Čo si myslíme o mojom zaľúbení?

majk0986542257
2. dec 2020

ahojte co si o tom myslite?
Prvom rade som Rómka, a môj fr je biely. On ma 20
Prvom rade začali sme si písať cez baddo, po niekoľkých mesiacov na instagram 🙂veľmi sme si rozumeli, vždy keď bol prihlásený písali sme si on veľa pracuje takže nebol často prihlásený. ale mne to nevadilo, ja som sa pri písaní zaľúbila, začala som cítim medzi nami puto, cele dni som len na neho myslela a stále to tak cítim on my vždy písal komplimenty, nebol to žiadny uchylak, všetko bolo v pohode aj keď nechodil často na instagram nevadilo mi to vždy sa mi ospravedlňoval že nemal čas kvôli práci, vždy mi písal ze ma miluje, čo pre neho znamenam že sa mu to ešte nestalo aby sa tak skoro zamiloval. Ja som mu verila, ja som to tak isto cítila a stále cítim no ale musela som si overiť ci mi píše pravdu urobila som si falošný ig písala som s nim a on napísal ze cigánov rad nemá, že rómske baby ho nezaujímajú pritom ja som Rómka, no vtedy som to nebrala vážne, povedala som si nie sme ešte spolu dali sme sa do kopy v júli, hneď ako ma videl pobozkal ma, všetko bolo také pekne no problém nastal keď sme boli spolu 1 mesiac videla som ze jednej babe komentuje fotky, a aj ona jemu komentáre zo srdiečkami, ta baba je tiež Rómka,mne už hneď neodpisoval čakala som aj 20,30min pokým odpísal vyhovoril sa na to ze pracuje nemá čas. no napísala som mu kto je ta baba, on že kamarátka s ktorou sa pozná veľmi dlho ja som potom napísala tej babe že čo chce od môjho frajera, ona hneď vedela že myslím jeho že ona nevedela že ma frajerku, že to jej nepísal, a že sú len kamaráti, že píšu spolu 4 dní akurát 4 dní ma trosku ignoroval, že mali ísť spolu na penzión ona je single, ona jeho vraj pozvala na penzión no vraj nešli. Potom ta baba napísala jemu že jej písala jeho frajerka on mi napísal prečo si jej napísala ja som mu všetko vysvetlila že žiarlim, ale že mu to prepáčim on na to je to len kamarátka a zablokoval ma. Čo som mala robiť? podotýkam mne nikdy žiaden komentár nenapísal, a keď som mu ja napísala komentár vymazal ho iným babám písal že nieje zadaný, poprosila som kamošku nech mu na napíše, on samozrejme nevedel že je to moja kamoška že je single, a že môžu ísť spolu von . Urobila som si druhý ig a stále mu písala po mesiaci mi začal písať a tým ze už ma nechce, že na neľúbi, že chce to so mnou ukončiť, a chce byť len kamarát ja na to že ako si mohol na mňa tak rýchlo zabudnúť? On na to stáva sa. Písali sme si on mi po rad dňoch napísal ze mi dáva ešte jednu šancu ale že si zaslúžil druhú šancu ja som mu napísala že aj on urobil chyby že nieje žiadne neviniatko, odpustila som mu pod podmienkou že to už robiť nebude, ja som mu sľúbila že mu nebudem písať cez falošný ig ani cez kamarátkym ig, on sa ku. Mne začal správať inak, žiadne komplimenty, nič pekne mi nepíše už, 😔keď mu píšem kedy ideme von vyhovára sa že má veľa prace, keď je prihlásený na instagram a neodpisuje hneď vyhovára sa tiež na prácu pritom ja viem čo robí lajkuje babám fotky a každý deň dajakú novú babu sleduje na instagrame, dakedy sa stane že nejaké fotky babám okomentuje buď len ❤️ 💥alebo woou mne nikdy žiadny komentár nenapísal a môj komentár vymazal 🤷‍♀️jednu fotku mi minule lajkol a dnes vidím už nieje od neho lajknutá ani na na ig nesleduje iba ja jeho 😏 keďže takto hrozne sa ku mne správa, urobila som si ďalší falošný ig,Samozrejme fotky, sledovatelia napísala som ahoj hneď odpísal čo ja čakám dakedy aj 2 hodiny pokým odpíše, písala som a nim cez falošný ig vždy hneď odpísal a keď som mu napísal si zadaný on ze a to nie je jedno? a ja na to že potom asi si on na to ja som nenapísal že som zadaný. Prestala som písať 🤷‍♀️a on potom zistil že to ja.. a terás sa zase on na mňa hnevá že ako si to chcem u neho vyžehliť že som ho sklamala, že keď budem toto robiť už jeho nebudem 😐prosila som ho niekoľko krát napíš si so profilu že si zadaný alebo označ ma že so mnou chodíš on na to Vždy dobre napíšem to no ale stále nič 😏je jasne že píše a inými keďže prihlásený no neodpisuje hneď a ako som písala na môj falošný ig hneď odpisoval takže mne odpisuje asi medzi poslednými, niekoľko krát som mu písala že na len trápi, nech mi dokáže že ma má rád, že neklame, ak mu na mňe záleží nech urobí dačo aby som nebola smutná, a keď mu na mne nezáleží že nech nechá tak, stale píše ze všetko napraví ale že nevie ako čakám už 1 mesiac aby to všetko napravil no nič, ani nič pekne mi nevie napísal žiadny kompliment no iným babám lajkovať a nejaké fotky komentovať vie no mne nič 🤔..
Za to všetko mi ani raz nenapísal prepáč.
Samozrejme terás sa on hnevá na mňa že som mu písala na falošný ig pritom ja som ta ktorá by sa mala hnevať keďže sa ku mne nespráva pekne, Vôbec žiadna snaha, Ale vraj napraví všetko, ja som ta ktorá by sa mala hnevať, keďže je taky aký je ku mne, určite vypisuje iným babám, keďže ja čakám ako sprostá 10,20,30,niekedy aj 2 hodiny pokým odpiše ale cez môj falošný ig hneď odpísal ale mne na moju spravu po 2 hodinách 🤷‍♀️a on je ten nahnevý, ja som ta vinna a on je neviňiatko vždy som k nemu chápava, ohľaduplná snažím sa ho pochopiť ale toto je na mňa priveľa 😏on sa vôbec nepotešil a terás km čaká aký si to uňho všetko napravím. Už dlho som s nim nebola von, už niekoľko krát som mu písala ze kedy ma čas že by bolo načase aby sme išli von a o všetkom porozprávali, on ze posledne mesiace veľa pracuje, 🤷‍♀️takže nevenuje sa mi, ani s nim poriadne nepíšem keďže neskoro odpisuje.. on je urazený a terás ja mam to napraviť, ja som ho sklamala je zvedavý ako to uňho napravím ale on Vôbec nič za tie veci co urobil nenapravil stále čakám na jeho skutky🤔ja už nevládzem.

komentuje fotky, a ona jemu, rôzne komentáre zo srdiečkami

nina255
2. dec 2020

@majk0986542257 dievca zlate na takeho chuja sa vykasli a nechaj si poradit od inych... toto sa ani neda nazvat vztahom prepac.. viem ze si este mlada ale aj ked budes mat v buducnosti frajera nespravaj sa tak ako teraz pri tomto... Instagram a socialne siete niesu vsetko spravas sa ako extremny stalker taku frajerku nebude znadat ziaden chalan ver mi..

mandarinka555
2. dec 2020

@majk0986542257 On je debil....no a ty? Koľko máš preboha rokov, že si mu skočila na tie otrepané žvásty ?

kristina2015
2. dec 2020

@kristina2015 Tak asi som sa v tom stratila ,ja som tomu porozumela tak ,že si bola jeho kamarátka ,potom ťa zablokoval ,odblokoval,následne si dohodoval hotel s inou. Na rovinu nemiluje ťa . Toto je môj názor na neho a popozerala by som sa inde,po niekom inom ,istotne.Ešte takých stretneš ,kt ti budú tvrdiť ako ťa milujú a povedia to ďalším 10 tim a pravda je taká ,že si iba kamarátka . Prešli sme si tým každá jedna v tvojom veku .Láska tá iba čaká ❤️

terina25
2. dec 2020

Boze,ani som to nedocitala...🤦

ckatka
2. dec 2020

@majk0986542257 proste sa zmier s tým že "nie je z teba az tak paf"
Proste ta nechce. Zabudni naňho a nesprávaj sa ako kus handry.

majk0986542257
autor
2. dec 2020

@kristina2015 nee. Neboli sme kamaráti.. Boli sme napadnici potom sme dali do kopy

kristina2015
2. dec 2020

@majk0986542257 Podľa mňa ta este len láska čaká zlato. Každá jedna sme mala 17 a koľkokrát ešte aj po 30 naletime 🤷

elizabet173
2. dec 2020

@terina25 tiež som sa stratila asi v polovici

jany149
2. dec 2020

no dočítala som...aj keď mala som sto chutí prestať už v polke...
a k téme; čo si o tom myslíme?
kašli na neho,nechce ťa.....keby áno,správa sa inak....nevieš s kadejakými a kolkymi vlastne si vypisuje..len by si sa trápila....na čo by ti to bolo?nájdi si normálneho

miadi
3. dec 2020

Prećitala som to do polky a aj to bolo moc dookola to iste.Stacila prva stvrtina. Nemas vobec fr. Len poznas chlapca z netu a prenasledujes ho na insta. Obaja sa chovate ako 13r. On vypisuje komu sa da a ty mu dookola pišeš z falošnych profilov a vecne to iste ze je single a nema fr😂ha hovorim rečou tvojho kmeña.Nelubi Ta nie ste par ani fr nie ste nic len sa tak natahujete.Je to mega otravne prepac. Kašli na to!

lintu
3. dec 2020

Myslím si o tom to, že si dostala fajn lekciu do života. Internet je plný chalanov, ktorí si s tebou radi popíšu. Budú ti tlačiť kaleráby do hlavy, vyznávať ti lásku, naťahovať ťa... Nie že by niečo z toho bola za takú krátku dobu pravda, ale veď je to zábavné. Pre nich. Zabijú s tebou nudu, pozdvihnú si ego, možno ich potešíš sexuálne.... Akonáhle tých chalanov prestaneš baviť, prestanú sa ti toľko ozývať a idú k ďalšej. Presne toto sa ti stalo. Chalan sa zabavil a už nemá o teba záujem. Neľúbi ťa. Ak by ťa ľúbil, ver tomu, že by sa ďaleka viac sám snažil. Vyhľadával by ťa, chodil by za tebou. Neskrýval by sa toľko za prácu a iné výhovorky. Po piatich mesiacoch chodenia má vzťah proste vyzerať úplne inak ako to, čo máte vy dvaja. Kašli na to, čo chalan hovorí. Všímaj si, čo robí. To ti viac prezradí, čo si ten druhý o tebe myslí.
Ten tvoj "vzťah" držíš pri živote v podstate len sama. Tým, ako necháš so sebou zametať. Chalan si ťa zablokuje, neozýva sa ti... totálne si robí s tebou, čo chce a ty mu to všetko žerieš, len aby si o neho neprišla. Potom sa mu poprivtieraš, sleduješ ho ako nepríčetná, chceš mu kontrolovať mobil.... no celé zle. Rozíď sa a svoje predstavy o vzťahoch tiež trochu prehodnoť.

petamada
4. dec 2020

si sa velmi uplna na neho, to nie je dobre, si mlada baba zacni zit, kasli na neho, ved keby mal o teba zaujem nemusis ho presviedcat a uz vobec nie sa mu za vsetko ospravedlnovat...usmievaj sa, zi, chod von, necakaj s telefonom v ruke, tento chlap ti vobec nie je treba..si riadne vystresovana z toho, ze "niekoho mas", a nedas mu dychat, stala sa z teba stihacka (preco nepise, preco nie do minuty, preco zmurkol, preco cakam 2hodiny...)naco sa mu ozyvas, a este aj z inych uctov, je to nielen trapne, ale aj ponizujuce, overovat si fakty z kazdej strany...moja rada, kasli na neho, vobec ho k zivotu nepotrebujes, len si to musis aj ty uvedomit. Zivot nie je o tom, ze neustale niekoho nahanas, buzerujes, kontrolujes...zivot s partnerom je o spolocnych zaujmoch, radostiach. A v neposlednom rade, to ze ci si niekto na na sieti, ci je zadany, alebo slobodny je najnepodstatnejsie, ale to pochopis neskor, ked dospejes.

lolita555
4. dec 2020

Myslim ze si sa stratila niekde v medzipriestore mezdi realom a fonom🙈ale darmo mi tetky tu ti budeme pisat ze mas na neho kakat a napriklad este namalovat si nechty nepomoze vsak?
Ale na druhej strane ta chapem aj mne v 17 prisiel kazdy chlapec co sa mi pacil ako sted zemegule ,nuz len pevne nervy o par mesiacov ta to prejde