Ja a môj švagor

nemozna
29. nov 2012

Nie som nová ale nechcem aby sa niekto z mojich známych o tomto mojom probléme dozvedel. Môj problém začal asi tak pred troma dňami. V noci sen.....ja a môj švagor....... prejavy náklonnosti, dotyky, bozky,,,,,,,,atď. Ráno vstanem celá bezseba a odvtedy neviem proste na to prestať myslieť. Stále to mám pred očami. Stále mám motýliky v brušku keď si na to spomeniem. Som vydatá mám krásne zdravé deti a milujúceho manžela, ktorý by mi zniesol modré z neba. Jasné, že občas sa hádame ale nie je to nič vážne. Jeho brata som nikdy nevnímala nejak sexuálne. Proste som ho brala ako manželovho brata a hotovo. Nič viac, nič menej. Nedávno sme mali rodinnú slávnosť, na ktorj bol aj on so svojou priateľkou. Večer , keď sme už čo to popili, som mala na neho neuveriteľnú chuť. Nie na sex, len tak pobozkať ho. Samozrejme, že to nešlo. Na druhý deň som to neriešila ani potom, až do toho sprostého sna. Ja ho neviem dostať z hlavy. Niekedy mám z neho taký pocit, keď sa na mňa pozerá, že to nie je len tak, ale je to len pocit,. Teraz ked si spatne v hlave premietam naše stretnutia rodinné, tak vždy nájdem nejakú sitáciu, kedy mám ten pocit, že aj on ma možno berie troška inak. Na tej oslave sa stala taká vec, že som kojila synčeka a on proste mi vošiel do izby. Ja viem, nič to nemusí znamenať asi sa fakt chcel len rozlúčiť. Ja neviem som strašne zmatená, možno si to kôli tomu snu zle vysvetlujem ale je to hroné. Svojho muža fakt strašne ľúbim ale toto je také živočíšne. Strašne by som ho chcela aspon pobozkať. STRAŠNE. Možno je to aj tým, že v mladosti som bola dosť akčná čo sa týka chalanov a proste mi to len chýva. Ja neviem. Mám také nemorálne predstavy, žeby som sa najradšej pre ne vyfackala ale nemôžem za to. Snažím sa na to nemyslieť ale to nejde. A ešte jedna vec mi vrrrrta v hlave. Ako zistím, či sa mu páčim, alebo či ho priťahujem? Toto by som strašne chcela vedieť. Baby prosím neodsudzujte ma zato. Ja už dosť trpím touto situáciou.

monline
30. nov 2012

@nemozna celkom nerozumiem čo čakáš od tohto fora, aké odpovede si myslíš, že dostaneš?
nemusíš sa prefackať, skús studenú sprchu!

nemozna
autor
30. nov 2012

@monline mozno mi neuveríš ale skúšala som. Ja neviem čo čakám. Musela som to zo seba dostať. Je to choré ale ja pevne verím a dúfam, že je to len dočasné. Lebo je to ešte také čerstvé. Musím si ho nejako sprotiviť a bude pokoj

lubenka96
30. nov 2012

@nemozna No maloktora to pochopi,ale odsudzovat tiez nebudem aspon ja,ak sa mozem vyjadrit tak ti poviem len toto :v zivote zeny niekedy nastane podobna situacia,no skor je to v tom ze tuzis po nejakom dobrodruzstve chces nieco prezit s nim pritahuje ta.....no ja neviem radsej by som si uvedomila ze mam milujuceho manzela detito najviac co zena moze mat je zdrava a stastna rodina.A svagra by som aj zo snom skusila pustit z hlavy 🙂drzim palce

cmulinko
30. nov 2012

@nemozna tvoje myslienky su velmi nebezpecne,lebo mam z teba taky pocit,ze sama si k tym myslienkam aj dopomahas uz len tym,ze ty CHCES vediet ci ho pritahujes...ci sa mu lubis,ako sa bozkava....atd.ja by som ti velmi rada napisala,ze ty za to nemozes,neboj sa prejde to...je to len docasne,normalne,nevinne,ale akosi sa na to nedokazem pozerat ako na nieco docasne a nevinne...akosi z toho mam pocit,ze ak by si mala dozivotnu zaruku,ze sa to manzel nedozvie a svagor by pristupil na tvoje tuzby,tak by sa to jednoducho stalo...lenze zivot je niekedy poriadna svina a uz nie jedna stastna manzelka doplatila na svoje nevinne tuzby a v momente sekundy stratila vsetko co v zivote ma naozaj zmysel.ak sa nedokazes sama ''prefackat'' tak ta zivot prefacka.osobne si myslim,ze by ta celkom urcite vyliecila jedna paradna necakana rychlovka s manzelom na kuchynskej linke...... 😅 😀

kveta
30. nov 2012

@nemozna Zakladas zaklady pre grecku tragediu. Mozes prist o vsetko. Na Tvojom mieste by som si najblizsi rok vymyslala vsetky mozne zamienky len aby som svagra vobec nevidela. ;)

mamavera
30. nov 2012

@nemozna a čo tak zažiť niečo neobvyklé so svojím manželom? Vieš akoby to okorenilo vaše spolužitie? Čo tak dať si rande niekde na neobvyklom mieste, alebo naopak na mieste, kde ste sa kedysi stretávali....dať si pizzu z krabice na lavičke v parku, nežnosti na zadnom sedadle auta....prečo riešiš, či sa páčiš švagrovi? Jemu sa zrejme páči jeho priateľka, nie ty a a keby bola príležitosť, možno by ju využil a potom ťa poslal do čerta...alebo by ťa poslal do čerta ešte pred tým...nič moc predstava. Takéto sny má čas od času každá žena, len keď sa jej sníva s americkým hercom, nerieši, že by ho pobozkala. Buď rada, že máš len takéto problémy, ak chceš mať väčšie a celoživotné, tak sa tým zaoberaj ďalej. Najlepším liekom je čas, šport na vybitie energie a zvádzať manžela

bosoriak
30. nov 2012

@nemozna Neodsudzujem ta. Ale v tychto veciach by si mala zacat rozmyslat hlavou, nicim inym. Mas vsetko, co si pisala, snad by si to nevymenila za jednu blbu aferu.

Zazila som, bolo to velmi intenzivne a pokusenie bolo obrovske, ale nakoniec som odolala a som tomu velmi stastna. Moj vztah s manzelom to posilnilo (z mojej strany pochopitelne 🙂 ) a teraz si vravim, ako som mohla byt taka hlupa. Odporucam odstup - prestat sa stretavat, som si ista, ze si najdes nejaku vyhovorku. A v pripade velkej chute na sex si pomoz radsej sama. 😉
Drzim palce.

mima4
30. nov 2012

@nemozna

ahoj,

to co prezivas je vasen, sexualita... nic to nema spolocne s laskou... je to ako ked sa pubertacka zamiluje do nicka cartera alebo padyho 😀
V prvom rade si spomen na svoj manzelsky slub, ktory si davala svojmu manzelovi, kde su mu slubovala ".. pokym nas smrt nerozdeli"... vezmi si ho.. my ho mame s drahym zalozeny... 😎 a precitaj si ho niekolkokrat. Slubili sme si "budem ta milovat...", nie teda,... ze budem s tebou, kym poblaznenost neskonci... a to je rodziel medzi zamilovanostou - milion emocii a laskou. Laska je verna.
V prvom rade, to "co rychlo pride, aj odide"... takze maj napamati svoj slub a svagrovi sa co najviac vyhybaj.. nauc sa ho mat rada ako brata... stanov si jasne hranice vo vztahu k nemu, a ber to co momentalne v sebe pocitujes ako taku burku emocii a sexuality.. ktoru vsak si schopna ovladat..
Je chybou ze si v mladosti striedala sexualnych partnerov, lebo to poznaci obycajne cloveka do konca manzelstva, ale chapem,... ze dnes sa to propaguje a mnoho ludi preto sa vrha do takychto vztahov, a necaka na toho...pre koho sa rozhodne na cely zivot.

simisi
30. nov 2012

prilis vela podobnych tem,zalozenych z novych nickov....strajk este neskoncil? 😎

clarissa
30. nov 2012

Chapem tvoju situaciu,bola som v minulosti podobna,az kymsom nestretla mojho terajsieho manzela....Pritahuje ma stale viac odkedy ho poznam a to je uz cez 6rokov...Poznam sama seba,to ze sa neviem velakrat ovladat,hlavne ked su veci silnejsie ako ja,a preto ich nevyhladavam...Vyhybam sa "rizikovym podujatiam",lebo nechcem pokazit to krasne citove co sme s manzelom vybudovali...To chcemporadit aj tebe..nevyhladavaj a vyhbaj sa pritomnosti svagra,lebo aj za par minut vasne mozes tvrdo zaplatit a prist o vsetko.A taktiez nezistuj ci ho pritahujes,lebo to je jeden z hlavnych pricin vsetkeho-tusis,ze je tam ta moznost....Vsugeruj si,ze si mu lahostajna a ze ho nezaujmas,ber to ako hotovu vec...Ak by si si bola ista tym.,ze to unho prebieha rovnako ako u teba,bol by to zaciatok konca ☹ Dokaz sama sebe ze mas tu silu odolat..Odmenou za to bude tvoja stastna rodina 😵

motovidlo
30. nov 2012

@nemozna Myslim, ze je to co zazivas je pomerne bezne a je uplne jedno, ci ta pritahuje svagor alebo nejaky iny chlap. Ja som so svojim muzom 7 rokov a medzitym sa mi tak naozaj poriadne pacili uz dvaja chlapi. 😉 Samozrejme ze tam boli myslienky, co by bolo keby, ale rozum zvitazil 🙂 Hlavne si treba uvedomit, ze nikto nie je dokonaly, a to co sa mi dnes zda neodolatelne, bude po roku-dvoch rovnaka rutina ako teraz s mojim muzom. Jeden z tych chlapov je dokonca nas spolocny kamarat a az teraz vidim koooopec veci, co by mi na nom vadili, takze si v duchu gratulujem, ze som vtedy nerobila blbosti 😀
A ak ta niekto odsudzuje, je podla mna pokrytec - verim tomu, ze aj mojmu muzovi sa pacia ine zeny a mozno nad nimi spekuluje a vselico si predstavuje 😅 Netreba to riesit, kym to nie je naozaj vazne, sme len ludia a kazdy aspon raz za cas sniva o niekom inom.

laqeeesha
30. nov 2012

@nemozna vies si to predstavit ze by to bolo naopak? Ze by ta tvoj muz miloval a ty by si si myslela ze je vsetko ok a v myslienkach by mu behala tuzba po tvojej sestre ktora po nom mozno tiez ide... ? Ake by ti to bolo.... Ak naozaj milujes svojho muza tak by si mala prestat uz len preto, lebo by si jemu ublizila....... ale zeny ako ty co su spokojne vo vztahu kde im v podstate nic nechyba si to nevedia vazit.... lebo na svete su zeny ktore maju doma muzov co si ich nevsimaju, podvadzaju ich, nezaujimaju sa o ne..... uvedom si ake stastie mas a drz si ho, lebo ak ho budes pokusat moze sa ti vypomstit.... 🙂 nemas 15 tak myslienky neh myslienkami, tym nezabranis ale nah ostanu len myslienky....tych par minut ti za to nestoji, ver mi....vravim to z vlastnej skusenosti. Mam teraz manzela a poviem ti mam milinkrat taketo prilezitosti kebyze CHCEM...ale je tu jedna podstatna vec...ja NECHCEM.. preto sa mi to nemoze stat 🙂 drzim palce

snopkulka
30. nov 2012

to, že chodíš po tenkom ľade ti písať asi nemusím... Sny dokážu veľmi hlboko ovplyvniť naše vnímanie, hlavne ak sú živé, plné emócií. To, že občas "zahoríme" náklonnosťou k niekomu inému (aj napriek tomu, že sme napr. vo vzťahu, v manželstve) je úplne prirodzené... NERIEŠ TO! Nechaj myšlienky voľne plynúť, zasmej sa nad absurditou celej situácie, ale akékoľvek myšlienky na to, že by si mohla niečo skúsiť, zistiť, či k tebe niečo cíti a podobne - zavrhni. Ak by sa to celé prevalilo, stratíš veľmi veľa - dôveru manžela, rešpekt svojich príbuzných, vyvoláš zmätok vo svojich deťoch a hlavne - nikam to nepovedie, pretože ŽIADNY CHLAP by neprebral manželku svojmu bratovi - je to chlapská vec!!! Nepísané pravidlo! Váž si to, čo máš a nepokúšaj osud 😉

jaja018
30. nov 2012

@nemozna ahoj, ja zazivam niečo podobne len s tym rozdielom že môj švagor je môj byvaly. Neboli sme spolu dlho ( nemali sme spolu pohlavný styk) a rozišli sme sa v dobrom. O par rokov neskor som začala chodiť s jeho bratom teraz uz mojím manželom. Vždy ked stretnem švagra mám strašnú chuť ho pobozkat a niekedy aj nieco viac. Je to strašný pocit ked ho stretnem, nedá sa mu vyhýbať a v podstate ani nechcem. Myslím si ze aj on ma podobne myšlienky ako ja. Niekedy ked sme v miestnosti sami tak sa ma dotkne a sprava sa tak ináč. Mám vtedy strašnú chuť niečo spravit ale nemozem. Rozum vždy výhra nad citmi.

luci78p
30. nov 2012

zaváňa to riadnym prúserom,radím ti ísť od neho čo najďalej a čo najmenej sa vídať....a ono ten chtíč prejde....vlastná skúsenosť...a potom budeš rada,že si nespravila žiadnu blbosť.ako keby to bol proste len cudzí muž,prečo nie,ak by s tým dokázala žiť a utajiť to(o čom pochybujem) ale brat tvojho mm?????proste NIE

lujza123
30. nov 2012

@nemozna ako zistíš či má o teba záujem? Poznáš tie iskričky v očiach napríklad ked dieťa dostane vianočný darček, lietajúci balón, čokolvek? Také zvláštne zalesknutie sa v niektorom momente. Ked sa ti zdá že to vidíš v jeho očiach tak záujem má....
No ale nezistuj radšej.....môže mať aj on záujem ale pokiaľ má trochu charakter nikdy by si nezačal s bratovou manželkou. Predpokladám že ani ty by si takýto podraz na svojho muža nechcela spraviť

Ináč takéto platonické lásky zažije popri vzťahu skoro každý....neviem skús na to ani nemyslieť, fakt radšej fantazíruj nad sexom s Johnym Deepom či podobným nepravdepodobným a švagrovi sa oblúkom vyhni...lebo ked sa v tom budeš rýpať môže to prerásť do niekolkoročného trápenia sa a túženia po niečom nereálnom...no a najvačšia nevýhoda takejto neverending túžby je že v hlave si človek stvorí z obdivovanej osoby niekoho úplne úplne iného, ideálneho...

vadimka
30. nov 2012

sama pises, ze je to zivocisne...tak si poloz otazku, ci patris aj ty k tym zvieratkam.....

to, co sa ti snivalo vypoveda o tebe a nema nic spolocne so svagrom....postav sa k tomu ako rozumna zena.

emily_666
30. nov 2012

akože neviem, zasa nová registrácia, zasa skoro totožný problém ako v téme so svokrom. Žeby náhoda? 😠

anuskaaprazko
30. nov 2012

@nemozna no podla mna je to len o tom ze sa chces citit pekna a pritazliva. Chces si dokazat ze este vies zbalit chlapa... Len si uvedom ci ti ta satisfakcia stoji za pripadne ohrozenie vasho vztahu s manzelom a jeho vztahu s bratom...

Asi tak.

sirinka
30. nov 2012

@nemozna moja, kludne sa za to prefackaj a dookola si opakuj, ze tento muz je uuuuplne zakazany a hotovo. Si zena s rozumom, akukolvek zivocisnost v sebe hned od zaciatku potlac, naplanuj si den plny aktivit, aby si nemala cas rozmyslat nad debilinami. A ked dostanes predsa len velku chut, okamzite volaj muzovi a vyznaj mu lasku, skoc na neho, ak ho mas po ruke, prenes tu vasen na chlapa, ktory si ju zasluzi 😉

sirinka
30. nov 2012

A ze sa ti zda, ze aj on a tak berie, uplne zle, bobec nerozmyslaj za neho a nedavaj si nejake nadeje. Toto je cesta do pekla.

mamiedi
30. nov 2012

@nemozna Zakazane ovocie je najsladsie. Ja by som to vysvetlila, ze ta skusa zivot, ci vies odolat..
Ale uvedom si nieco, pre jeden bozk, po ktorom tak velmi tuzis, by si zhodila vsetko? Po bozku by si chcela zas viac a viac.. A ked on nechce nic, tak sa to tvoj manzel hned aj dozvie. Ja si myslim, ze ked myslis na nho zavolaj manzelovi, alebo ak je akurat s tebou, tak sa pritul k nemu a miluj sa s nim - s tvojim manzelom. Mozno to bude lahsie..
Ale ze ocakavas? Ved z toho nic nemoze byt.. Ved by predsa neurobil toto tvoj svagor s vlastnym bratom a aj keby tak by si rozhadzala ich vztah. Hadam by si nebola stastna s vycitkami?!

lalinko2010
30. nov 2012

@nemozna vieš čo???? urob to a hotovo, neodkladaj a pobozkaj a možno skončíte pri ďalšej "činnosti", čo sa trápiš! nedáš za to nič - len prídeš o manžela, jeho rodinu a švagor s tebou nebude, lebo ťa pošle do čerta!!!!
ale pre pokoj duše - skoč do toho, aspoň uspokojíš to svoje živočíšne! nečakaj na víkend, sprav to hneď pri prvej príležitosti. 🙂 😀

adrioska
30. nov 2012

@nemozna pred par dnami tu bola diskusia, kde mala mamicka "chut" na svokra a tiez kojila...baby to su hormooooony! Poblaznili vas! Snaz sa vyhybat svagrovi a nepokaz si to krasne,co Ta v zivote postretlo! Pretav svoje myslienky na skutky,. ale so svojim muzom a tes sa so svojej rodinky. 🙂

emily_666
30. nov 2012

@simisi tiež som to už komentovala, podobné témy, nové nicky 😀

blondiee83
30. nov 2012

Zase na niekto nudi? Taka ista téma, dokonca podobne volene slova ako v téme svokor....
Ja ti poradim, ked nevies čo so sebou - pretiahni svagra, pretiahni aj svokra a hádam sa upokojis.

perletka
30. nov 2012

ahoj, napísala som ti IP 🙂

marcovka1
30. nov 2012

@blondiee83 😀 😀 😀 😀

malinkaaninka
30. nov 2012

máš bud malo sexu alebo malo starostí.

malinkaaninka
30. nov 2012

@blondiee83 ja som jej radila aj svokru,ale dako nechcela