Jonášova metóda počatia

2. júl 2020

Ahojte, má tu niekto skúsenosti s touto metódou? U manžela v rodine sú sami chlapi, dokonca aj my máme malého synčeka, a veľmi preveľmi by sme si priali dievčatko. Prosím Vás, netreba mi tu písať, že zdravé dieťa je prvoradé, to je pre mňa samozrejmé, a ak by bol aj ďalší chlapček, hlavne, nech je zdravý, to je najdôležitejšie, ja sa budem tešiť obom pohlaviam. Ale ak by sa dalo nejako "pomôcť" mať dievčatko, veľmi radi by sme to skúsili.
Ďakujem za odpovede 🙂

bibg
2. júl 2020

Ahoj, ja som si dávala 2x výpočet dievčatko avšak teraz čakám druhého chlapca 😄. Ale je pravda že ja som neotehotnela presne podľa jeho pokynov. 🤷🏽‍♀️ Nemáš zaručene že to bude dievča vždy je to 50 na 50.

fliacik
2. júl 2020

Ja tejto metóde verím. Popravde,dve tehotenstvá nám vyšli podľa Jonáša. I keď, je pravda, že mne vtedy nešlo o pohlavie, skôr sme mali problém otehotnieť a chytala som sa každej slamky. Ale termín sadol, dokonca raz bol úplne mimo ovulácie a aj tak sa podarilo. Výpočet som si dávala robiť iba raz, potom som našla na nete zdarma kalkulačku na výpočet a už som si ho pozerala iba tam, sedelo to na chlp.

eriksonka1234
2. júl 2020

Aj my, máme vďaka nemu nášho vytúženého syna🤗

emuska72
3. júl 2020

Vďaka vašej téme som si pozrela, čo to vlastne je. Ale podľa tej kalkulačky budem mať OK dni až v roku 2024 takže neviem neviem 😃

pininka1
3. júl 2020

Treba si ale pozrieť priamo jeho výpočet, lebo je x stránok ktoré akože robia podľa neho. Ja som nechala vypočítať sestre a ak sebe a hoci mám nepravidelný cyklus rok dopredu mi vypočítal presne kedy budem mať ovuláciu a bolo to aj dievčatko, hoci sme to práve v ten čas ani neplánovali.

pininka1
3. júl 2020

Treba si ale pozrieť priamo jeho výpočet, lebo je x stránok ktoré akože robia podľa neho. Ja som nechala vypočítať sestre a ak sebe a hoci mám nepravidelný cyklus rok dopredu mi vypočítal presne kedy budem mať ovuláciu a bolo to aj dievčatko, hoci sme to práve v ten čas ani neplánovali.

pininka1
3. júl 2020

@emuska72 ja poznám pani ktorej vypočítal že až po desiatich rokoch bude mať dieťa. Samozrejme že neverili, chodili po lekároch, neotehotnela, uzavreli to že nikdy nebude mať deti a nakoniec otehotnela tak ako jej to on vypočítal.

lylyjana
3. júl 2020

a kde si to nechavate vypocitat prosim?

emuska72
3. júl 2020

@lylyjana https://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonaso... tu to mate 🙂

@pininka1 ja som citala prispevok jednej pani tuto na modrom koniku ktorá si to dala u nich priamo spraviť, zaplatila za to a dali jej tie isté informácie ktoré našla aj v tejto kalkulačke. 🙂 Takže...
Tam Vám ukáže veľa dátumov ale malo kde nie je ani jeden výkričník 😃

zuzka_puska
29. júl 2020

Takto....mne došiel výpočet nedávno. Lenze užívam Duphaston na úpravu nepravidelného cyklu. Čo som pani jonasovej dopredu napísala, aby o Tom vedela a zahrnula to do výpočtu.. výpočet som zaplatila, došiel mi... a keď som sa jej pýtala na to, čo robiť ak mi každý plodný deň vyšiel počas menštruácie, napísala mi že keď mám cyklus regulovaný hormónmi, výpočet môže byť nepresný a nemusí sa naplniť!!! Neskutočné som nasrana a sklamaná zároveň. Malá ma vopred upozorniť, že ženám s nepravidelným cyklom ktoré užívajú nejaké lieky na úpravu, sa ten výpočet urobiť nedá. Takto som vyhodila peniaze akoby do koša, ten výpočet je pre mňa totálne nepoužiteľný!!! A navyše poslala mi úplne rovnaký výpočet ako je na nete voľne dostupný, tá kalkulačka plodných dní. Úplne rovnaké, no podobne ale navlas totožné!!!! Nikdy viac , budem ju žiadať o vrátenie peňazí lebo toto ma teda sklamalo

miris666
30. dec 2021

@eriksonka1234 a mali ste prosím plodné dni vtedy?mne urobil výpočet ,ale.vsetky termíny mám mimo ovulácie...a v poznámkach je,že ak určite pohlavie vychádza cez ovulaciu ,pohlavie nie je isté.proste že pohlavie je isté len mimo.ovulacie.Ja som žiaľ cez tieto astrologicke.dni neotehotnela,už takmer rok 😒

eriksonka1234
30. dec 2021

@miris666 vtedy som nemala mať ešte plodné dni

miris666
31. dec 2021

@eriksonka1234 ok.dakujem😀