Fingované rande

ainin
2. apr 2014

Ahojte babenky nedala by sa niektora z vas nahovorit na "hrane" rande a neskusila toho mojho vytiahnut napr. na kavicku? 🙂 znie to asi sialene, ale bohuzial vsetky moje kamaratky pozna minimalne z fotiek a ja uz takto dalej nemozem, proste neverim ze ma nepodvadza a ked aj momentalne nie neverim ze by to pri prvej prilezitosti neurobil 😒 ale potrebujem si tym byt ista, priznat sa urcite neprizna, to sme uz skusali, zatial nemam ziadne dokazy, nemam nic iba blby pocit a nedokazem to skoncit len pre pocit, stale ho mam rada 😒

winona24
2. apr 2014

@ainin pre pána kráľa to nemyslíš vážne???? 😕

macamac
2. apr 2014

@winona24 ideme za volavky? 😀 😀 😀 😉

winona24
2. apr 2014

@macamac kks jasné .... 😀

no bohužiaľ ale toto nieje dobrý základ na vzťah....ak tam nie je dôvera.... buď mu ver alebo sa na to vykašli ....

sissy27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaanicka
2. apr 2014

@sissy27 😀

babulik505
2. apr 2014

@sissy27 a naozaj musí byť žena taká vulgárna?

sissy27
2. apr 2014

@babulik505 kde ty vidíš aký vulgarizmus? 😅 a keby aj - čo som jej mala zatlieskať a pogratulovať k super nápadu a že prajem veľa šťastia pri realizácii?

babulik505
2. apr 2014

@sissy27 to som nepovedala... Ale nech uz ktokolvek cokolvek napise, bolo by aspon mile vyjadrovat sa slusnejsie...

aknelka85
2. apr 2014

Tak ako? Uz sa niekto podujal na tento sialeny pokus? Ked nie, urob to vo velkom. Vo Fun radiu je relacia Bokovka, kde si mozes otestovat frajera. Moderatorka mu zavola a bude ho niekam pozyvat. Vyskusaj, ked mu neveris. A potom, ak na rande privoli, mozes mu pred celym narodom vynadat. A nam daj potom vediet kedy sa to odvysiela 😉

winona24
2. apr 2014

@sissy27 ale veď ty (a všetky ostatné) veľmi dobre vieš kde je ten vulgarizmus schovaný ....a za ďalšie ...veľmi nepodarene a nevhodne použité prirovnanie.... 😅 😅 ale ok ... 😉

sissy27
2. apr 2014

@babulik505 ešte raz sa pýtam - kde vidíš vulgarizmus?

sissy27
2. apr 2014

@winona24 nahlás adminovi, keď ťa tam čokoľvek irituje 😉 ja nie som zodpovedná za tvoje videnie alebo chápanie...

babulik505
2. apr 2014

@sissy27 prečítaj si svoj príspevok ešte raz...

winona24
2. apr 2014

@sissy27 ctjb a aj "kúsok ošťaného mäsa" je vulgárne i keď tam nie je vulgarizmus .... 😉 to je vyjadrovanie chlapov v tretej cenovej

winona24
2. apr 2014

@sissy27 mňa to neirituje .... je to na Tvojom vedomí a svedomí ako sa tu prezentuješ 😉

sissy27
2. apr 2014

@babulik505
@winona24 dámičky netvárte sa prosím, že toto je to najhoršie čo ste kedy videli... btw. "ošťaný" je pejoratívum, nie vulgarizmus, ctjb sú 4 písmená, ale každý vidí čo chce... mne pripadajú vulgárne fotky s odhaleným prsníkmi prípadne roztiahnutými nohami - a tu sa to považuje za normálne a prirodzené, dokonca je to populárne...ale neriešim, povznesiem sa a idem ďalej, každého osobná vec (a niekedy sa z čisto osobnej veci stávajú veci veľmi verejné)... a neviem, ako sa vyjadrujú chlapi v tretej cenovej, lebo tam nechodím 😀 a moje svedomie s týmto tu nemá čo robiť, nikoho nepodvádzam, neklamem a nechystám priblblé pasce 🙂

babulik505
2. apr 2014

@sissy27 howgh

dejnas
2. apr 2014

som myslela, že na MK ma už nič neprekvapí 😕 ale táto téma dokázala, ako veľmi sa mýlim 😝

slniecko154
2. apr 2014

maticka skakava 😀 😀 😀

zuzkaanicka
3. apr 2014

@winona24 ja myslim, ze ovela horsi je napad zakladatelky temy, ako to, co napisala @sissy27 😉

juliana77
3. apr 2014

@winona24 postav sa dnes niekde pri strednú školu, dievčenskú a tam sa bežne stretneš s takýmto vyjadrovaním. To je to Nesprávne pochopené, ako sa vyrovnať mužom. 😉 😉

lyzzy
3. apr 2014

@zita19 ....dakujem.Ale nie som OK.Ale snazim sa byt 😢

marse
3. apr 2014

Bude za to rande aj nejaka financna odmena? 😀

zuzkaanicka
3. apr 2014

@marse odmenou predsa bude priazen toho mladeho muza, ktoremu zakladtelka neveri 😉

marse
3. apr 2014

@zuzkaanicka nie dakujem to takeho chlapa co si zacne pocas vztahu s inou, tak to radsej nejaky sustavy chcechtacik 😀 a aj dotyčna prepac ak si za dva roky niesi ista frajerom, a je podla teba ku*evnik tak co pri nom robis? si tak naivna? alebo ma prachy? alebo cím ťa pre pana boha drzí?

juliana77
3. apr 2014

@ainin Tvoj nápad je nesmierne pritiahnutý za vlasy, ale ako je to s Tebou? Si si istá, že by si odolala pokušeniu s niakym mňam chalanom??? 😉 😉 😉

sissy27
3. apr 2014

@zuzkaanicka 😀 😀 😀 že aká odmena by to bola v tomto prípade 😀 😀 😀

zuzkaanicka
3. apr 2014

@sissy27 😀 no, odmena za blbost, nee? 😀 ... takze primerana 😀

prasiatko30
3. apr 2014

napad hodny blaznivej 15

mysicka36
3. apr 2014

Mňa by zaujímalo, prečo si vlastne s takým začínala. Veď bol zadaný 😀 alebo si myslela že ona je tá spasiteľka, ktorá ho obráti na domaseda ktorý bude mať oči a vtáka len pre ňu? 😝