Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

mischena333
27. okt 2013

@adri266 Tak ci to bolo obrazne, ktovie.Ale nevhodny priklad.Tu zakomplexovanost mierim na ine odpovede.Nie, tvoj nazor na neveru s tym nema absolutne nic spolocne. 😉

juliana77
27. okt 2013

@mischena333 Ale asi netreba sa tu chytať za slovíčka, možno to myslela tak, že keby svojho ľúbila, tak by na druhého nehádzala PRSNATE POHLADY. 😉

adri266
27. okt 2013
mischena333
27. okt 2013

@adri266 Vies, ked niekto uvedie dvojzmyselny priklad, kazdy si ho vysvetli po svojom.Ale aby mi niekto vytkol, ze bych sa nemala na ziadneho pozret, ked svojho lubim, prosim ta, kde sme, v stredoveku? 😎

mischena333
27. okt 2013

@juliana77 Mozno kocky zlate, nechajme tak.Nebudeme rozoberat banality. 😉 Sto ludi, sto nazorov. 😎

skriatocek
autor
27. okt 2013

tak ja som sa ani na iného chalapa nepozerala a ani hlane nic nevyhladavala, len proste som bola po 4roch rokoch na oslave kde som ho spoznala, nic viac, nic menej....mrzi ma ze mi tato situacia doma vznikla, nechcem za kazdu cenu opustit muza, avsak niekedy doslova mi to pride ze on uz nechce byt somnou a robi vsetko preto aby ma vytocil

juliana77
27. okt 2013

@skriatocek Spýtaj sa manžela a budeš múdrejšia.

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Nie moja, tu sa netvrdilo. ze si vyhladavala.Proste nahoda, niekto ti skrizil cestu a mas z toho tie pocity, co mas.My sme sa tu len na jednom prispevku, trolinku chvilinku nezhodli.Vec vyriesena.To, ze niekto nam dojde do cesty, sa moze stat kazdemu.Zato sa neodsudzuje. 😉

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Ty by si mala s tvojim muzom komunikovat, bez toho nevyriesis vazne nic. 😢

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 ja viem, že mala, lenže to by musel chciet aj on, pokial on nevyvíja aktivitu tak ja sama nič nezmožem, pokaždé ked sa začneme rozpravat, vyčita mi moju minulost, veci ktoré sa dejú teraz, kolko penazi som ho stala aj s malym, co on pre nas vsetko robi a podobne

1katkas
27. okt 2013

@adri266 presne si to vystihla ako som to myslela 🙂 ..je jasne, ze ked idem napr. cestovat autobusom a pytam si od sofera listok tak sa pozdravim a pozrem sa nanho... myslela som to tak, ze v mojom srdci je miesto len pre jedneho chlapa a tym je moj manzel a neuvazujem ze by som ho vymenila za niekoho druheho

anjelicek26
27. okt 2013

@janinah - preco dobra tema pre zeny zo starsim partnerom? My sme spolu takmer desat rokov a somariny takehoto kalibru ma zatial nenapadli 😀 Toto s vekom nema vcelku nic, ale s tym, ze si asi nerozumeju a nou trieskaju hormony 😝

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek No a to je to, ked sa snim neda normalne diskutovat.Na to je potrebna iniciativa aj z jeho strany.Nie iba z tvojej.A ma co vycitat?Aj keby, urcite to vedel, este nez ste sa vzali, tak coto vytahovat po rokoch.To sa nerobi, asi nema kde inde zazdarat a tou minulostou triafa tvoje citlive miesto.Je tak?

mischena333
27. okt 2013

@1katkas Klidek pohodicka, nerozoberaj, ved sato vyjasnilo 😉

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 no v podstate mi nema co vycitat, moja mama mu vzdy povie nato, že šak vedel si aka je, jediná moja chyba je že rada spim :D lebo pokial sa dobre nevyspim som cely den zla, nervozna a podobne...to je asi jedine, navarene oprate ozehlene ma, s malym som nonstop, takze nato mi nemoze nic povedat, ale uz aj to tu bolo ked si vypil ze som zla matka a ci nechcem dat maleho na adopciu...vtedy som preplakala cely den,,, nechapem , ci mu to robi radost ze ma dokaze ovladat alebo co...

mischena333
27. okt 2013

@1katkas Tymto sa ti ospravedlnujem za nedorozumenie, zvysok mojho prispevku bol aj tak miereny voci druhym vychytralym nazorom.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@anjelicek26 so mnou urcite netrieskaju hormony ;)

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Teraz si to popisala pekne, toto ma moja sestra doma. . .8 mes.chlapceka, ten jej nastastie len priatel nevie insi, iba kritizovat, hladat chyby v druhom nie v sebe atd.A vycitat, co sa da.Chysta sa odneho odist. . .Uvidime ako to dopadne.Dokonca aj kamoska ma takeho typa.Ach jo, rozhodnutie je koniec koncov na kazdej z nich.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 ved toto, ja nadtym uvazujem v poslednom case, mozno odvahu mi prave dodal ten druhy clovek, ktorý mi v podstate behom 2 hodin dokaze vylepsit naladu na tyzden... co doma nemam, nechcem sa za kazdu cenu trapit ako moja mama, ze kvoli mne ostala s mojim otcom, ktorý bol KOK*T prvej triedy az pokym som jej ja v 11tich nepovedala ze s tatom uz zit nechcem... 13 rokov ho trpela kvoli tomu aby som mala kompletnu rodinu

zuzanockamt
27. okt 2013

@skriatocek pokial nemate deti a ten druhy ti viac vyhovuje a mas pocit, ze s manzelom to uz nie je ono, tak skus ake to bude s tym druhym ... pokial by boli vo vztahu deti, tak sa to uz riesi horsie

skriatocek
autor
27. okt 2013

@zuzanockamt mame maleho 2 rocneho syna

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Mi vypravaj, moja mama trpi cely zivot, ked som mala 4, rozvedla sa snim, ked som mala 5, nechala sa oblbnut a zas si ho vzala.Potom sa narodila sestra.On je hajzel a ozran prvej tridy, mama nikdy nenasla odvahu odist od neho.Nikdo sme jej nedokazali pomoct.Ona sama priznala, ze je na nom zavisla!Nevie si bez neho predstavit zit!Ja som z baraku odisla v 17, nedalo sa to, musela som.Mozno aj preto mam teda starsieho, z psych.hladiska vraj tak nahradzame otcovsku autoritu.Co ja viem, na kazdom sprochu pravdy trochu.

zuzanockamt
27. okt 2013

@skriatocek nuz, tak to je trosku horsie, ale dvojrocny je este dost mal, takze snad by taku zmenu zvladol, zalezi aj od toho, aky ma vztah s otcom

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 ako keby som citala samhu seba, otec alkoholik, mama si nasla super manzela len byvaju s jeho svokrou s ked sme sa tam nastahovali ona mna a mamu neznasala, preto som odtial co najrychlejsie odisla a byvala s mojim terajsim manzelom

skriatocek
autor
27. okt 2013

@zuzanockamt nieje na neho naviazany tak ako na mna, ale kazdopadne by som chcela aby travil s malym najviac casu ako bude mozne

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Tak vitaj v klube.Tak mna ale mrzi, ze mama takto necha sebou manipulovat.Bola by som stastna, keby si niekoho nasla a bola konecne spokojna.Ale to musi sama chciet.To by sa dali pisat litanie na tuto temu, ze?Kazdy ma nieco, co so sebou vlecie cely zivot.Aj ked nato clovek nemysli, je to vnas, hlboko ukryte.

skriatocek
autor
27. okt 2013

@mischena333 ved toto, myslim ze na 21 rokov som toho zazila viac menej dost, ako poniektoré ktoré tu pisu pomaly poviedky o tom ako somnou lomcuju hormony, ze som zlatokopka, nevyburena a podobne, mam dost rozumu nato co robim, len bohuzial som sa s touto situaciou v ktorej som nikdy nestretla

adri266
27. okt 2013

@skriatocek aj keby si sa rozviedla, tak moze Tvoj buduci ex manzel travit dost casu so svojim synom. Existuje aj striedava starostlivost, kde mozes mat syna tyzden Ty, tyzden on.Vies, na zaciatku si napisala, ze ho lubis, ale cim viacej o nom pises, tym viac si myslim, ze mate velke problemy. ak chces vztah este zachranit, skuste ist na terapiu.

mischena333
27. okt 2013

@skriatocek Vazne na to jaksi mladunka, je toho dost.To niekto nezazije za polovicu zivota.Tiez viem co to je zivot, jak som pisala, v 17som odisla,musela som, raz somsa zastala mamy, taku som schytala od fotra, ze sa dvere rozbili, potom maturita, popri strednej makat, aby som mala z coho zit, potom praca, medzitym som sa stretla s terajsim atd.Ale o mna tu vobec nejde.
Zivot je taky, prinasa so sebou situacie, ktore sme este nezazili, vsetky prekazky sa ale daju prekonat.Vsetko je riesitelne.

1katkas
27. okt 2013

@mischena333 v pohode nic sa nestalo🙂