Dá sa nájsť po 30tke normálny chlap?

nives13
29. sep 2018

Ani neviem, prečo toto píšem, potrebujem nejaké slová útechy. Mám 30 a som čerstvo po rozchode. Cítim sa veľmi hlúpo, cítim zlyhanie, že som nebola schopná ten vzťah zachrániť a prepadá ma panika, že už nikdy žiadneho normálneho chlapa nestretnem. Všetci sú už zadaní a tí slobodní sú väčšinou vadní - bývajú s rodičmi, nemajú normálnu prácu alebo sú notorickí sukničkári. Mám veľa kamarátiek, ktoré sú už celé roky slobodné a nemôžu si nikoho nájsť. Kde mám vziať nádej, že ešte budem niekedy šťastná a budem mať vlastnú rodinu?

amonet
29. sep 2018

Nehladaj. Ono to dojde ked bude spravny cas. Viem kliše, ale iba vtedy pokial sama nezazijes ze to tak je. Min. Rok v oktobri som sa rozviedla. Moje rozhodnutie, proste s nim som uz dlhsie nechcela byt. V januari som mala 30. A mam priatela. Skveleho chalana.

nives13
autor
29. sep 2018

@amonet Ano, kazdy vravi toto - ze ono to pride, ale uz som dost skepticka...

pininka
29. sep 2018

@nives13 verim ti ze si skepticka, lebo je to fakt ze po 30 je tazko najst normaneho chlapa. Ale zas ber to tak,ze nie len ty si sa rozisla, mohol sa niekde rozist aj nejaky chlap ktory je v pohode. Drzim palce.

lechtivka
29. sep 2018

po 6 vzťahu (síce som bola mladá) sa somnou rozišiel muž môjho života(dovtedy). plakala som celé dni,noci a bála som sa že nikdy nenájdem už toho pravého... no a našla som 8 rokov sme teraz už spolu 🙂 treba len veriť . držím palce 🙂

amonet
29. sep 2018

Venuj sa sebe, co ta bavu, cvicenie, kadernicka. Vsetko co si trebars nemohla alebo nemala cas doteraz. Bud spokojna a stastna sama a ono pride aj viac

robin30
29. sep 2018

Dcera mala 5mesiacov ked muz odisiel za inou rozviedli sme sa(mam 4deti)a nasla som teda on si nasiel mna mam36a chlapa o akom som snivala

nives13
autor
29. sep 2018

@robin30 Wow, super! Ak sa mozem spytat, nasla si si niekoho vo svojom veku, mladsieho alebo starsieho? A on ma deti?

veronice
29. sep 2018

@nives13 4 roky som mala vztah ktory skoncil. Nasledne som bola 6 rokov sama, posledny rok ozaj brutal depka zo vsetkeho...kamoska ma nahovorila na zoznamku ale povedala som si ze ja listovat nebudem ze ak tam niekto pre mna je tak sa ozve. A ozval sa ;) zistili sme ze mame spolocnyvh znamych ze byvame kusok od seba a uz to islo....do roka sme sa vzali a teraz cakame dcerku ;) ja mam 30 on 34. Takze ano, da sa to 🙂 aj ked si teraz na totalnom dne a nevies co dalej, daj sa dokopy a stane sa co sa ma stat 🙂 drzim palce 🙂

anabella111
29. sep 2018

Ujmeš sa jedneho rozvedeneho chlapa..ale len toho ..ktory ma jedno dieta..ako dokaz o plodnosti..a na dieta si uz nemusi plnit vyzivovaciu povinnost..Dovod rozvodu bol ..ze manzelka kazdy mesiac ochudobnovala rozpocet primorskymi dovolenkami o sumy..ktore boli uz podozrive aj uradom a mnozstvo luxusnych kabeliek uz zamedzovalo intimnemu kontaktu manzelov..😆...usmej sa...v kazdem věku laska kvete..❤..som zivy priklad..a uz mi daavno nebylo..ani dvadsetpět..😄

amonet
29. sep 2018

Btw @veronice si mi pripomenula ano. Aj my sme sa spoznali cez zoznamku Badoo. Lebo ked sme oslavovali moj rozvod bol to o 4rano skvely napad sa tam registrovat😅 a ano. Jedno mesto, spolocny znami...

pupi14
29. sep 2018

Netreba hľadať, nejaký ten krok spraviť, že dať sa na badoo to hej, ale nejako výsostne sa venovať tomu, že nájsť chlapa, to netreba. Človek si musí dopriať čas 🙂

nives13
autor
29. sep 2018

@pupi14 Zoznamky poznam, ale viem, ze tam pise aj vela chlapov, co hladaju niekoho na sex, prip. aj dost zenatych chlapov...

0silvia0
29. sep 2018

@nives13 mňa pobavilo, že je tridsiatnik bývajúci s rodičmi považovaný za vadného😲
Veď dnes je takých kopa, sama takých poznám, sú to inteligentní správni chalani, len majú potrebu pomáhať rodičom s veľkými domami, v ktorých zostali a treba tam robiť v záhrade atď.

z1984
29. sep 2018

@nives13 ja som sa rozisla pred 30 tkou po 5 rokoch. Neviem ako si to mala ty ale ja som ai uvedomila že skoro 30 ziadne deti ani vydata ,podnajom,asi je niečo zle a bolo. Nespravny chlap. Rok som bola sama a potom prisiel on. Po roku sme sa sa zasnubili. Po roku vzali. Pomaličky si prerabame hniezdočko a snažime sa o babatko. A ja som najskor hladala chlapa na zoznamke aj som nasla ale dala som ich dokopy s kamaratkou 😄

nives13
autor
29. sep 2018

@0silvia0 Hej, chapem, ze chcu pomahat, len mam s takymi zle skusenosti. Tito chlapi sa potom väcsinou nevedia odputat od rodicov, nevedia dat svoju novu rodinu na prve miesto...

robin30
29. sep 2018

@nives13 on si nasiel mna 😁ja som ho päť mesiacov odmietala no bol vytrvaly obaja mame 36 a ma dve deti ale 600km od nas

codal
29. sep 2018

Jsem dukazem toho, že i po třicítce můžeš najít normálního chlapa. V 28 mě po desetiletém vztahu opustil manžel. Já zoufalá (první a jediná láska), že už si nikoho nenajdu a nebudu mít děti. Přihlásila jsem se na seznamku. Stálo me to hodně nevydařených schůzek, hromada ubožáků,co si honí ego, ma doma manželky a děti nebo si jen zvysuji skore... Pár pokusu o vztah s nezralýma klukama, co sice byli celkem fajn,ale vlastně si chtěli užívat a o rodině narozdíl ode mně neuvažovali.. dva roky to trvalo.. pak jsem se zase pres seznamku seznámila s klukem.. na to rande se nám ani jednomu nechtělo, příliš mnoho zklamání,ale sešli jsme se... Sedli jsme si od začátku, od začátku jsme k sobě byli otevření, že je oba chceme rodinu a vztah.. po měsíci jsme spolu začali žít u mě, po 4 menších jsem se prestehovala k nemu do baracku, ktery v te dobe dodelal, po půl roce jsme se dohodli na miminku, které se povedlo na první pokus. Dnes jsme spolu cca tři a půl roku, vzali jsme se, máme dvouletou dceru a za pár dní se narodí druhá. Jsem neskutečně šťastná. Je to skvělý táta, pracovitý a zodpovědný partner, kterýmu můžu věřit... Takže ano, i po třicítce můžeš potkat normálního chlapa, jen je potřeba se obrnit trpelivosti, být hodně obezřetná a nevzdávat to!!!

z1984
29. sep 2018

@nives13
vieš nemôžeš všetkych hadzat do jedneho vreca. Moj napriklad byval preto doma lebo plati s bratom dom a domacnost lebo rodičia su chori.ako piše
@0silvia0 . Moj muz je inteligentni spravny chlap ktory pomaha ako.svojim rodicom tak aj mojim .

ivkazba
29. sep 2018

@nives13 ja mám 40 rokov a našla som si mladšieho chlapca. Rozvedená kamarátka 38 rokov, 2 deti, už rok žije s novým chlapom ktorý zbožňuje jej decká a oni jeho. Moja teraz už švagriná si môjho brata našla tiež ako slobodná matka po 30 a dnes už sú spolu cez 10 rokov. Hlavne buď pozitívna, veselá, venuj čas sebe, bav sa. Chlapi majú radi veselé ženy a nie tie s depkami. Aj na teba niekde niekto čaká.

elenita
29. sep 2018

@nives13 Hovoris mi z duse. Ja mam tiez po 30. Len ako bonus 2 krasne deti 😊. Hovorim si, ze rozvedeneho s detmi radsej nie (hoci to moze zniet diskriminujuco, ked ja som v rovnakej pozicii 😄). Myslim si, ze aj bez toho hrozi vela potencialnych konfliktov a ladeni, nie to este riesit, Tvoje, moje deti a byvalych partnerov. Slobodny po 30? Tiez si hovorim, tam musi byt nejaka vada 😄 (hoci im mozno krivdim. Ale teda skor sa bavime o veku po 35). Navyse muz, ktory je cely zivot slobodny, je zvyknuty fungovat po svojom, a len malo sa prisposobovat (cest vynimkam). Ja ale zoznamky neuznavam. Aj s byvalym manzelom som sa aj kvoli tomu rozviedla ... ale tak, zijem aktivne, aj s deckami kazdu chvilu niekam lietam ... tak si hovorim, ked to ma prist, pride to ... silit nieco nema zmysel.

0silvia0
29. sep 2018

@nives13 jasné, chápem, ale keď takto budeš selektovať na základe vonkajších znakov, môže sa ti stať, že práve toho správneho prehliadneš. Aj ten, ktorý býva z nejakého dôvodu s rodičmi tam možno býva preto, že jednak chce pomôcť, jednak nevidí zmysel aby sám býval v byte, keďže si doteraz nenašiel partnerku, s ktorou by to skúsil.
Mám kamošku, ktorá mala tiež takéto kritériá, aj takého našla, mal byt aj vzdelanie podľa jej gusta, ale to, že je to debil, lakomec, vyžirka, to je pre ňu vedľajšie... hlavne že tie povrchné kritériá spĺňa.

svetlana35
29. sep 2018

@nives13 moja sestra ma 30 a tiez sa prave rozisla aj ked nam bolo jasne 10 rokov ze to medzi nimi nema zmysel..on bol egoista, sebec ale tak aspon ze na to prisla aj ona...Sestra vobec neriesi teraz muzov zatial je pomerne vyrovnana sama a vyzera byt spokojna

z1984
29. sep 2018

@0silvia0 asi mame rovnaku kamošku

kipau23
29. sep 2018

Šťastiu treba vyjsť v ústrety. Manžela som našla v 35. Treba si uvedomiť, že v tomto veku sú už dobrý chlapi vzácny, s deťmi a rozvedený 😉

mpg
29. sep 2018

@nives13 je to trochu osudové, lásku stretne niekedy vtedy, keď nato vôbec nečaká,
nedá sa nájsť v priebehu tých rokov, ktoré by nám vyhovovali.
Len tieto rozvedené, niektoré aj slobodné ženy po tridsiatke obyčajne robia chybu, ak v snahe nájsť si vzťah čím najskôr - udržujú ho s prvým mužom, ktorého stretnú a dlho prehliadajú,
že nie je pre nich vhodný. Venujem sa astrologii a viaceré ženy okolo tridsiatky chceli zistiť, kedy si nájdu vážny vzťah a je to aj o tom, že niekto má nato vhodné obdobie okolo dvadsiatky a niekto až neskôr.

adma11
29. sep 2018

@nives13 ja mám zase brata, ktorý má 32. A tvrdí to isté čo ty. Nedá sa nájsť poriadna ženská,ktorá by nechcela hneď mať dom, luxusné auto....
A pritom podľa mňa by sa žena mala pri ňom ako v bavlnke....

marsmykkok
29. sep 2018

ja som na zoznamke a je tam dosť chlapov v mojom veku okolo 30 čo majú normálnu prácu a neprídu mi vadný... len nájsť niekoho kde to zaisrí a je to. To že má niekto 30 a nemá vážny vzťah mi vadné nepríde, jednoducho teraz sa ťažko v živote zoznámiť ked všetci sú zahľadený do mobilov a nie každý má také šťastie že sa zamiluje do spolužiaka na strednej, kolegu alebo suseda a sú spolu šťastný navždy, v našej generácii je dosť takých čo túžia po vzťahu ale momentálne ho nemajú

0silvia0
29. sep 2018

@adma11 aj ja poznám tridsiatnikov, ktorí tvrdia toto isté, chcú normálne baby, nie selfíčkové fifleny bažiace po peniazoch.

fadama
29. sep 2018

@nives13 co znamena normalnu pracu ?
takze hladas bohateho ktory ma svoj vlastny byt, lebo ten co byva s rodicmi je asi chudobny...

dkethe
29. sep 2018

@0silvia0 no od 30tnika byvajuceho u rodicov ruky prec!!! Su to lenivi neschopni neambiciozni muzi co sa nedokazu raz postarat o svoji rodinu a zdochnuto cakaju na princeznu co ich vyslobodi. A ak tam byvaju zo slachetnych dovodov lebo velky dom tak by si tam nevestu k mamke asi nastahovali a to je este horsie.