Je ženatý alebo hanblivý?

skromnarada
23. jún 2015

Prosím o radu kočky. Prešla som si ťažkým obdobím, kto ma bude googliť zistí, že som už písala diskusiu a vylievala som si tu srdce...ALE!!!S tým je už koniec, som šťastné slobodná, zlomené srdiečko je vyliečené 🙂....Teraz mám iný problém...Konečne sa mi po dlhom čase páči muž...
Aby som to zhrnula...Chodím každý mesiac platiť internet a tam som spoznala jedného muža..mali sme problémy s internetom tak som tam chodila dosť často to riešiť...ani som nevedela,že je to riaditeľ tej spoločnosti, ale on sa správa úplne normálne ako obyčajný zamestnanec, žiadny namyslený týpek! Vždy keď tam prídem stretnem ho, rozprávame sa, dáva mi komplimenty, je neskutočne pozorný, no žiaľ neviem či je slobodný..jeho komplimenty sú také úprimne, že by som ani nepovedala, že je ženatý, ale dnešný muži sú všelijaký...napriek všetkým komplimentom čo mi dáva ma vôbec nepozval von, čiže asi je ženatý....chcem radu
1. ako zistiť či je slobodný
2. v prípade že je slobodný, mám ho pozvať ja??
Veľmi som sa trápila a aj ja si zaslúžim konečne šťastie a tento muž mi za to stojí ☹

skromnarada
autor
23. jún 2015

@bonaqa2013 dobrý nápad 😀 😀 len mi ich stránka nejako nejde

bonaqa2013
23. jún 2015

S tou dovolenkou bola som už dávno rozv. mala som syna a v práci sme pozerali cez obed. prestávku katalóg dovoleniek. komentovali sme to a naraz kolega - slobodný, nezadaný mi navrhol poďme spoolu na dovolenku. Len to tak z neho vyhŕklo. no až sa mi zle spravilo..... nič proti nemu som nemala ale na dov. to nie. Takže pozor, neunáhli sa. ak bude chcieť ťa niekde pozvať - pozve ťa .

bonaqa2013
23. jún 2015

@skromnarada poskúšaj, pôjde....

liz_lemon
23. jún 2015

a vies, kde byva? ak vies, tak skus hladat cez kataster, ci vlastni nehnutelnost sam, alebo s niekym

bonaqa2013
23. jún 2015

@liz_lemon nemusí vedieť kde býva, stačí meno....

skromnarada
autor
23. jún 2015

@bonaqa2013 ale nejde systém, alebo mám zlú stránku

bonaqa2013
23. jún 2015

@skromnarada ale ide teraz tam bol syn....

skromnarada
autor
23. jún 2015

@bonaqa2013 napíš mi link do správy

liz_lemon
23. jún 2015

@bonaqa2013 no, ked chce hladat tyzden, tak staci meno, ale pre rychlejsie hladanie je treba vediet, aspon mesto

zuzka_puska
23. jún 2015

@skromnarada Si zákazníčka jeho firmy, samozrejme že chce byť milý. Možno si si prešla sklamaním v láske, ale ak nechceš zažiť ďalšie sklamanie možno by trocha opatrnosti nezaškodilo... Skús nejak nenápadne medzi rečou naznačiť, že si slobodná...napr. viete som sama bez muža, preto som rada že mi s tým internetom pomáha niekto kto sa vyzná.... Bude vedieť, že si slobodná a ak bude chcieť, sám ťa niekam pozve 🙂 Ak chcieť nebude, tak ti za to nestojí nemyslíš? 🙂

skromnarada
autor
23. jún 2015

@liz_lemon viem aj mesto aj adresu ale neviem kde to hľadať 😀

liz_lemon
23. jún 2015

@skromnarada http://www.katasterportal.sk/kapor/
vlavo mas vlastnici, tam zacni

skromnarada
autor
23. jún 2015

@liz_lemon no presne toto mi nejde, že plánovaná odstávka

liz_lemon
23. jún 2015

@skromnarada ked chces, tak mi napis do IP, mne to ide, ja to mam otvorene

zuzik311
23. jún 2015

@liz_lemon neuraz sa len zo žartu ma napadlo ze co keď ti napíše ip a tam meno tvojho muža al priateľa 🙂 to by bola náhoda ze? 🙂

liz_lemon
23. jún 2015

@zuzik311 to sa nestane, ten moj nerobi v ziadnej predajni, a nie je ani sef, ale inak by to bol teda gol :D

skrecok
23. jún 2015

@skromnarada Nenosi nejaku obrucku? Takto by som zistila ci je zenaty alebo nie...

No, a ostatne veci co radia baby by som nemala odvahu, bohuzial som dost hanbliva... 😅

ziwa1
24. jún 2015

@skromnarada no ja tiez poznam riaditela spolocnosti poskytujucej internet, tiez ked nieco sporadicky riesim, riesi to so mnou osobne. Je mily, zlaty, sarmantny a je to od neho mile. Alezase ja uz roky o nom viem od mojich znamych, ze je rozvedny a ma novu partnerku. Takze to beriem z jeho strany len ako priatelske gesto. 🙂
Aby to nebol ten isty 🙂

koldun1
24. jún 2015

s mojim manželom to bolo velmi podobne....navedela som ani ja ani on ci sme v nejakom vztahu a tak....stretavali sme sa skoro kazdy den....az som to jedneho dna nevydrzala a pozvala ho von....respektíve navrhla stretávku....on suhlasil...dnes tvoríme s nasou dcerkou rodinu...nikdy nevies co z toho alebo niecoho ineho vzíde...smelo do toho..nemas co stratit a ked sa ti bude zdat ze teraz stratiš ver, ze sa ti deje to najlepsie co sa ti ma stat.. 🙂

bonaqa2013
24. jún 2015

@liz_lemon ale aký zýždeň čo za týždeň. Tam je tých možností viac podľa čoho sa to hľadá....

paskolinka
24. jún 2015

ja som v tomto staromodna, podla mna ma ist prvy do rizika chlap. ale ked uz treba nejako posmelit, skus to mozno radsej tak, ze nadhodis medzi recou, ze sa chystas s kamoskami na dovolenku alebo nieco take, aby mu docvaklo, ze ty si slobodna. ale priznam sa, ze celkom takemu spravaniu nerozumiem, akoze ta pozyva stale k sebe do kanclu, lichoti ti a na nic ine sa nezmoze? to ako fakt caka, ze sa na neho vrhnes prva? a mozno je fakt zenaty alebo zadany a toto skusa na kazdu pohladnejsiu zakaznicku a pre pokoj svedomia nespravi prvy krok...

liz_lemon
24. jún 2015

@bonaqa2013 ak by napr. byval v Bratislave, tak je to dost narocne hladanie

eeffka
24. jún 2015

@skromnarada paneboze co mas 4 roky? ide leto.... ako sa mate? kam sa chystate s rodinkou na dovolenku?
k tomuto sa len debil alebo podvodnik nevyjadri 😀 😀 😀

0silvia0
24. jún 2015

@bonaqa2013 nechcem rýpať, ale to je fakt zaujímavá činnosť pozerať so synom na katastrálnom portáli aké nehnuteľnosti vlastnia vaši známi a susedia, máte zvlášne záujmy 😎 😎

bonaqa2013
24. jún 2015

@0silvia0 prečo činnosť. Nikomu tým neškodím, nikoho neudávam. Ja si vo svojom volnom čase môžem robiť čo chcem, pokiaľ tým nikoho neohrozujem..... bývame na dedine a veľa ľudí narieka ako nič nemajú, akí sú chudobní a otvorím portál a figu nehnuteľností ako maku....

0silvia0
24. jún 2015

@bonaqa2013 máš na to právo, len ma to udivilo. Mne osobne je jedno, čo kto vlastní, kto koľko a prečo narieka, takže ani nemám potrebu ani čas to všetko preverovať a to bývam tiež na dedine. Každý má svoje svedomie a toto mi pripadajú fakt taľafatky, ale ak je to pre teba dôležité, tak ok, beriem, hoci nechápem 🙂

liz_lemon
24. jún 2015

@0silvia0 je to verejne dostupna databaza? je, takze je kazdeho vec, co si tam pozera

0silvia0
24. jún 2015

@liz_lemon ok, len ma to udivilo, mne by so osobne nikdy nenapadlo kukať čo vlastnia susedia a známi, to je všetko 😉 ale vidím, aké majú ľudia rôznorodé záujmy 😉

mala_hobitka
24. jún 2015

@skromnarada ja si myslim ze pokial ma chlap zaujem a je slobodny...tak mu nic nebrani v pozvani na kavu, hlavne ak si sa v jeho blizkosti ocitla viac krat (raz dvakrat moze zavahat ale pokial ta chce nenecha si ta ujst)

takze pokial ta nepozval - bud nemoze lebo je zadany alebo proste si mila, pekna fajn fajn fajn vsetko len nie je z teba az tak paf 🙂

viem ze dnes je v "mode" ze vsak zena pozve muza a nic to nie je....ja som tiez predtym 2x pozvala prva chlapa na rande....a uprimne bola som sklamana - tym ze som ich pozvala ja tak jeden nemal pocit ze ma musia dobyvat (ani trosku - pripadal si obletovani ... brr) ...zutekala som.....a druhy bol strasne zlaty ale hanblivy natolko ze som si pripadala ze mam steniatko nie priatela...to ma nebavilo....proste to nevyslo....podobne skusenosti mali aj moje kamaratky...takze som sa rozhodla ze uz pozyvat nebudem, pokial chlap o mna ma zaujem proste mu musim stat za ten risk ze ak ma pozve mozem odmietnut ale proste chce to skusit....proste mam svoju cenu....pri par chlapikoch som uz mala na male :D ale drzala som sa a nakoniec som prisla na to ze fakt nie su az taki uzasni ako som si myslela....
nakonec ma zaujal moj terajsi priatel...nepozvala som ho hoci v tomto pripade som fakt chcela a povedala som si ze nie musim mu stat za to hoci sa mi velmi paci...takze ked sme sa rozpravali dala som mu najavo ze ma zaujima ci niekoho ma (akoze je to kolegialne :D) a cuduj sa svete za par dni ma pozval a ficime dodnes 🙂
takze kludne daj najavo ze ta zaujima ale ja by som ho nepozyvala.....ci je zenaty...ak poznas jeho meno mozes kuknut facebook alebo sa nenapadne opytaj "juj vasa zena z vas musi mat radost tak dobre sa s vami rozprava bla bla" :D

ynda
24. jún 2015

@mala_hobitka asi si niekde robila chybu, alebo neviem, lebo ja čo som mala chlapov, tak som si ich sama lovila s tým, že mali pocit, že lovili oni 😀 dúfam, že chápeš, čo myslím... napr. aj manžela som si ja ulovila, a nie on mňa, hoc som sa mu páčila, dodnes tvrdí, že by ma prvý neoslovil, lebo bol starší, a pozeral sa na to z uhľa, načo by mi bol taký "starec".... a úprimne nemať ho, tak neviem, čo by som si počala 🙂 je dokonalý, samozrejme pre mňa 😝