Odchod dieťaťa do nebíčkovej krajiny

m45
11. júl 2022

Za 1 m.bude rok kedy mi 5r synček odišiel. Žila som s ním len sama. Moja dušička plače vo vnútri strašne moc.
Každý mi hovorí - aká som silná. Možno navonok...Každú noc čakám, že sa mi bude s mojou láskou snívať.
No nič... Prečo?...Bolí to nie tak intenzívne ale stále veľmi.

micusa2222
11. júl 2022

@m45 čas je nalepší lekár,,, vylieči všetko..spomínaj stále na krásne chvíle s ním, ale netráp sa...keď treba, poplač si,,,,uľaví sa ti,a postupne sa to zlepší...

domka222
11. júl 2022

@micusa2222 určite nevylieči, len zmierni žiaľ 😔
@m45 nechcem si ani len predstaviť, aká to musí byť bolesť. Prajem veľa, veľa síl 💛

yvkay
11. júl 2022

@m45 to mi je ľúto 😪♥️

beata_k
11. júl 2022

@m45 Velmi mi je luto bo viem, ze pre matku niet vacsej bolesti. Prajem vela sil.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
78787878
11. júl 2022

@m45 Ach, na to nie je ani slov... Iba vydrzat... Neboj, snivat sa Ti bude, ale este teraz nie. Az ked budes pokojnejsia a zmierenejsia. Teraz by to bolo pre Teba asi moc bolestive, podvedomie Ta chrani.

andrejka1974
11. júl 2022

@m45 mne sa snívalo zo začiatku len vtedy keď mala narodeniny v tú noc ako sa mala narodiť a časom už vôbec oni spomienky máš v srdiecku a tie nikdy nevymazes vermi vlastná skúsenosť mne Dianka zomrela 25.1.1997 mala len 4 mesiace a boli to ešte aj teraz hoci mám aj ďalšie deti ale bola moja druhá ma ešte staršieho brata a dvoch mladších bratov a dve mladšie sestry a chýba

liana21
13. júl 2022

@m45 posielam objatie...

redanna
5. jún 2023

@m45 prosím ci sa stalo tvojmu drobcekovi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre