Fotka súrodenca v peňaženke

15. júl 2022

Nosite fotku svojho surodenca v penazenke? Alebo poznate niekoho, kto nosi fotku svojho surodenca uz ako vydata/zenaty v penazenke namiesto fotky svojho dietata alebo manzelky/manzela (partnerky/partnera)? Podotykam, ze dany surodenec je plnolety, samostatne byvajuci s partnerkou/partnerom.
Ja som divna alebo je to divne?
Ja som nikdy dobry vztah so surodencami nemala, preto sa do toho neviem vcitit. Zijem svoj zivot pre svoju aktualnu rodinu a nie pre surodencov.

diamond007
15. júl 2022

Riešiš blbosti. Vôbec by mi to nevadilo. Šak ak ti to vadí, vytlac mužovi fotku malú seba a deti a pridaj.

beata_k
15. júl 2022

To ze uz mas svoju rodinu, neznamena, ze surodenec uz nie je rodina. Fotku sice nenosim, ale zas az tak sokujuce to nie je.

anjelicek26
15. júl 2022

Deti vidim kazdy den, mojich surodencov a rodicov nie... v penazenke mam prave taku spolocnu foto s detstva...

viestta
15. júl 2022

V peňaženke mam viacero fotiek. Na každej som ja na rôznych dokladoch. Nikoho iného fotky nemám a ani som nikdy nemala. Ale je mi jedno kto aké fotky nosí v peňaženke. Ak žiarlis na súrodenca tvojho partnera, tak chyba bude niekde úplne inde ako v tej peňaženke. Skus sa nad tym zamysliet

mikadooo
15. júl 2022

Čo ja viem. Ja nenosím v peňaženke žiadne fotky. Mali sme stretávku zo školy, všetci vyťahovali z peňaženky foto svojich detí a ja som musela v mobile hľadať nejakú foto 😄. Tak neviem čo je divnejšie 😄😄😄. Každopádne, nosiť foto súrodenca mi príde zvláštne, ale v podstate by mi to bolo jedno.

lusyyy36
15. júl 2022

Naco sa v dnesnej dobe nosia akekolkvek fotky v penazenke? 😃

thoughtfulweirdo
15. júl 2022

Ja sa hlásim, dlho som nosila v peňaženke fotku brata, aj ako už vydatá 😁 nie je za tým nič iné, len to, že ho vídam celkom málo a vždy ma potešilo, keď som na ňu pri platení mrkla. Môj manžel to vedel, videl a nijako mu to nevadilo, a teda úprimne si naozaj neviem predstaviť, že by toto riešil 🤭🤣

sense
15. júl 2022

Asi som divná ale v peňaženke nemá žiadne fotky

guiseppinka
15. júl 2022

V penazenke mam iba 2 fotky - na op a vodicaku. Na pozadi na mobile mam fotku kolotocov. Nikdy som nemala deti na fotkach. Aj chlapa som.mala.iba na starom telefone. Teraz kvoli ikonam mam co najjednoduchsie pozadie...

godyna
15. júl 2022

Ja nosím na pamiatku maminu peňaženku.ona tam mala fotku mna, brata a moju dcéru, tak som si to tam nechala ( okrem svojej 🙂 potom sa brat oženil a vďaka jeho super žene sa nestretávame veľmi, tak ma poteší keď ho tam zbadám ako pripomienka dobrých čias. Mne sa to nezdá divne.

didi2102
15. júl 2022

Áno , môj najstarší brat, mám 3brativ,jediná sestra,teraz už brat 40 , ja 32, 15rokov žil s partnerkou a teraz už jej dospelou dcérou , vychovával ju , mal ju rád, v peňaženke má doteraz moju ,,maturitnú fotku,, 😄🤭 neviem prečo ,nepýtala som sa,len viem že ju tam má, či tam má/mal iné fotky to neviem

sulejmanka
15. júl 2022

Pre mňa je to úplne normálne. Brat sa narodil keď som mala 16 a bol to môj miláčik. Teraz má 22 a stále je to môj malý brat, veľmi ho mám rada a kľudne by som si tú fotku do peňaženky dala. Normálne si mi vnukla dobrý nápad. Nehľadaj problémy tam, kde nie sú. Budeš mať krajší život ty a aj tvoje Okolie

janulik2008
15. júl 2022

ehm, sestra má fotku dedka v peňaženke. Prečo? Lebo sme ho nikdy nepoznali ❤️

marca12
15. júl 2022

Nerozumiem neustale riesit inych a zapodievat sa tym,ci to je alebo nie je divne. Treba akceptovat inych a ich sposoby,ak nie su obmedzujuce. Pokial ma len fotku a nema prehnany vztah so surodencom,tak naco riesit nejaku fotku? Ja osobne nikdy nenosim fotky v oenazenke,nema to pre mna citovy vyznam,ale zato mam doma povesane fotky celej rodiny.

tetapetra
15. júl 2022

Ja asi mám, netuším,mala som. Dokonca som mala fotku kamoša, ktorý zomrel. Ale nie z tohto dôvodu. Nemal oznamko zo 4. Ročníka,tak mi dal fotku. Dala som si ju do peňaženky, tak tam bol. Nosila som ho v peňaženkách asi 15rokov🤷

magdalenal
15. júl 2022

Ja mam v penazenke fotku so svojou sestrou, obe sme vydate a mame rodiny. Nikdy mi to neprislo divne

sonia_wiener
15. júl 2022

Ja mam v peňaženke iba 2 svoje fotky 🤣🤣🤣 ak by som niekedy potrebovala na dajaky doklad.... Ale mam tam dajaké kamene ore šťastie 🤣

vilma7
15. júl 2022

Nenosím nikoho fotku v peňaženke. A či by mi to vadilo? Neviem, skôr by som si to ani nevšimla.

simca06022011
15. júl 2022

Nenosim, nevidim dovod nosit akekolvek fotky v penazenk, aj tak tam je veci dost.

pazdura
15. júl 2022

Ja pozerám len do svojej večne po vyplatení účtov a nákupu prázdnej peňaženky 😊 a čo má muž v peňaženke netuším pretože mu do peňaženky nelozim 😉

mandzula
15. júl 2022

Nemam tam nikoho okrem seba a ani som nikdy nemala, vzdy sa mi to zdalo zvlastne

janickacrazy
15. júl 2022

@lusyyy36 netuším načo, ja ich tam mám už 20 rokov asi zo zvyku 😂😇

positive
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. júl 2022

@marca12 Ma prehnany vztah so surodencom vo vsetkom. Uz mi to dost lezie na nervy a preto to riesim takto neskodnou otazkou, co si kto o tom mysli.

autor
16. júl 2022

@positive 👌

miadi
16. júl 2022

Tak Ja som uplne divna lebo penazenku mam prazdnu doma v pracovni v policke nenosim ju vobec mam vacsinou malicke kabelky kde pichnem kreditku doklady a cash $.. on tam tu fotku moze mat sto rokov sila zvyku. Asi maju dobry vztah , Ja ked niekde idem s bratom do restiky ci na dovcu Tak si ludia vzdy myslia ze sme par 🤢a to vobec nie sme tutu mutu na seba skor vojna Roseovcou.. Tom a Jerry. Ziarlit na sestru je tiez divne. Jedine ze su ako v priateloch co mala Rachel frajera co si so sestrou aj sprchu dal 🤪 ries svoj vztah o vas dvoch co ti vadi na jeho chovani k tebe.

h2
16. júl 2022

A to je taký problém? Ináč, k fotkám v peňaženke: ja tam síce mám fotku syna, ale už si ani nepamätám, kedy som sa na ňu naposledy pozrela. Ak vôbec niekedy. To je také, že raz tam tú fotku dám a tým to končí.

laila22
16. júl 2022

Ja som tiež divná, nenosím v peňaženke žiadne fotky.. ale ak by mal niekto fotku súrodenca v peňaženke, neriešim..

au1994
16. júl 2022

To toto ti vadí? Naozaj?

simona20201309
16. júl 2022

Moja sestra a dokonca aj MOJA KAMARATKA! minule ma skoro vytrelo keď mi to ukázala.... 30r ju nosí v peňaženke 😅 vraj niekedy bola presvedčená že jej nosím šťastie, tak nemá odvahu ju vybrať a odložiť.
Keby mal fotku svojej ex...ale súrodenca????
Daj mu svoju fotku , alebo mu ju rovno založ do peňaženky a budeš spokojná. 😅
Milujem tie naše bezstarostne životy 🥰

bielavila
16. júl 2022

Radsej mat prehnany vztah so surodencom, ako zly ako mas ty… ja mam fotku surudencov v robote na stole… ked dospelej zene vadi fotka sestry v penazenke muza, asi bude niekde problem, mne by vadilo ze mas zle vztahy so surodencami, vypoveda to o tebe, ze si mozno konfliktna, vypocitava, sebecka, hadava, neprisposobiva… ze toto moze cloveka napadnut🤦🏼‍♀️