Je vzhľad veľmi dôležitý?

29. okt 2021

Spoznala som chlapa , velmi si rozumieme je mi s ním vynikajuco, lenze nieje velmi môj typ.. môj typ chlapa je vysoký, velmi svalnatý...a on tie svaly nema ale zas je to velmi úspešný muz... ženy co vas zaujme na chlapovy? Mate chlapov svoje vysnívané typy ako mali vyzerať a aj tak vyzeraju ? Alebo ste skoncili s muzmi ktorý neboli váš typ ale aj tak vas zaujali ?

sweetlife001
30. okt 2021

@lenkalienka0 tak stalking je úplne niečo iné, než to že si pozriem jej Instagram ale dobre, ak chce nech som stalkerka je mi to jedno úplne prave pri tejto osobe čo si myslí 🤷

ivik4
30. okt 2021

@gleep1 jej dakujem za pekny komentar. Ja cvicim nie casto, skor sa udrziavam,mam rada kardio a zameriavam sa na plet ale moj muz si naozaj zasluzi pochvalu ze popri vsetkom na sebe pracuje uz od mlada.Akurat je doma pn,ma koronu a aj tu cvici v ramci moznosti,vcera mi vravel ze sa po cviceni citi ovela lepsie ked sa poriadne vypoti a potom si da kupel.Nieje mu takmer nic..A vidim ze aj bezne choroby zvlada lavou zadnou. Po skusenosti s mojim ex a zlym fyzicnom viem , ze je to naozaj velmi dolezite byt pre seba vzajomne aj po rokoch pritazlivy .
Podstatou mojho komentara ale bolo ze netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca. Nevravim ze ma sem tam nenahneva a nepohadame sa ako kazdy, ale ked tu citam bezne lahsie a narocnejsie problemy ake zeny maju ,tak o to viac vnimam ze moj muz je poklad. Preto mi je luto citat ustipacne nazory na ludi co makaju na sebe

deti95060810
30. okt 2021

@ruzasipova dajme tomu že pre teba kvadratická...😉

nevenka
30. okt 2021

@michaela789 takto podobne som to mala ja...tiez predstieral nezaujem, a popritom zo mna salel. Az na jednom festivale sme sa naozaj dali dokopy, aj tak este tyzden po nom, netusil, ze "spolu chodime". Ze heeeej? 😅🙃🤣. Sme spolu 18 rokov, z toho 9 manzelia a najmladsi syn je cely on. A chemia funguje dokonale aj po tych rokoch. Vysnivany bol podobny typ, ale kratke vlasy, modre oci, stihly, platonicky som bola do neho zalubena xy rokov ako pubertiacka a ked sme sa raz po tych rokoch stretli a dal mi pusu, skoncilo to. Nic. Nic som necitila, skor take divne to bolo. Tak som sa odlubila a nasledne prislo moje "nezavislacke" obdobie a do cesty mi prisiel ON. Ked si ostrihal vlasy, co mal pod lopatky, nadherne kucery...skoro ma porazilo. Potom si este raz nechal narast a nasledne uz potom siel natrvalo na kratko. Ale stale je to proste ON.
Ini chlapi, hoci sa mi pacia na vyzor, nie je tam chemia, dobrota, take nieco mile v nich. A hlavne mi nevonaju. Toto je vyslovene moja polovicka 🙂

michaela789
31. okt 2021

@nevenka presne tak, aj ten môj, to je moje druhé krídlo a neviem si predstaviť mať doma iného, mohol by to byť hoci keanu reeves, z ktorého sa mi tie kolená teda trasú 🤣🤣 s mojim som stále mladá a život ma baví 😊 a keď vidím niektoré vzťahy aj v mojom bezprostrednom okolí tak si fakt vravím že mi ho poslal sám pánboh, lepší match by som nenašla v celom šírom svete. A pritom by som to na začiatku naozaj nepovedala 😊😊😊

kacyenka
17. máj 2022

Jednoznačne ma môj muž musí priťahovať aj po fyzickej stránke. Nikdy som nebola vo vzťahu šťastná, keď to nebol môj typ. Síce sme si rozumeli, ale nakoniec to skončilo s tou klasickou frázou ,že lepšie bude, ak ostaneme iba kamaráti . Neviem si to predstaviť, že by medzi mužom a ženou nefungovala chémia. Pokiaľ ti tvoj chlap nevonia, daj od neho ruky preč. Ten vzťah nemá dlhé trvanie. Nie je to len moja skúsenosť, ale je to už aj vedecky dokázané, že dvaja ľudia si musia voňať. Sme v tomto smere proste ešte také zvieratká. Ale viem, o čom hovorím. S mojím mužom už žijem 20 rokov, máme dvoch krásnych chlapcov v puberte a zaspávame ruka v ruke a vieme, že už druhého partnera si nevieme a ani nechceme vedľa seba predstaviť . Už chceme spolu len zostárnuť a byť hlavne zdraví a spokojní. A to by som s niekým, kto by ma fyzicky nepriťahoval, nikdy nedokázala. Čo mu chceš celý čas klamať do očí ,že aký je on krásny a ako sa ti páči, len preto, lebo je úspešný a má peniaze? Radšej budem jesť chlieb s maslom ,ale budem úprimne šťastná s mužom mojích snov, ako s nejakým dilinkom, ktorý by sa mi aj tak časom úplne zhnusil ,aj keby mi dával
1.000 €denne.