Dočkám sa?

19. okt 2021

Dobrý deň,
Potrebovala by som pohľad cudzích ľudí, lebo sama už neviem či mám na vec "reálny" pohľad.
Ja som samostatná žena, po rozvode s deťmi...dlho som bola sama...stretla som muža na zoznamke písali sme si a priebežne sa stretli (nie na sex chcem podotknúť) po určitom čase sme sa rozhodli, že sa presťahujem k nemu...on je starostlivý chlap ma svoje dieťa, ale keď treba pomáha mi aj s mojimi...zijeme spolu v jednej domácnosti 3 roky...stará sa, nie je konfliktny človek..rozumieme si, vieme sa dohodnúť a vychádza aj s mojimi deťmi dobre ale je strašne "chladný" keď chcem aby ma objal...idem k nemu a objimem ho ja...pusu mi dá, keď mu ja dám prvá...viem, že sú taky ľudia...len prednedávnom som stretla našu staršiu susedu...(s mojim si rozumeju...on jej pomáha, keď niečo nevládze) zišla reč na partnerovu ex s ktorou má dieťa a tá čo povedala...no on je v podstate romantik...ze vraj ju veľmi ľúbil.., keď od neho odišla bol zničený...po nej mal ďalšiu ktorú braval na výlety, braval ju k rodine a pod...tukla som si tie dve na FB...staršie foto...pomoooc tam samé moja láska, moje srdiečko čože a ja cely čas čakám aspoň na niečo a nič neprichádza???!!! Neviem strašne ma to štve...už som sa s ním rozprávala že v čom je problém a on že musím byť trpezlivá akože do 100-ky nechcem čakať...

anita6666
20. okt 2021

Ja teda neviem,ake má on libido a vzťah k sexu,ale predpokladám,že asi ako väčšina zdravých chlapov a keďže ty si "iná", tak sa necuduj,že ťa má za domáci spotrebič. Však načo iné si dobrá? Veď sa trochu zamysli,to vôbec nerypem. Vy máte vôbec nejaký sexuálny život??????

kvetinka75
20. okt 2021

@marcellka32 čo je rozdiel u teba, nemusí byť u druhého. A potom vznikajú nedorozumenia, lebo žena čaká ľúbim ťa a muž povei ,,iba,, mám ťa rád

autor
20. okt 2021

@anita6666 nerypeš, ale máš útočný tón...ja nie som asexuálny typ ženy...po intímnej stránke nám to funguje...len som písala, že na začiatku vzťahu som ho chcela najprv spoznať...je potrebné čítať s porozumením...tiež nerypem 😉

anita6666
20. okt 2021

Podla mna ho nebavis v sexe,asi nie si skúsená a preto ťa berie len ako kamošku...však mu ho dobre vyf*jci a možno ťa začne aj ľúbiť 😎 chlapi sú veľmi jednoduchi a šikovná žena to vie využiť...

autor
20. okt 2021

@anita6666 ďakujem za radu...keby len toľko bolo treba 😁

janickacrazy
20. okt 2021

Anitu musíš brať s rezervou. 🙂

karolinakr
20. okt 2021

ale prosím ťa, a ked mu nejaka druha začne tie gule olizovať šikovnejšie, napriklad susedka, tak sa zamiluje zas do nej? Táto teoria ma veľké trhliny...alebo prostitútky, tie sú profíčky, tam by tie lásky lietali jedna radosť 🙂

natyreggae
21. okt 2021

@anita6666 prosím ťa čo ty tu trepeš za hlúposti... že chlapi najskôr hľadajú sex a až po sexe sa začne u nich vyvýjať vzťah.... no tak to vôbec ...s mojím bývalím priateľom som nemala sex vôbec a patrím k jeho najlepším priateľkách života... u ďalšieho ex detto tiež bez sexu.... u neho som zase najlepšia priateľka v živote.... a u môjho terajšieho... sex sme nemali hneď...najskôr sme začali spolu chodiť a až po asi 2 mesiacoch sme mali spolu sex a už aj pred tým mi vravel že to, čo mu dávam ja mu nedokázal dať nikto ... a sme spolu už vyše roka teraz... Takže nie všetko je o sexe! Sex je dôležitý veľmi dôležitý lebo keď sa neuspokojíme tak budeme frustrovaní ale sú aj dôležitejšie veci... ako napríklad porozumenie, city, dôvera.... takže dá sa mať aj najskôr vzťah a potom až sex 😉

anita6666
21. okt 2021

@natyreggae a vieš prečo sú ex? Prečo si len kamarátka? Lebo si ich nikdy nepritahovala ako sex.objekt,tak si kamoška,také rameno na ich vyplákavanie, niekto,kto ich pochopí,ale súložiť s tebou je pre nich čistá utopia. Super,gratulujem

natyreggae
22. okt 2021

@anita6666 no áno viem prečo sú ex...lebo som sa rozišla s nimi lebo to neboli chlapci pre mňa😉a to, či som ich priťahovala alebo nie to ty nemôžeš vedieť lebo si tam nebola😀ale veď dobre no ako myslíš ale nemáš pravdu v ničom... mám to odskúšané😉