho mama perie raz za dva tyzdne a ako slimak... cize bezne urcite nemal v skrini veci zo dna na den ako teraz :D Si proste zvykol, a na to co bolo u mamicky zabudol... :D pretoze kazda zena ma iny system, mne je jedno ako si co robi, chapem to... ale aby mi neikto vykrikoval somariny, lebo som si dovolila byt v porodnici a on nema slipíky... no tak pardon :DDDD

montemotherone
27. feb 2018

@fadama a kde to pekne vyzerá? Na nohe, či v skrini? 🙂
Ja už baby nežehlim takmer nič. Skladám v poslednej dobe podľa Konmari (Maria Kondo) a je to super. V skrini mam 2x toľko miesta a všetko je úplne v pohode a nedokrčené. A hlavne prehľadné a ľahko vyberateľné aj pre drobca 🙂

fadama
27. feb 2018

@montemotherone 😂😂😂

no v skrini. 🙂

montemotherone
27. feb 2018

@fadama jaaj 🙂 ešteže tak

lubako
27. feb 2018

@montemotherone prosim ta, to pocujem prvy raz, to je co skladanie podla Konmari?

montemotherone
27. feb 2018

@lubako

https://www.youtube.com/watch?v=Lpc5_1896ro

Marie Kondo, je to veľká hviezda v organizácii domácnosti, upratovaní... 🙂 Vydáva knihy, robí semináre... Pogoogli 😉

lubako
27. feb 2018

@montemotherone veru idem poguglit, robit domace prace max.ekonomicky a efektivne by dom rada vedela, dik😉

kofilka33
27. feb 2018

My robíme všetko spolu ,respektíve si podelíme.Muz vynáša smeti,utiera prach,vysava,vyklada riad z umývačky.Robi bežné opravy v domácnosti.Obcas aj okná umyje, občas dá aj prat.Takto to robíme už pekných pár rokov.To ,že chlap chodí do práce ešte neznamená ,že v domácnosti bude robiť všetko iba žena.Ono kto si jak nauci-vycvici má 😂😂😂😂 A ako čítam niektore príspevky tak nechápem načo si pridávate robotu naviac keď sa potom stazujete.Urcite by som zehlila ponožky 😂 ,to by som musela byť dobre na hlavičku

gabrielka450
27. feb 2018

ja som na MD s 1 dietatom, ale mne manzel pomáha ked pride z prace...operiem co je nachystane, ale ciste veci si chysta sam...
a so sexom: ja osm stale unavena a utahana z maleho dietata, a on to chápe...

lauricka
22. jan 2023

@katkka1986 nerozumiem, tricko a trenky si nevie vziat zo skrine, mas mu nachystat? To by ma dost pobavilo, keby mi povedal :D. Masaz mam ja od neho 🙂. No, pekne sa zacina vyfarbovat. Myslim, ze je cas si veci povedat na rovinu, lebo sa to moze zhorsovat...

h2
22. jan 2023

@lauricka 5 a pol roka stará diskusia.