Čo znamená odpoveď môjho priateľa?

26. júl 2020

Baby, po menšej výmene názorov s priateľom,som sa narovinu opýtala či má ľúbi alebo čo vlastne ku mne cíti,keďže mi to počas vzťahu nikdy nepovedal a jeho odpoveď bola

autor
26. júl 2020

Odpoveď bola,že niečo také si ja ani nezaslúžim vedieť. Ako by ste si to vyložili vy alebo ako by ste na toto reagovali? Čo to vlastne znamená? Náš vzťah ide pravdepodobne ku koncu,sama neviem. Otázka bola smerovaná práve kvôli tomu,aby som vedela či má ešte zmysel na vzťahu pracovať alebo nie. Takto neviem vôbec nič.

ciernysokol
26. júl 2020

Co by nie! Dostala si odpoved, z ktorej vies vsetko.

lienka116
26. júl 2020

Po takejto odpovedi by som to zabalila sama...

mondolina
26. júl 2020

Nikdy som nebazírovala na slovíčkach ľúbim ťa.
Buď to cítim, alebo nie.

autor
26. júl 2020

Ja len uvažujem nad tým,či je také ťažké povedať áno/nie??? Lebo nezaslúžim si vediet???? To je ako čo? Láska je za zásluhy? A keď ma neľúbi tak ani to si nezaslúžim vedieť? Divne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikyball
26. júl 2020

🤣 ty si tiež pekna trúba, preto nezasluzis, veď si s tebou točí ako chce

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. júl 2020

@nikyball a ako točí? Skús mi teda otvoriť oci

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunny8
26. júl 2020

Už nemáš priateľa 🙂 pravdepodobne si ho stratila už dávno

nikyball
26. júl 2020

Manipuluje tebou a necháva ťa v neistote. Normálna baba by sa naňho vykašľala, ty sa teraz budeš ešte viac snažiť , obletovat ho , lebo panko vie, že ty ho aj tak nikdy nenechas a ešte budeš prosikat o lásku. Odporúčam ti , vygooglit si viac o téme manipulácia.

autor
26. júl 2020

@nikyball súhlasím s tebou,že manipulativnych tendencií mal dosť,no nikdy som nedoliezala,aj keď sme párkrát už boli od seba,resp.akoze pohadani, väčšinou sa prihovoril on

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. júl 2020

Nie sme aktuálne v kontakte,táto výmena názorov bola pred nejakým časom a aktuálne s odstupom času ma táto myšlienka napadla....chcela som sa podeliť s pocitom so ženami lebo predpokladám,že ste vo vzťahoch skúsené a budete mať objektívny názor na konkrétne tieto "(ne)zásluhy"

ahoj0
26. júl 2020

Autorka, tiež s mm momentálne prežívame krízu a už dosť dlho ale že si niečo nezasluzim mi v živote muž nepovedal, práveže naopak, že si zaslúžim a ja jemu rovnako.

mondolina
26. júl 2020

Rátaš s ním ešte v budúcnosti? Ak nie tak hoď za hlavu, všetky jeho alibistické vyjadrenia..... Mne z toho vychádza, že si nezaslužiš, aby ti povedal , že ťa ľúbi.
Môžem byť nahnevaná ako chcem, chlap vie, že ho ľúbim.

evkano1402
26. júl 2020

Ak si nezasluzis vediet ani to NIE, tak ...
Takto sa sprava manipulator, nechava ta v neistote a "pravdu" si prekruti ako jemu bude pasovat. U-TE-KAJ...hned

nikyball
26. júl 2020

On ťa potrebuje pri sebe drzat, preto sa vždy ozve.a vie, že ty sa vždy aj vrátiš. Ďalší znak manipulácie. Fakt si to nastuduj ,zíde sa ti to.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. júl 2020

@karolinakr nebol naštvaný, povedal mi to úplne v kľude,v rámci debaty ako ďalej s našim vzťahom. Ja som ponúkala riešenia ako zlepšiť vzťah a na všetko som dostala odpoveď typu "to ty nevieš,ty to nedokážes,to ti vydrží len chvíľu" a pod. Z toho som teda usúdila,že už asi nemá záujem pokračovať

bjl0803
26. júl 2020

Niektorí ľudia či muži či ženy majú so slovami ,,ľúbim ťa " veľký problém ....pokiaľ ti to dokazuje nemáš sa čoho báť si myslím .....asi to len nevie slovne prejaviť .... Dlho ste spolu ?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bjl0803
26. júl 2020

Ponižuje ťa ...utekaj od neho !

azzflo
26. júl 2020

zavana mi to narcistickou poruchou osobnosti... pogoogli a utekaj

autor
26. júl 2020

@azzflo je to tak...na základe čoho súdiť ty? Máš skúsenosti?

evkano1402
26. júl 2020

nikdy si mu nepovedala nic nepekne...a aj tak si ty ta najhorsia...uz teraz sa zamyslas, ze preco si ty "INA" ale podla mna "INY" je on...
pogugli co je napr. projekcia, vyvolavanie viny, strachu, popieranie reality u osoby s narcistickou poruchou, proste ich taktiky...

lauriema
26. júl 2020

Podľa mňa si myslí že ty ho nelubis tak ako on ľúbi teba

autor
26. júl 2020

@evkano1402 toto ja všetko viem,aj tu jeho poruchu,napriek tomu má trápi,že k bývalým sa (podľa jeho slov a náznakov) správal lepšie ako ku mne aj im vyznal city a mne nie...ja to neovplyvním,len sa zamýšľam,či ste sa s niečím takým nestretli v zivote

janickacrazy
26. júl 2020

nad tým sa ani nemusíš zamyslieť a prídeš na to, že on je úplný chudák, čo sa ani nevie normálne rozísť s babou a to, čo ti narozprával o svojich bývalých, tak to vobec nemusí byť pravda, ale čisté bludy, keby si sa ich opýtala, to by si ešte len kukala