Je chyba vo mne?

cicunka
29. máj 2013

S chalanom som zachvilku 8 mesiacov a v poslednom čase sa mu zdá, akokeby som ho nemala rada, práveže mu moc lásky dávam, snažím sa vyhovieť, no ale on si myslí, že ho menej napríklad objímam, ked spolu ležkáme v posteli, zdá sa mu, že som iná, aj že mu málo volám, ale on to potrebuje že uplne veľa . Ked aj niečo potrebuje, tak mu rada pomôžem.Aj som mu povedala, nemožem to robit prehnane, chvilku treba oddychu, nemozem byt uplne prisatá., Napise ze mi ze ma lubi, a potom riesime toto a napise ze potrebuje babu co mu bude davat lasku :( potom mi neskor zavola, ze nechce inu, ale ze aby som sa snazila, a jmu dovolím isť s kamarátmi vselikde na chatu, na disku. Diskoteky nemá rad, na chatu bezomna nepojde, mne sa to velmi paci, ze nepojde bezomna, ale ja dovolim mu vsetko, aby mi nič nevytkaval,ze mu nebodaj kradnem slobodu. Občas je pravda, že som odmerana, ale len preto, lebo na mna dolahne to čo mi kedysi hovoril, stale to mam v pameti aj sa trapil, kolkych som mala byvalych, zdoraznoval mi ze tam mi striekali, do hlavy do huby do p... ved take slova dost ublizuju.. na chrbat. ze fuj hamba,take veci si mysli, mysli si ze som bola v trojke, ajj si myslí, že ho ma "najmenší, vyzveda sa stale, že v kolkatom poradi je vo velkosti, od byvalych. Mne povedal pravdu, ze mam male kozy a ze ja mu mam povedat pravdu,Ale jasne som mu zdoraznovala , aj mu zdoraznujem ze ho lubim takeho aky je, nie tak pre to "dole".

livocka21
29. máj 2013

to uz je piatok, ci deti maju prazdniny??? 🙂

kattrin5
30. máj 2013

A ty mas kolko rocklv moja? Typujem to na zrelych 17🙂 tam sa venuj knizkam a skole a nie tuna sa strapnovat🙂

daliana
30. máj 2013

😀

materina_duska
30. máj 2013

A tak zas na chrbát neni to najnechutnejšie 😀

actimela
30. máj 2013

tak dobre som sa davno nezasmiala 😉

sue
30. máj 2013

Slečna je asi v škole 🙂 ach jaj...niekedy sa naozaj teším, že keď som bola v puberte, bol net novinka a ak sme chceli, tak sme museli ísť do internetovej kaviarne, kde sme za net platili - takže ledva ledva som stihla čo som potrebovala... Tieto myšlienkové pochody sú asi prirodzené v tomto veku, neprirodzené je, že to žubrienky a sopľoši dávajú takto na pľac...a neuvažujú sami 😒 nerozmýšľajú a nepreciťujú 😒

linda20111
30. máj 2013

Nepises kolko mas rokov... Podla tvojho opisu priatela on ma psychicky asi 17 a fyzicky kolko? ak je to okolo 17 tak je to v poriadku. ak ma nad 25 tak potom je problem V NOM. v tebe problem asi nebude kedze si si vsimla ze je divny. Existuju taki divni ludia, ked pozeras mama ozen ma tak tam zvyknu byt take typy....

maria1989
30. máj 2013

nájdi si iného. debila, ktorý ti vraví takéto veci, nepotrebuješ. a najbližšiemu partnerovi nehovor o tých predchádzajúcich 😉 mužské ego je totiž veľké ako zemeguľa 😀

0550
30. máj 2013

neni to vtip??? 🙂 no musela som sa zasmiať veľmi zaujímavé 😀 Takto to ja poviem ak on potrebuje aby si mu 500 krát volala a smskovala a vravela každú chvíľu Milujem ťa tak sa naňho nalep ako prísavka a bud sním non stop 😉 ale urob to iba vtedy ked si budeš myslieť že to stojí za to Podľa mna nestojí dovi dopo 🙂

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinkaaninka
30. máj 2013

a normálnejší nick si si už vymyslieť nevedela?tiež vypovedá..

anieli_1
30. máj 2013

Waaaa 😀 dievca uzivaj si zivot skolu kym si mlada a kym sa to da....nezaoberaj sa niekym o kom mas pochybnosti nemate deti nemate byvanie spolocne peniaze nic co by ta drzalo tak naco si lames hlavu neni jediny na svete 😉

stanislavao
30. máj 2013

chudiatko, velka nuda musi byt tam kde sa prave nachadzas. kolko mas rockov? chodila si do skoly? mali ste zrejme slovencinu, ze?

terezka1947
30. máj 2013

odpove na otazku-Je chyba vo mne?
ANO
riesenie podla mna-utekaj od neho cim skor a cim dalej,kym je este cas a uzivaj si mladost...kamosky,atd...takto sa pripravujes o svoje stastie...lebo jeho spravanie nie je celkom ok-ale tak,iba moj nazor 😉

stastnevydatam
30. máj 2013

vies, ak raz budes mat tolko co mi, bude ti zo seba samej zle... mne to pride strasny hnus, ked tak mlade dievca ma tolko chlapcov, riesi hentake veci s priatelom.. akoze ja mam 28 rokov, ale taketo veci mi fakt pridu ako "ponizovanie sa" pred okolim.. zamysli sa radsej nad sebou, lebo ak raz budes mat naozajstnu lasku, partnera, alebo manzela.. pridu ti depky z toho aka si bola... 😒

preshibana
30. máj 2013

no, cicus, podla mna ste chybni obaja...... takze mozno z vas bude este aj dokonaly parik pre nejaku reality- show 😀

monda17
30. máj 2013

Kurňa !!! Zas som premrhala 2 minuty mojho času čítaním hovadiny 😝

fra
30. máj 2013

nuž, muži vraj žiarlia na tých, ktorí boli pred nimi, ženy na tie, ktoré prídu po nich, to je uplne normalne

fomarik
30. máj 2013

@stastnevydatam.. tak výstižne si jej to napísala.
Ja soma ni nevedela ako mám reagovať ked som si to prečítala, prišlo mi normálne zle z jej rečí....... fuj, fuj, fuj!!! Veru, spätne ked sa bude zamýšlať kočka samam nad sebou, tak snád pochopí, o čom tu točila, resp.netočila.
@cicunka toto nie je pokec...snáď len tolko. Tu sú matky, ženy, manželky,....... ktoré majú svoju súdnosť a hrdosť!!!!!

salma22
30. máj 2013

ja by som ho raz dva vymenila,ako ponozky na nohach....a uz len to ze ta takto urazal je priznak ze iny ani v buducnosti nebude...

bebe87
30. máj 2013

kokos sila,,, psychologicka ambulancia by bola pre fesaka vhodna,,,

matafen
30. máj 2013

Jeeezisi, naco su tu admini???

janesilver
30. máj 2013

podla mna je to riadny debil, nevahaj a utekaj od neho prec lebo ak sa k nemu priputas, tak ta caka v zivote peklo
a nebud prosim ta taka naivna
ak by toto mne pocas chodenia povedal moj partner, tak by som sa zamyslela aj nad sebou aka som tupana, ze s nim vobec stracam cas

prahaxx
30. máj 2013

chyba je v obidvoch.. a tusim aj niekde inde este .. ach a ten nick...

cerez
30. máj 2013

Ste úplne odlišní. Divím sa, že ste už spolu 8 mesiacov. A komentovať "malé kozy" radšej nebudem. Jeho postoj k tebe vyjadruje jasne a tebe to nevadí. Áno ubližuje ti to, ale aj tak mu dávaš voľnú ruku. Takže je to len začiatok. A "cicunk" to tiež vyjadruje niečo.

haslerka27
30. máj 2013

jaj moja,co mate skolu v prirode a ty si chora a ostala si doma??tak zober knizku do ruky,idem koniec skolskeho roka,treba opravovat znamky

majka99999
30. máj 2013

Takze toto tu byva cez prazdniny? 😀

jatamido
30. máj 2013

kokooooooos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hneď mám lepší deň

zemruska
30. máj 2013

no mam dost 😀