Išli by ste bez muža na dovolenku so svokrovcami?

10. júl 2023

Zdravim, išli by ste so svokrovcami na týždeň do Talianka? syn skoro 3 roky. Manžel sa nemôže pracovne uvoľniť.. islo by sa normálne na hotel mali by sme vlastnú izbu. Svokrovci su milý ale rozhodne nerobia animátorov ani babysitting. Mám trochu rešpekt skôr pred vecerom. Keď prídeme z pláže ako nás zvládnem nachystat. Hlavne seba kým si umyjem vlasy vyfúkam mám ich veľmi dlhe. Keďže sme sami na izbe aby sa nedajbože niečo nestalo. (Balkón) pád z postele alebo neviem co. Zásuvky ?x..
Šli by ste alebo radšej by ste ostali doma?

miskaska
12. júl 2023

Isla som bez muza so svagrinou letecky na dovolenku. Ja - dve deti (necele 2 roky a 5 rokov) svagrinina dcera 5 rokov. Ty by si isla s 1 dietatom a svokrovcami. Uplne v pohode 🙂

bluesun77
12. júl 2023

Urobte si este aspon dve deti a potom sa Ti tato otazka bude zdat uplne absurdna.

elenatomasova
12. júl 2023

Išla , určite.

1mina
12. júl 2023

Necitam diskusiu, ale co sa tyka toho pisete ze syncek je kludne dieta a ma.uz 3 roky, isto by som sa nebala takychto veci, bud by bol so mnou v kupelni alebo ho ta svokra podtrazila, ale to zvladate isto aj sami doma pri nom nie ? 🙂 Zasuvky napr pri mojej ked mala 3 rocnej by ma nenapadlo extra riesit, ale kazde dieta je ine. Z tohoto hladiska by som sa toho nebala ist 🙂

daniela595
12. júl 2023

Mna by skor zauiimalo ze doma ako fungujes? Ved u nas sa trojrocna hra uz sama izbe a ja varim napr.

autor
12. júl 2023

@daniela595 predstav si že fungujem úplne normálne v detskej mám zaslepene zásuvky a zablokovaný východ na terasu. Tak isto má zabranu na posteli a nad tým zvyknem aj porozmýšľať kým niekam idem aby mi napríklad nespadol v spánku.

daniela595
13. júl 2023

Tvoj prispevok vyznel tak ako keby doma si nic nerobila bez maleho. V najhorsom pripade ho vezmi so sebou do sprchy a vyriesene.

rumbaanitkin89
13. júl 2023

@blondinka95 presne tak sme.na.tom.rovnako 👍

betulinka1
13. júl 2023

Jasne bola som tak na 12 dni s otcom a jeho priatelkou na Kréte. Dokonca mali aj uplne inde izbu ako my. Kym som sa dala do poriadku, malemu som supla mobil alebo tablet. Samozrejme okno zatvorene a balkón zatvorene. Oni chodili po svojich výletoch s pozicanym autom a ja s malym len na okoli bud takym vlacikom alebo taxi. Cize aj sme si pochodili. Bola som rada, ze tam nie som sama, to by som sa bala ale ine uplne v pohode. Ale my s malym sme v tom case zili iba dvaja, takze sme boli naučený aj doma fungovat sami.