Existuje kamarátstvo medzi mužom a ženou?

machiabeli
3. mar 2014

Ženy vážne Vám tak vadí ak ma chlap kamarátku nerieši s ňou nič .......len sa otvorene s ňou baví o všetkom cez net ( nakoľko je ďaleko) občas aj osobne len sa tak informatívne pýtam ??? Poprosím váš názor a verite že môže byt kamarátstvo medzi mužom a ženou???

marika_marika
21. mar 2014

Verím, že môže byť kamarátstvo medzi mužom a ženou. Sama mám pár kamarátov, s ktorými sa rada stretávam a rada si s nimi píšem. Poznáme sa už dlho. Nikdy som im neplakala na pleci, ani oni mne. Vieme si dobre pokecať, rozumieme si, a sme len kamaráti.

ritusuk
21. mar 2014

ja a moj chlap sme taktiez boli naj.kamarati. fakt sme dokazali prekecat noci, podobne nazory na zivot, na muziku, na vztahy okolo...az sme si uvedomili, ze chceme byt spolu a tento rok sa ideme brat. napriek tomu sme zostali aj tymi naj.kamosmi, takze pre dalsieho naj.kamosa tam nejak nie je miesto. na zaklade tejto skusenosti obdivujem kazdeho, kto partnerovi toleruje tak blizky vztah, sama uz teraz viem, ze je to korculovanie (ak nie dupanie) po velmi tenkom lade (a zistili to, aj ked nie prave ferovo aj nasi expartneri).
ano, kamarati nam ostali, hlavne sa vytriedili ludia, ktori dufali casom v nieco ine (a ako som si vsimla, samych ich to prekvapilo s akou nevolou prijimaju nas vztah) a zvysili ti, ktori boli fakt len kamarati a bud im naozaj nikdy nenapadla ina alternativa alebo o tom nevieme, o com pochybujem, lebo take veci si clovek za tie roky vsimne.

miriell
21. mar 2014

Raz mi jeden známy povedal na túto tému: samozrejme, môže byť, ale za predpokladu, že sa muž s danou ženou už vyspal a vie ako tá žena - kamarátka "chutí" a už ju nechce ďalej "ochutnávať", inak by tam u muža mohlo vzniknúť (aj podvedome) sexuálne napätie medzi rozdielnymi pohlaviami.
Myslím si, že tento názor má niečo do seba. Pokiaľ majú medzi sebou vyriešenú otázku sexuality: obaja majú silný pudový vzťah k súčasnej partnerke/partnerovi, takže necítia nič pudové k sebe, alebo sa vyspali spolu a "nesadli si sexuálne", ale napriek tomu si rozumejú ľudsky, tak prečo nie...

A úprimne, neviem, či by som dokázala ticho tolerovať, že môj manžel má takú kamarátku, lebo by mi bolo ľúto, že to nie som ja, s kým môže preberať absolútne všetko - našťastie, my sme navzájom najlepší kamaráti.

siska765
21. mar 2014

@machiabeli uplne normalna vec, ja som si vzdy viac rozumela s chalanmi ako s babami a preto mam aj viac kamaratov ako kamosiek.Pokial je to dlhorocne kamaratsvo-u mna skoro vsetkych kamaratov poznam takmer od detstva, nevidim v tom problem.Samozrejme nezverujem sa im s nejakymi intimnostami,ale niekedy mi lepsie padne pokecat s chalanom nez s babou,lebo ma nie vzdy bavilo pocuvat ako su kamosky zalubene,opustene a zvasty okolo toho.Chalani to vidiia trochu inak.Riesia ine veci.Aj moj muz ma kopec kamaratiek z detsva a neriesim ,obaja vieme co komu povedat a co nie ,co si nechat pre seba.No samozrejme sa stretavam castejsie uz s kamoskami ale vobec nemam problem ist s dhlorocnym kamosom na pizzu alebo na kavu ked sme sa dlho nevideli.Proste v tom nevidim problem pokial je to len o kamaratstve a nicom inom.tot moj nazor a moja realita 🙂

jankagm
23. mar 2014

tiež mám veľmi dobrého kamaráta s ktorým sa dokážem rozprávať o čomkoľvek ... mám ho veľmi rada, stretávame sa na káve alebo kľudne aj u nás doma....môj manžel sa s ním tiež pozná a vôbec mu neprekáža...nikdy sme spolu nič nemali a neviem si to ani predstaviť....takže nechápem, prečo by nemohlo priateľstvo medzi mužom a ženou normálne fungovať?? prečo do toho hneď ťaháte sex?? inteligentný človek, ktorý nemá v hlave úplný bordel, predsa dokáže svoje pudy ovládať ....môj muž má tiež kamarátky a neriešim to, verím mu ako aj on mne

jankagm
23. mar 2014

inak po prečítaní všetkých príspevkov ma napadlo- ženy ste stráááášne žiarlivé.....ja by som takého žiarlivého partnera nezniesla....žiarlivosť zabije vzťah skôr ako kamarát/kamarátka

ritusuk
23. mar 2014

@jankagm u mna s tym sex nema co spolocne. ide o zdielanie intimity a porozumenie. na to ma byt jedna osoba a najidealnejsie je, pokial je tou osobou partner. zastavam nazor, ze kto chce, ten podvedie, hoci aj s upratovackou vo firme. preco vsak (a to je statisticky dokazane) najcastejsie podvadzame a sme podvadzane s naj.kamaratmi a priatelmi? pretoze ta miera intimity bola prekrocena. pretoze kym vo svojom vztahu okna zatlkame, inde ich otvarame dokoran.

blue_eyes
14. apr 2014

Ano môže, tiez mam viac kamaratov ako kamosiek , zeny su falosne 🙂 hlavny je respekt v takom kamaratstve, aby ani jedna strana nepopustila 🙂

kajkax
19. nov 2016

Já by som niečo povedal, tento pán sa pita vas ako žien na názor, ja som manžel jednej z ktorou si pisal veřejné. Potom som zistil, že tam padli aj IP o ktore som ho poprosil nech mi ich preposle lebo manželka ich vimazala.že tam nič také nebolo atd, maly sme krizu z manželkou tak ona chcela radu chlapa ale já si myslím že to bola butlava vrba tak ako to tu opisujete v prispevkoch.Manželka je na MK od 2011 roku a nebadal som nič také až 2013 volá sa marianax na MK.Je to strašne ked sa dozviete že váš vstah prebera uplne cudzi chlap přidám vám pár konzultacii medzi mojou manželkou a tymto panom.

kajkax
19. nov 2016

Ked môžem poprosit o váš názor darujeme. Sme 19 rokou spolu a máme 5 krásných děti

kajkax
19. nov 2016

Já by som niečo povedal, tento pán sa pita vas ako žien na názor, ja som manžel jednej z ktorou si pisal veřejné. Potom som zistil, že tam padli aj IP o ktore som ho poprosil nech mi ich preposle lebo manželka ich vimazala.že tam nič také nebolo atd, maly sme krizu z manželkou tak ona chcela radu chlapa ale já si myslím že to bola butlava vrba tak ako to tu opisujete v prispevkoch.Manželka je na MK od 2011 roku a nebadal som nič také až 2013 volá sa marianax na MK.Je to strašne ked sa dozviete že váš vstah prebera uplne cudzi chlap přidám vám pár konzultacii medzi mojou manželkou a tymto panom.

bonaquaba
19. nov 2016

Zaujimave

kajkax
19. nov 2016
tyelde
19. nov 2016

Ano moze....az na jednu su vsetci moji priatrlia muzi, najlepsieho kamarata poznam od detstva, nic sme spolu nikdy nemali, rozpravame sa p vsetkom, viac menej sme si vzajomne jedini konu mozeme povedať vsetko a nic spolu nemame, nemali a na 99% ani nebudeme, jednoducho tam nie je ziadna sexualna pritazlivost a nemyslim si, ze by sa to niekedy zmenilo

dazdovka333
19. nov 2016

@kajkax v prvom rade sa porozpravaj s manželkou a nerieš to na MK zrejme by sa ti nepáčilo keby tvoja žena sem píše a dáva tu screeny. Kebyze toto spraví môj manžel asi by som mu veľmi niečo škaredé povedala. Po druhé nič zlé tomu dotycnemu nepíše. Je to v rámci kamaratstva. Dajte jej priestor na život veď ked ste manželia niekolko detí to neznamená že ona nemôže mať aj svoj život bez vášho sledovania. Je to ponižujúce aj pre vás aj pre ňu. A keď sa aj niečo má stať stane sa a vy tomu nezabranite

kajkax
19. nov 2016
lavinis
19. nov 2016

jasné, že môže byť kamarátstvo, alebo vy, baby, spíte so všetkými svojimi mužskými kamarátmi? 😀
môj muž má kamarátky a neriešim, zatiaľ mi nedal žiadny dôvod to riešiť. Dôležité je, aby si netrávil viac času na tom nete, ako s ňou ;)

kajkax
19. nov 2016

@kajkax
A vám bi to nevadilo keby že váš manžel prebera váš skromný život z kámoškou čo ani osobne nepozna.A to hovorim iba o sukromnom zivote čo ak je tam toho viac.

dazdovka333
19. nov 2016

@kajkax Každý máme iné priority a hodnoty. Môj muž na net nechodí on ma kamarátky v realnom živote a ano baví sa snimi aj o sukromnom živote. Nevidím na tom nič zlé. Nie ste náhodou tak niako viacej ziarlivy? Potom sa nečudujte že manželka si hlada internetového kamosa. Hm a pokiaľ sa nikdy nevideli tym duplom by som to neriešila ale ako hovorím mali by ste sa snou poradit. A vôbec cudujem sa že pri deťoch máte jeden aj druhý čas na misacie vojny a internetovaniu. To neberte v zlom ale nebolo by lepšie sa venovať deťom?

dazdovka333
19. nov 2016

@kajkax mimochodom uverejnovanie fotiek je trestne podlieha autorskym pravam takze pozor na to.

kajkax
19. nov 2016

Tak to možu zatvoriť všetkych čo su na fb, MK, atd.Já na net som vôbec nechodil a zasadne som proti takim veciam ako dávat foto na net hlavne rodiny ale ked preberaju mna tak Teraz budem preberat ja ich

dazdovka333
19. nov 2016

Oni vás preberali v niakej skupinke ?

kajkax
19. nov 2016

@dazdovka333
A nevidíte to je to na neakom bloku.A chlap si pita radu aby kamaradil zo ženou

dazdovka333
19. nov 2016

@kajkax to je na jeho nastenke nie v blogu ani vytvorenej teme a nie ste tamtak spomenuty vy ani nic vulgarne ani ziadne navrhy, viete konik nesluzi na to aby si tu ludia robili zle aby sme sa pochopili a pomohli si.

kajkax
19. nov 2016

@dazdovka333
Je na fóru rodinné problémy či ne?
Já som ho nehladal ja som isiel na fórum rodinné problémy a zbadal som ho tak som napsal. Čo si myslím.

dazdovka333
19. nov 2016

To je v poriadku ale nemusíš tu dávať alebo skôr nemusíte tu dávať ich osobne účty fotografie a screeny jednoducho to už slušnosť káže, je iné postažovať a druhé niekoho osočiť neviem čo je na tom nepochopitelné. Po druhé vaša žena nič zlé tomu dotyčnému nepísala s toho čo ste nám tu odfotil. Každý musíme predsa dýchať a to že ste manželia neznamená že ona nemôže mať predsa priateľou veď akurát podobným prístup sa skôr zobere a odíde.

kajkax
19. nov 2016

@dazdovka333
Ale to nie su ich osobne účty to je z verejneho bloku, já som to akurat posuvol sem.

tanusenka
19. nov 2016

Podla mna nie ...som stastna ze moj partner je mojou butlavou vrbavou a ja som jeho a zaroven sme aj naj kamosi vsetko si povieme ...podla mna ak ma chlap taku kamosku tak nieco mu doma chyba asi nemoze/nechce rozpravat so svojou zenou o vsetkom

kajkax
19. nov 2016

@tanusenka
No ale to si musí najst slobodnu ženu.
Já ked si to neprajem tak Bi to malí respektovať a nie vimazať vsetký IP

emilia25
19. nov 2016

No neviem si predstavit rozoberat deti muza s druhym muzom.co mu budem hovorit ze mam uzasneho najlepsieho muza na svete ze mam deti a to je tak vse konverzacia skoncila.aky den a co sme robili hovorim muzovy ked pride z prace tak isto ako on mne povie ako bolo jemu ci sa darilo a podobne.takze ja tiez neverim na kamartsvo medzi zenou a muzom.