Ide vám občas váš chlap riadne na nervy?

majkabr
4. mar 2015

Som na materskej a môj chlap mi ide občas riadne na nervy? a neviem čo s tm v tej chvíli??

moll
4. mar 2015

samozrejme ... pausalne ..... ale aj tak by som nemenila 🙂treba predychat a ist dalej ..

gapre
4. mar 2015

hmm...tak urcite 🙂..myslim ze aj mi im 🙂

danulicek
4. mar 2015

ide a niekedy aj častejšie ako občas. ale uvedomím si, že som si ho vybrala, je môj a iný nebude 😀 rovnako ako ja nie, čiže v tom momente radšej začnem robiť niečo iné alebo počítam do 10 /niekedy do 20/ 😀 ono to k tomu spolužitiu akosi asi patrí 🙂

jana_eyre
4. mar 2015

jasne ze ide, to isiel aj ked som nebola na materskej, len teraz je to castejsie.. a co vtedy robim? bud to na mne vidno, alebo mu to rovno poviem.. a samozrejme aj on mne 😀

miushka13
4. mar 2015

@majkabr... ide :D a niekedy aj castejsie ako obcas :D ale predycham, najdem si inu zalubu a prejdem na ine myslienky, idem si citat vedla do izby alebo ked maly nechodil do skolky obliekla som ho a isla von.... ale tiez by som nemenila... patri to ktomu taka ponorkova choroba a hadky 🙂

digysa
4. mar 2015

Obcas?????

petra7777
4. mar 2015

Ak je doma, tak permanentne 😀 😀 😀 Ale ako píšu babenky, je môj a nemenila by som...ja skôr mávnem rukou a idem niečo robiť, alebo pustím vežu "na bomby" a trošku sa spamätá....

majka99999
5. mar 2015

@majkabr 😀 no ide mi na nervy neskutocne. Najma jeho presvedcenie, ze ma vzdy pravdu. A co je horsie, tak na 80 % ju ma. 😀 Snad budem doma uz len 2 roky a potom sa zaradim k pracujucim, lebo som doma skoro 3 roky a uz mi sibe.

adrika1239
5. mar 2015

Podla mna je to normalne ze nam obcas idu na nervy 😀 ale ja ho ajtak lubim a ako to riesim ? Bud mu poviem normalne co mi vadi alebo sa chytim do druhej izby a pustim sa do mojej zaluby 🙂

moonlight1210
5. mar 2015

na materskej zijes vo svojom mikrosvete. zvycajne tam dochadza k treniciam. nic nove pod slnkom.
kto prezil matersku s partnerom v krasnej zhode, ruku hore.

daniela7481
5. mar 2015

Jasne ze mi ide na nervy. Hlavne tymi mudrymi recami ako cely den "nic nerobim" 🙂 ale ja sa len pousmejem, inak by sme sa pohadali urcite....

natalym
5. mar 2015

Ide. Snažím sa ho zbaviť, ale čo už keď ho ľúbim. 😀

natalym
5. mar 2015

@daniela7481 Skúsila si robiť NAOZAJ nič?

gregor_y
5. mar 2015

@majkabr Aj ja si idem niekedy riadne na nervy, takže z toho si nič nerob. 🙂

gregor_y
5. mar 2015

@majkabr Dieťa neskutočne vyčerpáva a hromadí sa v tebe aj to, čo nechceš a niekde vybuchnúť musíš..., Dôležité je, aby si vedela povedať: "Prepáč, láska, ľúbim ťa." A myslela to úprimne.

ivanakal
5. mar 2015

jasne, skoro stale, ale nedala by som ho za nic na svete, a verim ze aj ja mu leziem na nervy :D

daniela7481
5. mar 2015

@natalym Nie neskusila, kde by som dala krpca? 🙂 🙂 ale sla som na stretavku zo strednej po 15 rokoch! Dieta okupane, najedene, uspane a 2 dni sa so mnou ani dvere doma nebavili🙂

natalym
5. mar 2015

@daniela7481 Ó to nie je pekné od neho. To by som sa asi riadne povadila.
Inak aj môj vie pekne rýpať do človeka, vedel ma stým dobre vytočiť, ale už sa nedámmmmmmmmmm.

daniela7481
5. mar 2015

@natalym Ty mas tiez skusenost s tym "nicnerobenim"? Milujem svojho muza, ale v lyzicke vody by som ho niekedy utopila za tie sproste reci! A hej vieme sa povadit koli prkotinam, ktore sa daju riesit aj inak🙂

natalym
5. mar 2015

@daniela7481 No ja sa od roboty doma nepretrhnem. Snažím sa aby bolo urobené čo treba, ale ak nemám čas alebo chuť alebo skrátka to nechcem urobiť tak to neurobím. Často sme sa hádali kvôli tomu, lebo môj muž je v horoskope panna, večný kritik všetkého, puntičkár, má aj pravdu v niečom, tak sa skrátka snažím a on sa tiež snaží. Všimla som si, že vybľakuje hlavne vtedy, keď je hladný a unavený...... Vtedy mu vadí všetko.
A nesmiem sa nechať vytočiť. 😝

natalym
5. mar 2015

@daniela7481 A teraz som si spomenula, mne nikdy nevykrikoval, keď som bola na MD, že nič nerobím, lebo vtedy chodil na týždňovky takže nič nevedel a ja som bola vždy krátko na MD. Som krkavčia mater.

mimikas
5. mar 2015

@daniela7481 ja mam s nic nerobenim bohate skusenosti, ak potrebujes poradit dam ti recept 🙂 o maleho sa pekne postaram ale sorry v domacnosti nebudem otrokom a odmietam robit niekomu sluzku (netvrdim vobec ze nou si ty to je len moj vseobecny nazor), takze moj muzik ked treba aj veceru si uvari, maleho okupe, uspi aj v noci k nemuv stane a pekne sa o neho stara ked ja idem von alebo cvicit. Ako sorry ale na buduce ked pojde tvoj muz niekde tak mu dve dni nevar a prejde ho sranda 🙂 -

laurika26
5. mar 2015

to sú chlapi..., ale ako sa vraví s nimi je to ťažko, ale bez nich ešte ťažšie 🙂

nannyforu
5. mar 2015

obcas?skoro vzdy

daniela7481
5. mar 2015

@mimikas , natalym..... tak takto baby🙂 zdielam vas nazor. Mam rada poriadok a preventivne pobehujem s prachovkou, vysavacom. Teraz to robim po svojom, ked sa mi chce! Kedysi som bola tak blba, ze som za 2 hodiny vypucovala cely byt! Dnes si radsej s malym staviam kocky🙂

mimikas
5. mar 2015

@daniela7481 no tak neako sa to robi 🙂

timea7
5. mar 2015

@daniela7481 výborne, prvý krok si urobila - išla si na stretnutie, teraz sa treba zapísať do kurzu tanca, zumby, chodiť na plávanie, hokej, to je jedno, skrátka, aby mu bolo jasné, že budeš odchádzať pravidelne a on bude mať pravidelne na starosti dieťa. Hneď po príchode sa ho spýtaj, či nič nerobil? Ale s úsmevom, nejde predsa o to, aby ste spolu bojovali, alebo sa nerozprávali, ale aby pochopil, že obaja máte tie isté práva a povinnosti. Mám to za sebou a to padla len nevinná poznámka o riadoch v drese - bolo ich tam presne 5 kusov, že nič nerobím, by si povedať nedovolil a odišla som na zájazd s mojimi rodičmi. Nechala som mu polročné dieťa, aby vedel, aký je na MD veget. Nikdy viac u nás taká poznámka nepadla, ale na jeho obranu musím napísať, že nemal problém urobiť v domácnosti čokolvek od varenia až po umývanie oblokov a aj to robil. Aj ja sa bez mučenia priznávam, že som bola kedysi taká trúba, že som musela mať všetko tip-top, ale postupne sa z toho liečim 😀 A k téme, zatiaľ mi nejde partner na nervy, sme spolu iba 6 rokov, ale on je totálne pohodový typ, možno to je tým.

sosanna88
3. apr 2015

nie obcas, ale velmi casto :D

aadulik2110
3. apr 2015

@majkabr jasné, ale ja tiež nie som bez chýb a sú situácie kedy aj ja viem liezť na nervy....

zuzlicek44
20. dec 2016

Ja sa viem na sprostosti vytočiť do nepríčetnosti....A potom sa mi žiada niečom buchnúť,tresnut, rozbiť atď....