Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

bbarboraa
26. okt 2013

hmmmm podla mna sa takto sama seba spytaj: keby sa tato "zalezitost" prevalila mrzelo by ta to? stoji flirt a sex na par chvilu za (asi) pokojne a harmonicke manzelsto? @skriatocek ak si myslis ze tvoj mm by to zobral ok tak to urob.. ty musis najlepsie vediet ci mate trosku volnejsi vztah alebo by ho to dorazilo..
:

skriatocek
autor
26. okt 2013

ide hlavne o to, že manžel ked sa mu nedari alebo nieco odnesiem si to ja.. on moze cely vikend chodit po akciach ja som doma s malym, nepovie mi lubim ta a nemame sex pokym nema v sebe alkohol, ale stale ho mam proste rada, mame spolu maleho, vsetko snazi sa, ale chyba mi to ze sa ma neopyta ako sa mam, co ma trapi, podviedol ma ked som bola po porode ale vsetko som tolerovala.Uprimne ja mam 21 on 43....preto sa neviem rozhodnut ci mam skusit nieco,mozno by som potom konecne rozhodnuta ci mam vo vztahu zostat alebo nie...

mata128
27. okt 2013

@skriatocek preco ti ten vekovy rozdiel zrazu vadi,doteraz si o nom nevedela????nahle zostarol😉???

14petulka88
27. okt 2013

@skriatocek Sadnite si porozpravaj sa snim co ta trapi... Ja som bola cele roky ticho a nakoniec to ochladlo z mojej strany, velka chyba nekomunikovat!!!! 😉

mimka11111
27. okt 2013

@skriatocek tak to s ním skús, samozrejme manžela si nechaj ako zadné vrátka, ved nevieš ako to s tým novým dopadne.....takto máš aspoň istotu,že sa môžeš k nejakému chlapovi vrátiť.....a samozrejme nezabudni na jednu dôležitú vec, pred svojím manželom neveru zapieraj............ludia ťa odsudzovať nebudú....nevera tu bola, je a aj bude

PS: 😅 😀

janinah
27. okt 2013

bolo koze dobre,šla sa na ľad šmýkať 😒 vekový rozdiel si vedela aj pred svadbou,jeho povahu zrejme tiež,dieťa si mala ako veľmi mladučká,asi to bol tvoj prvý partner a teraz ideš doháňať zameškané s iným chlapom? zakázala si tu,aby sme ťa poučovali,tak čo chceš počuť? asi to,čo píše
@mimka11111 ..a že je to podraz to je asi fuk 😠 najprv si ukonči jeden vzťah a potom choď do druhého,ak sa tak rozhodneš,ja len to dieťa ľutujem,lebo na "nevybúrenosť" svojej mamy ono najviac doplatí....každý sám je kováčom svojho šťastia...

juliana77
27. okt 2013

@mimka11111 Momentálne si odzvonila morálke vo vzťahu a odľahčila si ľudí od starostí , ktorí sa zaoberajú neverou partnera, pretože tá je prípustná, ale treba si držať zadné dvierka.

@skriatocek Vekový rozdiel tvojho partnera si mala riešiť ešte pred svadbou a nie teraz. No a neveru po pôrode si mala riešiť vtedy a nie teraz, lenže vtedy si ešte nikoho nestretla a teraz ti to vhodne zapadlo, ako ospravedlnenie vlastného citového úletu.
Ak máš záujem len o flirt tak rob to čo tvoj muž, podvádzaj, budete sa navzájom, ak máš záujem o vzťah s niekym v tvojom veku, ukonči manželstvo, a začni nový život. si mladá. 😉

janinah
27. okt 2013

ale inak dobrá téma pre tie,ktoré sa dušujú ako im starší partner vyhovuje a že vek je len číslo 😉

mimka11111
27. okt 2013

@janinah
@juliana77 možno keby ste čítali môj príspevok " medzi riadkami", pochopili by ste,ako som ho v skutočnosti myslela.........a síce úplne opačne.....ak ste si milé dámy nevšimli,akonáhle sa vám znepáči akákolvek nevera a vyjadríte svoj negatívny postoj k nej, resp. k ludom,ktorí ju spôsobujú,stávajú sa z vás bezcitné moralistky......ved aj ludí,ktorí podvádzajú treba "chápať"........skúste si vyhladať pár mojich komentov na podobnú tému a pochopíte aj môj koment do tejto témy 😉

janinah
27. okt 2013

@mimka11111 no,sme zatiaľ dve,ktoré ho pochopili tak ako pochopili,a nebudem si hľadať nejaké iné príspevky daného nicku,aby som pátrala,či to náhodou myslel nejako inak 😉

haslerka27
27. okt 2013

ahoj,podla mna ,nevera nie je spravna.to ze ta tvoj manzel podviedol neznamena ze musis aj ty.aj ked je to pekne svinstvo od neho.ja byt tebou,dam sancu este manzelstvu....ak budes citit ze skutocne to nefunguje,ze ten rozdiel tam citit aj ked sa snazis ako vies,dam sancu novemu vztahu.ale najprv by som sa rozviedla,urovnala si veci v hlave,a isla do noveho vztahu s cistym stitom,ze som urobila maximum,ze dovodom krachu mojich citov voci manzelovi nebol novy muz ale proste to ze som pochopila ze nepatrime k sebe a radsej budem sama ako s manzelom.a podla mna,do manzelstva si isla ako svojpravna osoba,vedela si ze manzel je podstatne starsi,ci ta vari niekto do sobasa nutil?ak nie,tak potom vek nemozeme akceptovat ako argument nepripada v uvahu.a dalsia vec,raz sa tvoje dieta zacne pytat,preco nie si s ockom.co mu odpovies?stretla som ineho a zistila som ze ocko je starsi a nevyhovuje mi tak ako mlady ocko?

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Ahoj, ja som tiez zacala pomaly pocitovat negativny vplyv velkeho vek.rozdielu na vztah.Tiez som vedela do coho idem, ze casom sa rozdiel prejavi.Isla som do vztahu zamilovana a mudre kecy druhych, co ziju asi total bezstarostne zivoty, som ignorovala.Takze rozdiely su, ale len do takej miery, ze pekne krasne spolu zijeme uz osem rokov.Keby som napisala, ze som nikdy nerozmyslala nad tym, ze stym seknem a zacnem iny zivot, klamala by som.Akurat my sa mame stale radi, ale v tvojom pripade, ked to tak citis, chod a zacni odznova.Clovek ma byt v zivote stastny a ma na stastie pravo.Vela stastia.

anatalia77
27. okt 2013

tak ja ťa odsudzovať nebudem.Ved nevera je moderná,len to hlavne rob s rozumom.Na nikoho sa neohliadaj,riadne si to uži,a keby niečo,tak sa vrátiš k svojmu starému.Však lepší vrabec v hrsti,ako holub na streche.Vek je len číslo,a kašli na všetky moralistky,že možno je tam nejaká bývalá,a deti.Ak by velmi poučovali,tak tiež kašli na ne.Žijeme len raz,a po svete behá tolko mužov ktorých sme ešte nevyskúšali,že je škoda ich nevyskúšať/pretiahnuť/ 🙂
Inak na všetko je 3-ročná záruka,tak prečo nie aj na vzťahy a manželstvo.

mischena333
27. okt 2013

@anatalia77 Super, uzasna odpoved, vystihuje total vsetko. 😀

mima4
27. okt 2013

@skriatocek

ja sa pripajam k ostatnym kockam, ked uz rozhodnes muza podviest...odmalicka ved syna k tomu, ze manzelsko a laska nie su hodnoty, ale take hovadiny trapnych moralistov..ze ma zit ako chce..chce si vrznut s hentou ked bude dospelak, preco nie 😉 ... a pravdaze, ze nech sa k nikomu neviaze...a ked nejakej spravi decko...bye bye baby 😀 ... verim, ze budes pre neho pozitivny vzor a raz ked ta osklbe o peniaze, ci supne do starobinca, tak tie trapne moralistky budu drzat hubu a krok dozadu...

PS: nezabudni si dat spravit dieta s tym novym frajerom a potom tu zaloz temu "chlapi su svine" 🙂

mirat
27. okt 2013

@anatalia77 nevera je moderná? 3 ročná záruka??? 😀 to hádam nemyslíš vážne??? 😀 😀 🙄

anatalia77
27. okt 2013

@mirat 😀 myslím to vážne,ty si asi 3-ročnú záručnú dobu prešvihol?.Smola. 😉

mima4
27. okt 2013

@mirat takze radsej investovat prachy do auta..tam je 5 rokov 😉

mischena333
27. okt 2013

@mirat Nevera je stara jak ludstvo samo.Holt je to tak.Chlap vo vacsine pripadov zahne, lebo je ovplyvneny vizualne a plnostou guli, kdezto zena zahne bud na oplatku, alebo tam zohraju rolu hlavne city (ked v povodnom vztahu nieco neslape jak ma).Nymfomanky, nebudem rozoberat, to je ina kapitola trochu.Jeden sexuolog, nech mu je zem lahka, povedal, "Nevera byla, je a bude.Zatlukat, zatlukat, zatlukat."

mischena333
27. okt 2013

@mirat Ok, az na tu zaruku.Chlap si tiez mysli, sak co vrznem si inde, mam zaruku, ze stara to prekusne, ked sa to nahodu dozvie.Ale to je tiez zas o niecom inom trochu.

dena1973
27. okt 2013

@anatalia77 To, čo tu píšeš je jeden veľký omyl. Asi si si ešte v živote neužila dosť, tak radíš niečo čo by jej situáciu vôbec nevyriešilo (možno tvoju). Ona je už matka a potrebuje radu, ktorá by jej pomohla dostať sa z niečoho, z čoho nie je ľahké sa len tak vymotať. A ešte jedna vec rozbíjať vzťahy (bývalá a deti) je tiež nie veľmi dobrá voľba, lebo ona má tiež dieťa a musí myslieť hlavne na neho. Je tiež otázka ako to dieťa príjme nový partner....
@skriatocek už to nie je o tom, čo cítiš iba ty. Je tu už aj Vaše dieťa, ktoré máte spolu a ono potrebuje matku aj otca. Musíš byt obozretná a riadiť sa aj tým, čo potrebuje tvoje dieťa, nie iba ty....viem je to tažké, ale všetko chce svoj čas. Neunáhli sa a nerieš situáciu zblklo. Ak by to naozaj nešlo, tak to rieš až po rozchode, aby ti raz tvoje dieťaťa nemohlo nič vyčítať.....

sisaha
27. okt 2013

@skriatocek vies co ti poradim? zacat pouzivat rozum... Si tu registrovana vyse roka.. Verejne, pod fotkou sa pytas ci podviest... Co myslis? Ako dlho bude trvat hocikomu z tvojho okolia, kto ťa spozna, tento tvoj sen vyklopit manželovi?
Niekedy fakt žasnem..

juliana77
27. okt 2013

@janinah Vekový rozdiel cca 10 rokov je podľa mňa stravitelný, prírodu a ľudské potreby totiž nik neoklame. Po štvorročnom vzťahu si niekto všimne, že podľa veku má za manžela skoro otca a dokonca tak drzého, že miesto toho aby si vážil túto skutočnosť a mladú manželku uteká ju podviesť po pôrode, no radosť čítať takéto absurdity.

Ale keďže žijeme len raz a vďaka skutočne inteligentnej dobe nemali by sme sa dusiť vo vzťahu, myslím v jednom, treba vyskúšať viac a potom v kresielku v hojdacom na dôchodku spomínať na ten najlepší, netreba sa fyzicky prilepiť len na jedno telo samca, treba to prelustrovať a premerať, netreba ísť našim deťom príkladom morálkou, treba ich naučiť nemorálne hýriť a plávať životom, netreba ich viesť k základom treba labilne prežívať a netreba dávať treba len brať.

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Citala sem tvoj prispevok, kde uvadzas tie cifry.Nie, chod od neho.Ked si nevazi, co doma ma, nech si na. . . .

anatalia77
27. okt 2013

@mima4 a ešte témy ako:
Dobrý den,mám dve deti,ale partner ma opustil,teraz mi končí materská,ale nemám vhodné vzdelanie,a už vobec odrobené roky,takže neviem kde si mám hladať zamestnanie,nikde ma nechcú.Bývala som s priatelom v jeho byte,teraz som u rodičov,bývalý neplatia,rodičia si šklbú vlasy/občas aj mne ☹ /.Nemám ani peniaze,a ani neviem čo by som chcela robiť...atď
Ak mám pravdu napísať,tak som nič nezažila,chcela by som mať vyštudovanú VŠ,obcestovať svet,veľa vecí zažiť,ale neviem ako vrátť čas 😖
Pomožte mi prosíííím...

mima4
27. okt 2013

@anatalia77

niektore slovenske prislovia su krute ale pravdive: Kto chce kam, pomozme mu tam ... 😉
alebo - KOmu niet rady, tomu niet pomoci...

Normalne ludova slovesnost 😀

mima4
27. okt 2013

@anatalia77
a este "NESUDTE MA!"!! Radsej vsetko vyrieste za mna 😉

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Prepac, to chod odneho, beriem spatky.Nikomu tu nechcem tymto sposobom radit, to bol len moj nazor.Tiez som si presla vselicim, kazda by mi napisala kasli nanho, aj tak som snim zostala.Takze pravo rozhodnut sa, mas iba TY, preto to beriem spatky.Bola to len moja unahlena reakcia.Za ktoru sa dokonca hanbim 😔

juliana77
27. okt 2013

@mima4 alebo ..."kto potajme vychádza na prieskum, nech si nechá otvorené zadné dvierka.."

maminuska
27. okt 2013

@skriatocek nuž dievča zavarila si si a riadne. Ani nie tak novým možným vzťahom ,ale tým starým v ktorom si .
Len nedávno tu bola téma - mám o dosť staršieho manžela. 22 ročný rozdiel medzi manželmi je povedzme ( aspoň pre mňa ) dosť neprirodzený . Každý ste v inej životnej fáze. A bude sa to zhoršovať. Budeš mat 28 a tvoj muž 50 kde manžel bude prirodzene nabiehať do andropauzy.
Od 17 -18 rokov si naviazaná na jedného chapa a to ešte aj zákonne, porodíš mu dieťa - dievča moje zlaté kde je škola, cestovanie, flirtovanie.... jednoducho uteká ti Život.
Ver mi že viem o čom hovorím .
V každom prípade , treba si uvedomiť čo chcem . Chcem skutočne takéhoto manžela ?Som schopná ho ľubit aj ked bude mat 60 a ja iba 38 ( bože ja mám 39 rokov a neviem si predstavit pri sebe ani 50 tnika )?Budem do budúcna schopná byť časom samožiitelkou ?
Ak vieš že ano , tak sa snaž to manželstvo zreparovať a urob všetko pre to aby to fungovalo , až ked to nepôjde z tohoto vzťahu jednoducho odíď a najdi si nekoho iného ( napríklad toho spomínaného mládenca ).
Ak už vieš teraz že toho nie si schopná toho , odiď teraz a daj obidvom šancu na iný život, teba aj terajšiemu manželovi . A potom si najdi iný vzťah .