Dala som si vyveštiť a som zvedavá, čo ma čaká

123mamca
31. mar 2016

Ahojte. Ja som taká zvedava čo bude ,čo ma čaká. Na nete som nasla jednu'"jasnovidku. .niekto tomu neveri, ,no ona tam má aj komu referencii a skúsila som..všetko sedelo uplne opis ,ja moja rodina..niekto v mojom okoli o čom viem iba ja..ostalo mi tak zle keď mi vyvestila že ma muž klame a má inu. Ja pica som si zacala vsetko vsimat snorit, davat veci dokopy. .je pravda že vacsinu času je mimo dom ,praca a neviem vôbec kade chodí. Proste prečo vsetkosedi uplne o mne a rodine a hento ma tak dostalo že neviem.a vsak v tejto dobe to je aj normalne asi že muži zahnu, co)sa cudujem.

dominika6
31. mar 2016

@123mamca a čo si jej napísala,dátumy narodenia teba muža aj detí?
či na základe čoho vydedukovala?

edita56
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielacool
31. mar 2016

Prepáč, ale ako môže cudzí človek vedieť takéto veci? Tá "veštica" nadväzuje všetko čo hovorí, na tvoje predchádzajúce reakcie. Ak vidí, že sa triafa a ty jej možno aj nevedomky prikyvuješ hlavou, pokračuje. U veštice som bola len raz, viac menej zo zvedavosti, ale TAKÉ BLUDY (!!!) aké mi ona porozprávala, ma rozosmievali ešte nasledujúce týždne. Pár vecí z minulosti trafila, no do budúcnosti sa netrafila ani s jednou!!

evittam
31. mar 2016

@maslenka47 No, presne tak-lepšie si to napísať ani nemohla - a ešte šikovná to osoba - nechá si to od tej blbej zaplatiť. 😉 😀 😀 😀

qidko
31. mar 2016

@123mamca nezabudnes bude ti to vrtat v hlave tomu ver☹

luciannka83
31. mar 2016

nerozumiem ako nemôžeš mať prehľad kde a kedy sa tvoj manžel nachádza. Veď viem ako robí, kedy končí a kedy má prísť domov. Keď nepríde, tak niekam sa musel z roboty zastaviť a zisťujem, kde bol. Ja viem presne kde a kedy môj muž sa nachádza, preto nemám ani podozrenia, že by sa mohol chodiť niekam kur..ť.

janka874
31. mar 2016
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@luciannka83 otazka je ci ju to zaujima ;) lebo su zeny ktorym je to srdecne jedno kde je manzel a potom su prekvapene ak ma nejaku herecku niekde inde.

brcka252
31. mar 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

ja osobne keby som nevedela kde mam chlapa tak asi zosaliem :D

misel0806
31. mar 2016

Osobne kebych vedela ze moj chlap je tam kde si myslim ze je cize na zaletoch v tej sekunde by ma videl naposledy a tu sekundu by si este dlho pametal😀

evittam
31. mar 2016

@misel0806 Pekne si to napísala a to ja mám chlapa preč 5 týždňov a 1200km a presne viem kde je a čo robí..... 😉 🙂 😝

pupavka123
1. apr 2016

@123mamca Predtym...ja pica som si zacala...si mohla dat ...ja opica som si zacala,nie je to take vulgarne 😀

123mamca
autor
2. apr 2016

Som tu maminy 😔