Je vzhľad veľmi dôležitý?

29. okt 2021

Spoznala som chlapa , velmi si rozumieme je mi s ním vynikajuco, lenze nieje velmi môj typ.. môj typ chlapa je vysoký, velmi svalnatý...a on tie svaly nema ale zas je to velmi úspešný muz... ženy co vas zaujme na chlapovy? Mate chlapov svoje vysnívané typy ako mali vyzerať a aj tak vyzeraju ? Alebo ste skoncili s muzmi ktorý neboli váš typ ale aj tak vas zaujali ?

lenkalienka0
30. okt 2021

Ach, zase recicky o mladych hlupych naivkach ktore si zakladaju na vzhlade ,co ine sa da od konika cakat . Taktiez Vas aj vyvediem z omylu ,aj vyrysovany chlap s peknou tvarou vie byt milujuci manzel a otec co sa pekne stara o svoju rodinu

ivik4
30. okt 2021

Zeny to aj Vas tie ktore nemate idealne miery hned ludia skatulkuju tak ako Vy niektore druhych ? Kde sa vo Vas berie to aby ste pisali o fyzicky lepsie vyzerajucich a udrzujucih ludoch ze väcsina z nich nema nic ine ponuknut ?Aj matky ktore vyzeraju skvele su automaticky zlatokopky alebo dieta je zanedbane ? To je ako keby sme my zeny ktore mame doma muzov co denne posilnuju pisali, ze muzi s tlstym pupkom a chlpami len sedia doma na gauci s pivciskom v ruke a veget. Nikde nic take nevidim . Prestante posudzovat ludi na zaklade zovnajsku

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makova333
30. okt 2021

@zuzanockamt no ved to sa pytame my teba kedze si napisala: "Tí princovia s telom nemajú často nič iné v ponuke. "

ivik4
30. okt 2021

@zuzanockamt vsak to ty povedz, ja som nepisala ze Ti princovia s peknym telom nemaju casto co ine ponuknut 🤷‍♀️ . Vlastne nepisala som na nikoho nic 🤭
Ani na dalsie otazky od inej uzivatelky si nereagovala

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
breznica
30. okt 2021

@lenkalienka0 môže,ale každej sa nepáči vyrysovany model tak ako sa každému chlapovi nepáči bikiny fitness modelka s gelovymi nechtami a nalepenymi mihalnicami😉
Môj chlap nie je typ,za ktorým by sa ženy otáčali,predo mnou v podstate ani nemal vzťah do 32 rokov a napriek tomu sa mi páčil a páči.lebo je to dobrý človek a to dobro z neho vyžaruje.pred ním som mala frajera čo bol presne môj typ-tmavy s krásnym úsmevom, chémia medzi nami neskutočná ale časom som zistila, že je povrchný, namyslený a jediné čo vie,je ponižovať a posmievať sa. Takže výzor a chémia nie sú až tak dôležité pre trvalý vzťah

ivik4
30. okt 2021

@zuzanockamt nie ,kym som napisala komentar si nikde nereagovala . Pozri,ty si asi 2 x vcera a nedavno pisala ze nevyzeras na svoj vek. Ja som Ti na to nechcela pisat nic lebo narozdiel od Teba to nemam v povahe, ale kedze Ta z videnia poznam ( nie z fotiek kedze fotky u kazdeho skresluju) napisem Ti ze ano vyzeras na svoj vek. Meni sa tym nieco ze si mozno dobra matka a manzelka ? Nie. Rovnako sa nemeni nic na tom ze muz moze byt cestny, starajuci a dobry tatino a aj manzel ci ma na bruchu kocky alebo nie 😊. Ahoj

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
30. okt 2021

@zuzanockamt netaraj, este mi zrak velmi dobre sluzi

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
30. okt 2021

@zuzanockamt jaj jasne, vobec som Ta nevidela par x pri Turci 😀 si na smiech, sorry .

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
30. okt 2021

🤭

makova333
30. okt 2021

@zuzanockamt pri vsetkej ucte, naozaj nemozes vediet kto ta pozna a kto nie, ak tu nie si anonymne. A skusim este raz. Tebe sa tvoj muz nepacil ked si si s nim zacala?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
30. okt 2021

@zuzanockamt napisem Ti to posledny krat ci to pochopit chces alebo nie a tiez po Slovensky. Poznam Ta z videnia . Nic sa tym nemeni, sme si rovnako ukradnute. Koniec hlasenia

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivik4
30. okt 2021

@makova333 ja som pani videla nielen von ale aj na detskej neurologii ale uz to bolo davno, hadam aj rok dozadu,mozno o cosi viac. Ak chce byt niekto na internete inkognito ,nemal by pridavat ziadne prispevky a fotky na socialne siete celkovo. To sa potom clovek lahko spozna. Nic na tom nieje,uplne bezne v dnesnej dobe.Obzvlast v mensom meste alebo aj na obycajnom fb kde Ti kadekoho vyhodi ze mozes poznat . Mojho muza tu tiez viacere poznaju a nehadam sa s nimi, jemu aj mne to je ukradnute 🤷‍♀️

sweetlife001
30. okt 2021

@zuzanockamt nedávas? Mala si tu fotku jednu dobu.
A sama tu odkazujes na svoj Instagram na ktorom máš fotku plus meno aby si sa dala nájsť na Facebooku na ktorom máš tie fotky tiež.
Takže hocikto tá môže spoznať, hlavne podľa obočia si veľmi ľahko zapamätateľný typ, takže nieee nikto ťa spoznať nemôže. 😅

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sweetlife001
30. okt 2021

@zuzanockamt hej hej 😂

lenkalienka0
30. okt 2021

@sweetlife001 klikla si LEN na jej insta kt.sem ona sama dala a uz si stalker 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkalienka0
30. okt 2021

@zuzanockamt davala si tu celkom pekne foto prirody a ked das zdroj ,niekto si mozno chce pozriet viac takych fotiek
To je stalking ? Mas tam fotku? Aj na profile MK si ju mala. To je stalking ? Alebo to ze Ta nahodne potom uvidi niekde v meste ?

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkalienka0
30. okt 2021

@zuzanockamt no vidis ,mas foto na profilovke ci si ju mala tu alebo na insta. Staci vidiet raz tvoju fotku a ked Ta niekto zbada von, spozna Ta. Co ine za tym hladas. Tak si tu nemala mat fotku

zuzanockamt
30. okt 2021

@lenkalienka0 veru tak, poučenie do budúcna...

gleep1
30. okt 2021

@ivik4 súhlasím s tebou čo píšeš, ľudia si myslia že keď sa človek o seba stará tak je cely jeho život len o krase a nič insie nevie a nič insie nerieši. Hovorí z takých ľudí čistá závisť, je to len zlosť čo v sebe majú. Podľa mna by sa mal o seba starať každý, každá žena si denno-denne nájde čas na to aby sa postarala o domácnosť, aby všetko vyluxovala aby si niekto niečo nepomyslel ale “vyluxovat” svoje telo sa považuje za marnivost. Potom tu vypisujú debaty že ako schudnut a utápajú sa v depresiách pri pohľade do zrkadla a cez leto radšej ani nikam nejdú aby niekto nezbadal ich špeky a potom dôjdu na MK mudrovať a vylievať si zlosť zo svojej neschopnosti postarať sa o všetko okrem seba.
Vidno že cvicis a že tvoj muž tiež a ja Vám zdavam hold a tlieskam že svojim deťom (dieťaťu) ukazujete ako žiť dobre a zdravo. Čisté cievy sú dôležitejšie než nonstop čistá podlaha (napríklad). Vy ste to čomu sa hovorí výhra vo vzťahu. A to čo tu trepú tieto ženy čo radšej sledujú zámeny manželiek a súdia iných miesto toho aby si na tu hodinu zacvičili, na tie ser. Nevedia ako strašne dobre cvicenie je ako sa človek po tom super cíti, nevedia akom zdvihne úroveň života vo všetkých smeroch. Nevedia a nikdy nebudú. Miesto rozculovania sa ich polutuj👍🏼🙂