Dnes mi zomrela mama

14. apr 2022

Dneska mi zomrela mama a ja neviem co robit bez nej. Uz jej nemozem zavolat . Srdce ma boli a neviem ako mam bez nej zit. To sa ani neda .....Hoci mam uz 32 rokov a dvw deticky i tak citim hroznu bolest

sarinka123
7. nov 2023

Prežívam to teraz, prosím zmierni sa ta bolesť ? Ja som jej písala na mobil … ta strata ma hrozne bolí

sofia1979
7. nov 2023

@sarinka123 veľa sily mne zomrel ocko nečakane v januári a dodnes trpím bolí to, chce to možno čas, úprimnú sústrasť

autor
7. nov 2023

@sarinka123 je mi to luto. Vela sil
Ak mam byt uprimna uz je to rok a pol a stale chyba rovnako miestami este viac lebo uz by som ju chcela opat vidiet a pocut .

fliacik
8. nov 2023

@sarinka123 Mne zomrela mamka v auguste, úplne nečakane, bola inak úplne zdravá, zomrela po rutinnom zákroku, možno aj vinou lekára. Stále je to bez nej ťažké, u mňa o to viac, že rok pred ňou sme pochovali ocka. Hlava mi stále akosi neprijíma fakt, že už tu nie sú, už nie je komu zavolať, nikto ma u nich doma nečaká. V byte vidím ich papuče, zubné kefky, obľúbené šálky na kávu, ale ich už niet, už nie je "domov" ☹ Ale žiť treba, aj keď už nič nie je ako predtým. Prajem ti veľa síl, najhoršie je to do pohrebu, potom nastane malá úľava a o pár týždňov zase príde vlna zhoršenia, najhoršie budú Vianoce, z tých mám strach. Drž sa...

bellugia
18. nov 2023

Verím, že si dnes už na tom lepšie.... mne dnes zomrela moja mama.... :( Ale boli sme na to už pripravení, dva mesiace sa trápila po nemocnici... :( išla s jedným problémom a našli jej druhý, rakovinu pľúc... opatrujte sa... pa

bellugia
18. nov 2023

@sarinka123 aj ja to prežívam.... teraz... včera mi zomrela mamka.... :(

trojnasobnamama
19. nov 2023

V aprili 2022som tu tiez pisala,ze nemam mamku a v auguste 2022 mi zomrel aj ocko .Uz nemam svojich drahych rodičov😭

elenita
19. nov 2023

@bellugia
@trojnasobnamama uprimnu sustrast, dievcata 😢