Hnusí sa mi, ako ma priateľ bozkáva. Čo s tým?

broskynka1211
1. jún 2014

Ahojte 🙂 Mám problém..:/ Mám priateľa asi 3 mesiace, je odo mňa o 6 rokov starší a zo začiatku som z neho bola paf.No teraz si začínam všímať na ňom len chyby..:/ Dokonca sa málo čo vidíme, lebo on je v BA , tak teraz sme sa nevideli asi 3 týždne, a keď včera prišiel domov, skoro vôbec som sa netešila..:/ A dnes mi strašne začalo vadiť jeho bozkávanie..:/ Skoro ma to až odpudzuje, snažila som ho bozkávať tak, ako to mám rada, ale nedal sa naviesť( v kuse mi s jazykom "nabúral" do predných zubov, alebo mal otvorené pery, a so spodnou perou sa "obtieral" o tie moje, bolo mi to nepríjemné ba až nechutné, a občas mu aj leteli sliny :O ..:/ ), tak som povedala že som unavená a išiel domov oveľa skôr ako inokedy(myslím, že si moje divné správanie aj všimol no..)..boli sme spolu asi len 2 hoďky, no predsa sa mi to zdalo dlho..:/ Čo mám robiť?Mám mu o tom povedať? Dokonca už mi aj vyhovuje niekedy že je preč, a ja chodím von s kamošmi, a popravde aj rada flirtujem, ale mám ho rada, nikdy by som ho nepodviedla, no po dnešku..Moje vlastné správanie k nemu ma dnes udivilo..:/ Neviem čo ďalej, začínam si byť už istá, že s chlapom proste nevydržím..:/ Asi neviem mať normálny vzťah..:( Prosím poraďte mi, vopred ďakujem za pomoc..🙂

hviezdicka111
2. jún 2014

a čože? bravo nefunguje už? 😀

stefka33
2. jún 2014

A nie si náhodou nabúchaná? Toto sa sem tam stáva tehotným. Alebo PMS toto mohol spôsobiť. A ešte tretia možnosť ma napadla - telo ti dáva znamenie že to nie je pre teba vhodný partner na plodenie detí.

sharmari
2. jún 2014

Keď som mala 15 mala som rovnaký problém 😀 Tiež som bola s chlapcom najdlhšie pár týždňov lebo potom ma omrzel.. Ale to boli len také detské lásky... Až potom som sa spoznala s mojim mužom. Sme spolu 5 rokov a ja ho milujem každým dňom viac a viac. Takže jediné čo ti môžem poradiť je neriešiť to... Keď raz príde ten pravý, ver mi, že ťa neomrzí... Len dovtedy nerob príliš veľa somarín 😠 😅

marse
2. jún 2014

Daj mu slobodu nech si najde taku, co bude brat jeho protomnost ako radost a nie ako povinnost.

haaaluska
2. jún 2014

ja uz nemam na niektore tieto otazky na mk slov.des,hroza.ta si mu mala nastavit lice nech ta tam cmaga

deni73
2. jún 2014

Modrý koník - Tehotenstvo, pôrod a dieťa..... Čo tu robí táto slečna??? to je už fakt sila.

lenka.s
2. jún 2014

skus si zalozit temu na niektorom fore pre pubertiakov ... toto je forum suvisiace s materstvom, takze ti len tazko niekto fundovane poradi 😝

ivett1
2. jún 2014

rozíď sa s ním😉 asi vyprchala zamilovanosť ... keď som bola zaľúbená do môjho teraz už manžela, tak som sa na neho po dvoch týždňoch tešila ... tiež bol z iného mesta ...

wewe22
2. jún 2014

dieta drahe ked sa ti s niekym prieci travit cas a nie to este telesny kontakt daj mu zbohom predpokladam ze mas tak max 16 rokov takych este pride to ze ho mas rada je pekne ale kym to nie je laska naco zatazovat tvoju mladu hlavicku problemom ako zostat/odist 😉

lejlla
2. jún 2014

😀 sme sa zasa pobavili...

grenka
2. jún 2014

alebo si obuj latexove vysoke cizmy ako vcera jedna mlada baba napisala na fb 😀 ...ze je to dobre na zvadzanie a my sme komunisticke rakety a potom nech neplacme ked nam chlapi zahybaju 😀 😀 😀

jankako
2. jún 2014

Nemilujes ho, pust ho k vode...ale opis bozkavania, to sme tu ešte nemali 😀😀😀 vtipna si dievka moja!

aneri66
2. jún 2014

práve prechádzaš pubertou ???? 😀

nanulik
2. jún 2014

tak sa mi vidí, že tu na MK už začínaju témy zakladať aj deti.... ked už je to stránka venovaná aj deťom....
a som zvedavá kedy tu začnu písať polročné deti a sťažovať sa že im mixované príkrmy od rodičov nechutia, alebo že ten kýblik nechceli modrý ale červený....

mircalla
2. jún 2014

Podla mna by mal admin uzivatelov co len s jednou podobnou otazkou okamzite blokovat. Sami sebe si skodite, ze to nerobite, stava sa z toho forum, kde si hocikto napise hocico, vcera som narazila na temu, ci je milovanie s tehotnou zenou za peniaze zle....
To Vam admini toto vazne nevadi? Blokovali ste tu temy ci albumy za rozne malickosti......ale toto?

elina25
2. jún 2014

hahaha odpadnem 😀 😀 😀

henikav
2. jún 2014

hajde do skoly, prazdniny su az o mesiac

ciusinka
2. jún 2014

Vykasli sa na neho, hlavne prosim ta od toho hnusneho bozkavania neprejdite k prstovaniu a k inym zalezitostiam, lebo neradi by sme tu o tyzden zase riesili dalsiu temu, ci si pri prstovani mohla otehotniet 😠

jaja018
2. jún 2014

@deni73 tato tema zapada do tehotenstvo, porod, dieta... A prave do toho dieta... Mam pocit ze zakladatelka temi je ocividne dieta 🙂

cottonwomen
2. jún 2014

MK sa zvrhol uz davno .... :(

hucko44
2. jún 2014

@aneri66 Takéto otázky by sa mali zozbierať a vydať knižne. Mám dosť. Už sa teším na ďalšie "perly"
Ja schvaľujem, že to admin nefiltruje. Chce, aby ste sa pobavili aj ostatní 🙂

mamulka211
2. jún 2014

MK je forum, kde nie su len temy o rodicovstve a detoch, ale ma viac kategorii, ako vseobecna diskusia, dokonca aj bazar a podobne. Cize vase odcudzovanie nie je namieste.Zakladatelka si sice svoju temu zaradila do zlej kategorie, ale inac normalna otazka. Nejedna tema je tu od veci a diskutujete o nej aj na 40 stran.Ak ti bozkavanie s priatelom vadi, zrejme ta nepritahuje chemicky, co skor, ci neskor bude na skodu celemu vztahu. Myslim, ze ty uz mas rozhodnute, ukoncit to a najst si ineho partnera, ktory sa ti hnusit nebude.

maria1989
2. jún 2014

rozíď sa s ním. po troch mesiacoch by ste mali ešte po sebe liezť vkuse. 🙂

cta
2. jún 2014

Bože akurat ked som si prečítala tuto otázku ma prešla chuť na ten šalat čo som pri čítani jedla. Bože nechcela by si napísať podrobnejší popis akej farby mal jazyk prípadne koľko blomb ma na zuboch? Toto je už fakt šibnute dopodrobna písať ako ťa chlap oblizuje fuj. Keď Ti to prekáža tak ho nebozkavaj nech ti da pusu na líco a si vybavená ešte to zabi zo slinami kludne ťa môže rovno celu pooblizovať po tvári 😀 😀 😀 😀

mokon
2. jún 2014

ktorá základná škola to má zas dnes voľno?

slniecko2
2. jún 2014

Jednoduché-rozíď sa s ním. Nefunguje to, akoby malo, ak je fyzický kontakt s ním nepríjemný, je čas to ukončiť. Nie je to tragédia. Si ešte mladá, nič nestratíš.

zuzka1008
2. jún 2014

ahoj, ked ti to tak velmi prekaža, tak sa s nim roziď, budes mat klud, aj si poflirtuješ a možno najdes chalana kt. ti plne vyhovuje 😉

ln16
2. jún 2014

Ach bože to sú témy 😀

nikush
2. jún 2014

ta co? doma s anginou?

lucifera
2. jún 2014

Naco ti je niekto, pre zabavu?ked mas problem ries to s nim....a nie tu!