Ja a môj švagor

nemozna
29. nov 2012

Nie som nová ale nechcem aby sa niekto z mojich známych o tomto mojom probléme dozvedel. Môj problém začal asi tak pred troma dňami. V noci sen.....ja a môj švagor....... prejavy náklonnosti, dotyky, bozky,,,,,,,,atď. Ráno vstanem celá bezseba a odvtedy neviem proste na to prestať myslieť. Stále to mám pred očami. Stále mám motýliky v brušku keď si na to spomeniem. Som vydatá mám krásne zdravé deti a milujúceho manžela, ktorý by mi zniesol modré z neba. Jasné, že občas sa hádame ale nie je to nič vážne. Jeho brata som nikdy nevnímala nejak sexuálne. Proste som ho brala ako manželovho brata a hotovo. Nič viac, nič menej. Nedávno sme mali rodinnú slávnosť, na ktorj bol aj on so svojou priateľkou. Večer , keď sme už čo to popili, som mala na neho neuveriteľnú chuť. Nie na sex, len tak pobozkať ho. Samozrejme, že to nešlo. Na druhý deň som to neriešila ani potom, až do toho sprostého sna. Ja ho neviem dostať z hlavy. Niekedy mám z neho taký pocit, keď sa na mňa pozerá, že to nie je len tak, ale je to len pocit,. Teraz ked si spatne v hlave premietam naše stretnutia rodinné, tak vždy nájdem nejakú sitáciu, kedy mám ten pocit, že aj on ma možno berie troška inak. Na tej oslave sa stala taká vec, že som kojila synčeka a on proste mi vošiel do izby. Ja viem, nič to nemusí znamenať asi sa fakt chcel len rozlúčiť. Ja neviem som strašne zmatená, možno si to kôli tomu snu zle vysvetlujem ale je to hroné. Svojho muža fakt strašne ľúbim ale toto je také živočíšne. Strašne by som ho chcela aspon pobozkať. STRAŠNE. Možno je to aj tým, že v mladosti som bola dosť akčná čo sa týka chalanov a proste mi to len chýva. Ja neviem. Mám také nemorálne predstavy, žeby som sa najradšej pre ne vyfackala ale nemôžem za to. Snažím sa na to nemyslieť ale to nejde. A ešte jedna vec mi vrrrrta v hlave. Ako zistím, či sa mu páčim, alebo či ho priťahujem? Toto by som strašne chcela vedieť. Baby prosím neodsudzujte ma zato. Ja už dosť trpím touto situáciou.

kabelka11
30. nov 2012

ahoj,no dam ti jednu radu...nahod spiatocku,uz sa vypytujes ako zistis,to a to a to nie je dobre,to nic dobre neprinesie.len sa do toho stale viac a viac zamotas.fakt,toto je dost nebezpecna hra,mas krasnu rodinu ako pises,chces to rozbit?nastrbit?tvoj svagor ma priatelku,takze zrejme ta vnima len ako svagrinu.mozno sa mu pacis,ved to nie je zakazane,naprmojmu manzelovi by sa pacilo ak by mu kamarati zavideli manzelku,ale kedze som sekerka,nezavidia 😒 ako ja im zvysoka kaslem vsetkym na hlavu.ale fakt,pust to z hlavy,resp.nechaj si tieto tvoje myslienky vysostne pre seba,vo svojej mysli,len tak ako take male tajomstvo.na to mas pravo...ale neries to nejak zvlastne.

velvet26
30. nov 2012

vykasli sa na to, mne sa tiez vselico sniva a nerealizujem to...

camacama
30. nov 2012

ja na tvojom mieste, by som si uvedomila, ze co pre mna znamena moja rodina... nechcela by som vediet, ci sa mu pacim, ci ho pritahujem.... naco? len aby som sa potom zbytocne trapila, keby to bola pravda a aby som po nom este viac tuzila a spravila obrovsku chybu, pri ktorej by som mohla stratit milujucu rodinu? 😒
skus sa nadtym zamysliet.... drzim paste 🙂

anavila
30. nov 2012

@nemozna ako by sa ti páčila predstava, že manželovi sa sníva o tvojej naj kamoške, alebo o tvojej sestre? aj mne sa tak sníva občas, o bývalom, a normlane mam potom krásny den, ale na druhej strane rozmýšlam, že o kom sa sníva mojmu mužovi a to mi nieje jedno, váž si, čo máš

nemozna
autor
30. nov 2012

@lubenka96 Ano máš úplnú pravdu nie je nič lepšie ako mať zdravú krásnu rodinu. Keď vidím niektoré rodiny ako žijú tak som taká šťastná, že ja mám takú perfektnú rodinku. Si zlatá, niektoré si myslia, že si to vymýšľam ale neuveríš ako som to sem včera napísala tak dnes ráno som si uvedomila, že mi to naozaj za to nestojí. Ďakujeeeeeeem :*

nemozna
autor
30. nov 2012

@cmulinko ďakujem. Super slová :D

nemozna
autor
30. nov 2012

@emily_666 ahoj je pravda, že som si najskôr prečítala tú tému so svokrom a tak som sa odhodlala, že to napíšem aj ja. Nemám dôvod si vymýšľať. Strašneeeeeeee mi odľahlo, že som to mohla niekomu povedať. Teda, že som to mohla napísť. Ani neviete si predstaviť baby ako mi to pomolo. Večer som si šla ľahnúť celá zhnusená sama zo seba. Ľahla som si vedľa manžela chytila ho za ruku a pochopila som, že ho nikdy ale naozaj nikdy nechcem stratiť, pretože on je ten, čo mi robí život krásnejším jednoduchším. Samozrejme aj s mojimi detičkami. Milujem ich a určite ich nechcem stratiť kôli neuváženosti. ĎAKUJEM VÁM ŽENY ZA SUPER SLOVÁ, VO VŠETKOM STE MALI PRAVDU. NESTOJÍ MI TO ZA TO. musím a chcem si vážiť to čo mi život a Pán Boh dal.

emily_666
30. nov 2012

@nemozna ono to tak v živote býva, že človek chce vždy to, čo práve nemá. 😉 Naozaj si dobre uváž, čo máš a čo by si mohla stratiť. 😉

cmulinko
30. nov 2012

@nemozna no ak si si konecne spravila poriadok v hlave,tak si sprav poriadok aj na tej kuchynskej linke-aby ste mali miesto 😀 ...lebo tu linku som vo svojom prispevku myslela rovnako vazne ako ostatne moje slova 😉 😀

jabadaba
6. dec 2012

myslim, ze je uplne zbytocne patrat po tom ci aj svagor nieco citi k tebe. Po tom nepatraj, neries to a nechaj vysumiet sen. Ak mas tak dobre a spokojne manzelstvo tak hadam by si ho nenicila nahlym pudom a este voci "rodine". Nechaj si zajst chut, niecim sa zamestnaj a prestan sa zaoberat inymi sferami vasich vztahov. To by si si teda zavarila! 😝