Dala som si vyveštiť a som zvedavá, čo ma čaká

123mamca
31. mar 2016

Ahojte. Ja som taká zvedava čo bude ,čo ma čaká. Na nete som nasla jednu'"jasnovidku. .niekto tomu neveri, ,no ona tam má aj komu referencii a skúsila som..všetko sedelo uplne opis ,ja moja rodina..niekto v mojom okoli o čom viem iba ja..ostalo mi tak zle keď mi vyvestila že ma muž klame a má inu. Ja pica som si zacala vsetko vsimat snorit, davat veci dokopy. .je pravda že vacsinu času je mimo dom ,praca a neviem vôbec kade chodí. Proste prečo vsetkosedi uplne o mne a rodine a hento ma tak dostalo že neviem.a vsak v tejto dobe to je aj normalne asi že muži zahnu, co)sa cudujem.

zuzuzuzka
31. mar 2016

@123mamca hmm a kde na nete? Daj link. Kolko to stalo?
Asi si nieco tusila, lebo podla mna ludia, co su v zivote stastni a vyrovnani nenavstevuju jasnovidky 🙂

misel0806
31. mar 2016

@123mamca normalne je ze zahnu a nenormalne ze zadanym to rozum dovoli.. Moj vztah k vesticiam? Neverim!!! Aj ja som mala vysestene ale rozchod ktory navrhnem ja.. Samozrejme s muzom fungujeme normalne milujeme da iskri to stale... Teraz ti len dala chrobaka do hlavy. To ci mas pochybnosti o muzovi musis vedet ti😊

123mamca
autor
31. mar 2016

10e len na 2-3mesiace ti povie, no dobre ak chceš Skus. .napisem ti do pošty. .dá s ňou dohodnut tak že iná začne. .polovicu ti povie a uvidíš že sa trafi a keď zaplatis tak dopise, ponuka aj vseliake cary ale to)Ja nemusim a nechcem

qidko
31. mar 2016

Neviem co ocakavas teras od nas......chce pocut ze muzi su svine lebo dokazu byt neverny.....ale aj zeny to robia tym si bud ista.....zaujimalo by ma kolko ta stalo to vestenie🙂..... musis ist dalen Ked chces uveris vestbe ak nie tak tomu never.....ja napr.Ked mam dobry horoskop tak mu verim ak je zly tak to pustim z hlavy je len na tebe ako sa k tomu postavis

katarinapekna
31. mar 2016

A ako tá truba zistila že máš muza? 😀 rozmýšľaj trochu😀....ach takéto pcvny....😀😀😀

123mamca
autor
31. mar 2016

@qidko nič neočakávam, iba si popisat musela som to niekde vypustiť no lebo mi to nejde do hlavy celkom a tak

123mamca
autor
31. mar 2016

@katarinapekna sama ho opisala aj postavou aj moje dieťa noo veď toto že ma namotala že sa trafila

123mamca
autor
31. mar 2016

@katarinapekna nič som jej nepovedala sebe fakt nič ani co)chcem vediet nic

123mamca
autor
31. mar 2016

@katarinapekna 😄😃😩😖

123mamca
autor
31. mar 2016

Boa ale mám problemy takto na obed ze 😀

mike_bassett
31. mar 2016

Správne si sa nazvala, veľmi správne. Viac nebudem rozvádzať, ale to označenie sedí na kohokoľvek, kto je ochotný vyskúšať služby "veštice". Tak nevieš kde chodí, práca ? Asi aby uživil tú osobu, čo má doma a čo je taká sprostá, že sa ide "veštice" opýtať, či ju podvádza ten čo leží vedľa nej. Radšej mu o tom ani nehovor.

ffs !

myjusiatko
31. mar 2016

@123mamca to, že muži zahnú normálne nie je a nemá to ani nič spoločne s dobou.

0silvia0
31. mar 2016

@123mamca nuž, dala si si vyveštiť, máš čo si chcela 😉 Bola si zvedavá a teraz si ešte zvedavšia či je to skutočne pravda, takže pokoj na duši nemáš aj tak, tak máš aspoň poučenie 🤐

jana_eyre
31. mar 2016

Vzdy sa dialo, ze niekto z parnerskeho vztahu bol neverny, nie je to touto dobou.. A ci mas verit vestici? Radsej ver sebe, dokazom a intuicii... Kvoli 10€ by som si nenicila vztah, ale preverila..

123mamca
autor
31. mar 2016

@jana_eyre jasne, ja len tak noo musela som to dat von so seba 😔

123mamca
autor
31. mar 2016

@0silvia0 Tak dik teda ☺ja na to zabudnem zachvilu, mám zlú pamäť 😃

marisoul
31. mar 2016

ak máš problém vo vzťahu, treba to riešiť v prvom rade s manželom a nie s vešticou, ktorá do vášho vzťahu nevidí. ...len sa prosím ťa zamysli, to čo ti povedala veštica berieš ako hotovú vec, ale uvedom si, že to tak vlbec nemusí byť. Ty si účastníčka vášho vzťahu, ty vieš či je medzi vami všetko v poriadku a či máš dlvod na pochybnosti, ak tam sú, rieš to cez poradňu, cez rozhovor, hocijako, len to rieš, ale s manželom nie cez vešticu.

123mamca
autor
31. mar 2016

@mike_bassett ach ano ano aj ja furt v práci tak si môžem platiť do chcem ,zase tu nemusis sa chytat neviem akého slova mojho.

moni244
31. mar 2016

@123mamca bože môj, toto fakt už nie je normálne, vidno, že nemáš nič poriadne na práci, tak riešiš blbosti a vyrábaš si problémy

123mamca
autor
31. mar 2016

@marisoul pisala som že som si dala vestit že všetko sedelo na mok zivot ale hento nie ..pretože mi to nejde do hlavy tak má to len zmietlo

123mamca
autor
31. mar 2016

Ukoncujem túto temu 😃idem von ,

123mamca
autor
31. mar 2016

@moni244 no)momentálne nemam: ))idem na)vzduch radsej

moni244
31. mar 2016

@123mamca choď, síce tebe to nepomôže, ale nám tu áno

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
123mamca
autor
31. mar 2016

Aj tvoj edit: ))

marisoul
31. mar 2016

@123mamca pohoda, kľud, nohy v teple a nerieš blbosti ani veštice, veď vidíš že nič dobrého ti to neprinieslo, len sa zožieraš teraz "čo ak", mylím, že to zato nestálo...užívaj si život v prítomnosti a nerieš čo bude 🙂 ak máš málo starostí pošlem ti moje 😀
pekný slnčený deň ti prajem

majusik236
31. mar 2016

To , ze vsetko sedi je podla mna o tom, ze si to dokazes dokonale vsugerovat....ked mas pocit, ze nieco je medzi vami zle tak to ries s manzelom nie vesticami

amairim
31. mar 2016

@qidko uplne moj pripad s ty horoskopom 🙂
Este ked som chodila o prace, tak som mala v horoskope, ze radsej nemam nic robit, ze aj tak to bude k nicomu 🙂 A do 5 minnut volala priama nadriadena, tak som jej to povedala, ze ako to dnes so mnou je. Prijala to s humorom a nalozila mi prace na dva dni 😀DD

zazana22
31. mar 2016
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@edita56 nuz maloktora zena si uvedomuje kolko vlastne toho v beznej komunikacii prezradi :/

maslenka47
31. mar 2016

@123mamca ach jaj, dneska bohate staci, ked cloveku povies meno (ani povedat nemusis, dozvie sa pri elektronickej platbe). Take vselijake veci zistis o cloveku na internete, ze budes hubu otvarat. Nuz a dalej nasleduje psychologia. Najskor sa dozvies informacie, ktore na teba pasuju (presne tak isto, ako na 95% dalsich ludi). Vramci toho prezradis aj to, co nechces a potom uz staci, ked ti pani vestica povie to, co vlastne chces pocut. Aka nahodicka, ze sa to stretava s realitou.

Nuz a ked toto v spravnom bode nestopnes, tak ta tak oblbne, ze budes preferovat jej slovo pred svojim vlastnym. Jednoducho ta zmanipuluje do coho si zaumieni.