Čo si mám o tom myslieť?

irinushqaa
26. jan 2015

Caute kočky, s priatelom sme spolu nějaký ten rok, máme spolu aj trojmesacne dietatko .Uz od zaciatku vztahu to nebol nějaký romantik, ani neprejavoval svoje city kumne-dodnes.. Posledne 2 tyzdne sa Koli vsetkemu nahneva,hoci aj Koli blbosti.Uz asi 2 tyzdne sme nemali sex a pár dni spí v inej miestnosti.vraj má nechce rusit svojim chrapanim.Mam z toho zvlastny pocit.Z Prace chodi nacas, niekedy o pol hod. Neskor..Ked má volno a ide na chvilu do kaviarne,mobil necha pokojne doma a ked ho niekedy zoberie,stale mi to zdvihne bez cakania.Neviem co si o tom mysliet..Poradte mi baby :(

hanka_april
26. jan 2015

a jeho si sa uz pytala, co sa deje?

zuriva
26. jan 2015

@irinushqaa mozno ze ma depku. Moj manzel mava take obdobia, ked sa nemozem ani ozvat, vsetko ho stve, vsetko ho mrzi, nic sa mu nechce. Po tyzdni dvoch uz je ok. A ked sa ho potom pytam, co s nim bolo, on sam nevie odpovedat.
Nehladaj za tym inu zenu

mala_hobitka
26. jan 2015

@irinushqaa Vas vztah konci len k tomu este realne nedoslo. Ak ti nikdy neprejavoval city, nikdy ta nelubil. A nelubi. Len ta mal rad. Teraz ked uz mate dieta mu doslo kam sa dostal a rad by vycuval ale pride mu to tazke lebo mate dieta.

tinka323
26. jan 2015

@mala_hobitka juj, nevidela by som to az tak cierno.
muzi vseobecne malo prejavuju city, nie je to ale fakt , ze nelubia.pnelubia.po rokoch treba zapracovat na oziveni vztahu.

irinushqaa
autor
26. jan 2015

Povie,ze je unaveny pracuje 10 hodin Denne 5x v tyzdni. Před chvilou som mu volala,dnes má volno a nedvihal mi to..az po 3 krat mi to asi zdvihol a ze je v kaviarni a hraje karty.dost som z toho smutna a niesom stastna

irinushqaa
autor
26. jan 2015

@tinka323 my sme spolu len rok a máme trojmesacne dieta.

tinka323
26. jan 2015

@irinushqaa aj muzi maju svoje obdobie, ked sa ako vravi, presunu do svojej jaskyne.moze byt, ze ho nieco trapi, a nechce ta tym zatazovat.ak je to len dva tyzdne, nevidim v tom tragediu.mozno sa sam otvori, alebo to vvyriesi sam.ty bud v klude, snaz sa mu byt oporou, nevin seba, ak vies, ze si nic nezapricinila, co by ho zranilo.

mirkava
26. jan 2015

@irinushqaa asi by som to neriesila, mylim ze ho to casom prejde. Babo je velka zmena v zivote muza. A dva tyzdne? To je nic 😉

mala_hobitka
26. jan 2015

@irinushqaa ved prave.... teraz by ste ci s babom alebo bez mali byt v obdobi zalubenosti
@tinka323 ja viem ze hodnotim velmi jednostranne ale podobny vztah (bez dietata) som riesila ja aj par mojich kamaratok.....a hoci nemam este tridsat a viac mozem povedat ze este som nestretla (ani v okoli mojich znamych) chlapa ktory ked lubi tak to nedava najavo..

ivca88
26. jan 2015

No kocka moja ! 🙂 nic za tim nehladaj ! Chlap je unaveny.... a predsa len mat mimino je narocne i pre muza ( zo zaciatku ma pocit ze straca manzelku ) 🙂 hlavne na nho nekric,,.nekontroluj... naopak,,. Navar mu veceru kde mu podakujes za to aka si stastna 🙂 ze mate krasnu rodinu,.. vsetko po com si cely zivot tuzila,,, a pochval ho ze pekne vypada ,.. proste cokolvek co mu zlepsi naladu.... zasexujte si.... a vsetko bude dobre 🙂 niekedy treba viac chvalit ako doje****t 😀 vela stastia 🙂

sue
26. jan 2015

Mno vies...asi si ootehotnela dva tyzdne ako ste spolu zacali zit :( babo teda nebolo asi planovane a je to riadne zhurta.... Vobec by som to nevidela .... Nemas dovod mysliet na nejaku neveru, trojmesacne mimino zvykne zamavat aj s usporiadanym vztahom ;) Neboj sa... ALE kedze ste nemali priestor na budovanie vztahu, budujte ho teraz, nezabudnite na to. Musite hyckat aj jeden druheho, nie len babatko ;). Keby bol chrapun a nemal ta rad,nezil by s tebou avasim babom,kedze si tak rychlo otehotnela. Drz sa a bud rozumna ! Ziadna hysteria, ziadne podozrievanie. Vsetko bude tak ako ma byt. Si zena, matka, zodpovedna za vasu rodinu 🙂 chlapi su v tomto ti natvrdlejsi a potrebuju sa radi vracat domov 🙂 tak mu ukaz ako je fajn, ze vas ma 🙂 ;) (mimochodom moj muz ide tiez obcas na pivo alebo kavu po robote,pretoze doma nema klud 🙂 )
....

irinushqaa
autor
26. jan 2015

Já mám 20 a on 34 rokov, tak je medzi námi aj věkový rozdiel..nedvihal mobil, vravim mu: co Keby sa nieco stalo so synom a ty nedvihas mobil.. Pf.dnes som naozaj dost podrazdena

nyusika
26. jan 2015

@ivca88 jasne, este by mu mala kupiot aj nejaky drahy darcek, nie ?

prepacte, ale mat tak vasu toleranciu...tak mlady muz ignoruje telefonatry, lebo sedi v krcme a hra karty. ale nie, mlady pan je vlastne iba unaveny, tak co, nech ide do krcmy a hra karty...

@irinushqaa podla mna je vas vztah v koncoch. budete musiet obaja extra zamakat a chciet napravit to, rok ste spolu, amte trojmesacne dieta, to znamena, ze si otehotnela neplanovane a velmi skoro...medzi vami je navyse velky vekovy rozdiel. Ja by som ti poradila, venuj vsetku energiu babatku, prestan teraz riesit tvojho artnera. Mozno, ked ho zacnes uplne ignorovat, mu docvakne...teraz mu urcite lezies na nervy. pozor, ja ho neobhajujem, prave naopak. ale prehnanym zaujmom a u[podozrievanm, riesenim nioc neziskas, prave naopak.

mimla
26. jan 2015

V mojom okolí takto reagujú muži (ale aj ženy živiteľky) na situáciu, kedy sa obávajú o financie. O pracovné miesto. O včasné úhrady všetkých potrebných pohľadávok. O hypotéku. Muži aj ženy potrebujú mať ja timeout. Tak tvoj muž ho má v kaviarni. Nechaj ho tam, nevolaj mu tam. Vyzerá to , že tam má únik od reality. Ak tých únikov nie je priveľa, pusti to z hlavy. A zariaď si vlastný timeout. Tri mesiace po pôrode ešte tebe šarapatia hormóny a jemu príšerný strach, či vás uživí, a ako to všetko zvládne. Nehovorí o tom, ale má to v hlave.

Ak by som sa ja riadila filmami a vzormi mužov, aké tam prezentujú, tak skončím s takým "motýlikom štebotavým, prelietavým." Niekedy sa človek nechá ovplyvniť tým, ako nám médá ukazujú "mužov". To nie sú muži, to sú herci. Skutočný muž nekecá, skutočný muž koná. Romantické gestá sami o sebe nie sú ničím.

ivca88
26. jan 2015

@nyusika a co si myslís ze dosiahne krikom ...hysterickým zachvatom...kontolovanim...a vycitkami ????

Bohaca zamysli sa .... no nakoniec bude v krcme este dlhsie ...a nakoniec od nej odíde !

O vzťah sa treba starať ... ked jeden,padá ...druhý ho musí chytiť ...a nie udupat ... !

sue
26. jan 2015

@nyusika kolko mas rokov, kolko deti a kolkorocny partnersky vztah? 🙂

nyusika
26. jan 2015

@ivca88 ved ja praveze pisem, ze to robit nema 🙂

tinka323
26. jan 2015

@ivca88 skusenost robi svoje, zdielam nazor, trefne napisane.krikom, hysacenim iba tak odplasi este viac co je pokazene.

timea7
26. jan 2015

@irinushqaa ak bol doteraz slobodný, prechádza obrovskou zmenou, ale ty tiež. Že je unavený? Ty nie? Chce to rozhovor, ale nie výčitky!!!!

ivca88
26. jan 2015

@tinka323 no ja som s manželom od konca mojich 14-tich rokov..a byvame spolu od 16-tich ..a teraz mam 21 ....takze co to o om mozem povedat... a uprimne ? Mame uzastny vztah ...a za tie roky sme neboli spoku iba 3 dni ..a to kvoli tomu ze bol na sluzobke 🙂 cize i ked som mlada .. myslím že o ústupkoch viem povedat dost 🙂

jano8
26. jan 2015

Mozno ma len take obdobie, ked si potrebuje nieco dokazat v praci. Aj ja som mal take, aj ked prebiehalo trochu inak a nemal som este zenu a deti. U mna to suviselo aj so vztahom k otcovi. Mozno aj unho. (Hral jeho otec karty?) Vo svojom veku asi nie si dost zrela, aby si mu pomohla, odporucam nejako to vydrzat, aj ked to moze byt tazke a nejakych par tyzdnov to este moze trvat. (U mna to trvalo niekolko mesiacov.) Zena v tom nemusi byt a ak to dokazes, skus mu to nezhorsovat. (Aj ked specialne podstielat mu nemusis, ani o to nestoji, ked sam odisiel do inej izby.)
Odporucam vydrzat najma v zaujme dietata. Ak vydrzis, moze to byt medzi vami opat dobre ako predtym, aj lepsie.

sabina1975
26. jan 2015

@mala_hobitka prepac ale to je blbost niektory muzi jednoducho nevedia byt romantici moj manzel je tiez taky a predsa viem ze ma miluje sme spolu 23 rokov a mame dvoch dospelych synov a 15 mesacnu dceru a za tie roky mi dokazal ze ma miluje aj bez toho aby mi to povedal

mala_hobitka
26. jan 2015

@sabina1975 Gratulujem ze mas stastne manzelstvo. Dnes je to cim dalej vzacnejsie. Ale i tak...nepride ti smutne ze ti za 23 rokov nepovedal ze miluje?

sabina1975
26. jan 2015

@mala_hobitka nie nepride pretoze som hned od zaciatku vedela ze je taky ja mu nemam problem povedat ze ho milujem ale niekazdy to dokaze ale viem ze ma ma rad a aj deti ale proste vychova je zaklad a bohuzial jemu sa dostala taka "vlazna" u nich sa ciy neprejavovali takze u nas mam " citovu " vychovu pod palcom ja

dadka28
26. jan 2015

@sabina1975 suhlasim plne s tebou... 🙂 🙂

irinushqaa
autor
27. jan 2015

@jano8 presne to suvisi s pracou..teraz tam má problémy a vracia sa tam s nechutou a ano jeho otec si rád zahra karty aj vypije.Sice dnes ráno mi vravi, zee ty nie si stastna..před odchodom má začal vasnivo bozkavat a odisiel do prace..Si muz,tak o tom vies viac si myslím.. co si teraz mysliet?? 🙂