Existuje kamarátstvo medzi mužom a ženou?

machiabeli
3. mar 2014

Ženy vážne Vám tak vadí ak ma chlap kamarátku nerieši s ňou nič .......len sa otvorene s ňou baví o všetkom cez net ( nakoľko je ďaleko) občas aj osobne len sa tak informatívne pýtam ??? Poprosím váš názor a verite že môže byt kamarátstvo medzi mužom a ženou???

dazdovka333
19. nov 2016

@tanusenka :D a vy si furt myslite ze vas muz sa minimalne kolegom nestazuje popripade nerozprava o super sexualnych zazitkoch ale no tak zeny :D no nam osobne doma nic nechyba mame respekt doveru a slobodu. A viem ze sa takto nedostaneme do stereotypu a dalsia vec ani ja si neviem predstavit ze by som visela na muzovi 24hodin denne a vsetko mu vesala na nos ale kazdy sme individualna osobnost a kazdy koname tak ako nam je najlepsie. Pokial vam to s manzelikom funguje na takomto principe preco nie je to krasne a nech vam to hlavne vydrzi ;)

@emilia25 zial ani ja ani vy nevieme co skutocne u nich doma prebieha. :(

kajkax
20. nov 2016

@dazdovka333
U nas je vsetko v uplnom poriadku já maželke dvoverujem a lubim ju a aj ona mne, priznala si chybu, ja to akceptujeme, a tu som chcel iba vediet nazor inych ludi dakujem. PS:tu nikdy neviete z kým píšete na nete, tak preco s zdvoverovat niekomu koho som nikdy nevidel , este raz dakujem.Držte sa tu a majte sa radi pa pa

bodka13
22. nov 2016

@kajkax zvláštne, že si náhodne natrafil na verejnom fóre na tému z roku 2014.... píšeš, že žena všetky IP vymazala a toto by bola nechala verejne vo svojom profile/blogu...každopádne verim,že nájsť niečo takéto riešenie nie je príjemné a riadne to prekvapí

kajkax
13. nov 2018

B

koronavirus
28. mar 2020

Ti co to prevadzkuju, tvrdia ze preco nie? Proste si rozumeju a je im jedno akeho su pohlavia. To je teoria. Prax je taka ze prirodou je dane (mame to v sebe) ze opacne pohlavie vyhladavame kvoli intimnostiam. Proste je tam ta automaticka tuzba po opacnom pohlavi. Ta zalubena strana to taji lebo ju/jeho nechce stratit a pod ruskou kamaratstva dufa ze z toho biekedy nieco bude.

Vacsinou som mal vsetky kamosky take co boli pre mna atraktivne, co je dokaz toho co pisem vyssie. Ale dvakrat sa mi stalo ze som sa kamaratil so zenou ktora nebola pre mna atraktivna a odvtedy viem ze to moze existovat. Ze fakt je to o tom ze si dvaja ludia rozumeju, maju spolocne zaujmy, podobny vkus, nazory bezohladu na pohlavie.