Jonášova metóda počatia

mana11
21. jún 2023

Ahojte, prosim vas je tu niekto, kto sa rozumie Jonasovej metode? Viem, ze su "kalkulacky" na nete, ale ci im mozem ozaj verit... a ci sa da naozaj podla toho drzat pri pohlavi dietata.. Dakujem

elanor
21. jún 2023

mas to tak ci tak 50 na 50. Su zeny, ktorym to vyslo, a budu sa dusovat, ake je to uzasne. Potom su zeny, ktorym to nevyslo, a budu tvrdit, ze je to somarina. No a v neposlednom rade, su zeny, resp. pary, ktore maju nejaky problem, ci uz zdravotny, taky, hentaky, onaky, a im aj keby 40 Jonasov ratalo, tak im to nepomoze prirodzene pocat, aj keby sa pol sveta na hlavu postavilo.
Ak si si ista, ze ste s partnerom 100% obaja v poriadku, ved vyskusajte. Mozno ti bude stastena priat a budes v tej stastnej prvej skupine...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barus26
21. jún 2023

@mana11 ja len aby si si to zbytočne neplatila, lebo ti pošlú presne tie dátumy, ktoré sú aj voľne dostupné na nete

pininka1
22. jún 2023

Kadejakým kalkulačkam by som neverila. Bola niekedy stránka kde používali originál jeho výpočty, a mne aj sestre to vyšlo. Mam brutal nepravidelný menzes a rok do predu som si myslela ze bude utopia mi to vyrátať a vyšlo to presne, keďže si roky sledujem ovulaciu, mala som to overené aj podľa vlastného tela a aj som otehotnela.

sally001
22. jún 2023

Blbosť...zbytočne vyhodené peniaze

zuza265
22. jún 2023

Daj si to kludne cez web vyratat🤗 mam zaplatenu verziu a datumy sedia s tou verziou - avsak datum, ktory ti tam vyjde, tak pohlavny styk je potrebne mat 1-2 dni pred🙂 a bacha na tie napatove aspekty. Btw. Riadila som sa tym zatial 3 mesiace a nic. Ale oni to aj vysvetluju atd. Ci to bude fungovat neviem, vychadza mi to vzdy az po mojej ovulacii😂😂😂 takze absolutne nemozne. Ale zas verim, ze astrologia ma nieco do seba. Sucasne je mozne, ze sa mi aj ovulacia poposuva. Avsak sex mame normalne cely mesiac (mimo menstruacie) takze ho mame vykryty … ale sledujem si aj tie 2 dni, kedy ho mame mat podla jonasa

levandulova111
22. jún 2023

Podľa tých výpočtov som mala mať prvého chlapca, a mala som dievča, druhé som mala mať dievča a mám chlapca 😅
No a potom tretí mal byť chlapec, ale tie aspekty mal ozaj zlé, najhoršie z tabuľky a naozaj som čakala chlapca, ktorý v 38.tt zomrel...
Štvrtá malá byť baba a mám aj babu...
Takto mi vyšlo aj to čínske vypočítavanie, tiež mi vyšli opačné pohlavia pri prvých dvoch deťoch a ďalšie dve deti vyšli už normálne...

mimuska328
22. jún 2023

@zuza265
@levandulova111 môžem sa opýtať na tie napatove aspekty? Mne sa 2x podarilo otehotniet prvé boli 4 aspekty druhé bol 1-2 asi len a potratila som obidva. U mňa ale sa našli nejaké zdravotné problemy ale do budúcnosti keď sa budem riadiť náhodou tou online verziou tak si mám dať pozor na tie aspekty?

zuza265
22. jún 2023

@mimuska328 ono je to tam vysvetlovane, ale (rada si citam nie som maniak) podla astrologie to moze byt rozne. A je dolezite vycitat co s cim suvisi a moze to byt okej. Mohol tam byt naozaj silny napatovy aspekt a preto sa to udialo (dobry astrolog by ti to dokonca nasiel a povedal dovod) a zaroven mozes ich mat 6 a moze to dopadnut ok. Toto pisem len pre zaujem, nie ze sa mas toho drzat🤗♥️ proste mam rada tu temu a v astrologii sa da vycitat naozaj vsetko… a na astrologii je zalozena jonasova metoda

mimuska328
22. jún 2023

@zuza265 u nás bol geneticky problém u mňa preto sa to stalo a aj sa naďalej stane pokiaľ sa to nevysetri.. ale tiež som podľa neho otehotnela 2x podľa toho online výpočtu len žiaľ sa neudrzalo to malinké :(

levandulova111
23. jún 2023

@mimuska328 čo ja viem? Pohlaviu by som moc neverila, ale aspektom áno... Pri prvorodenej som tiež mala zlé aspekty, a dcéra mala zdravotné problémy po pôrode, očká, srdiečko, nožičky... Syn mal dobré tie aspekty a okrem alergie a ekzému v prvých rokoch života nemal nič... aj z toho vyrástol....
Tretí syn, tie mal najhoršie aspekty, zomrel v 38.tt...
A tento môj štvrtý uzlik ani neviem, teda už si nepamätám, lebo som to nejak extra neskúmala.... Keď budem mať viac času, pozriem to ak nezabudnem, lebo som sem prišla momentálne len na skok

mimuska328
23. jún 2023

@levandulova111 mne je tiež úplne ukradnuté pohlavie ale hlavne sme mali zdravé bábätko. Tak budem vedieť aspoň a naozaj si to budem sledovať že ako to vychádza.. ono je smutné že mne vychádza ok až v roku 2027 a 2028 😭 inak su tam tie aspekty naozaj stále

levandulova111
24. jún 2023

Toto je jediný výpočet, ktorý sedí, ostatné nie, pošlem postupne
@mimuska328

levandulova111
24. jún 2023

@mimuska328 a ten jediný výpočet, ktorý sedel, bol ten môj syn, ktorý zomrel v 38tt...

levandulova111
24. jún 2023

Toto je zlý výpočet, narodila sa mi dcéra
@mimuska328

levandulova111
24. jún 2023

Ďalší zlý výpočet, narodil sa mi syn
@mimuska328

levandulova111
24. jún 2023

A toto tiež zlý výpočet, mám tu takmer pol ročnú kočku 😉
@mimuska328

levandulova111
24. jún 2023

@mimuska328 takže ja byť tebou, neriadim sa ničím, čo má byť, bude... Hlavne sa nestresovat, lebo psychika podľa mňa spraví najviac...
Ja som si myslela, že sedeli aj aspekty, teraz spätne pozerám, že ani tie nesedeli... Iba pri tom mrtvorodenom synovi.... Inak vôbec...
Ale čítala som jednu diskusiu, kde veľmi dobre napísala jedna baba, že sú baby, ktoré sa budú dušovať, že je to top výpočet, top metóda, treba za tým riadiť atď atď, lebo náhodou im to sedelo presne... A potom sú tú také ako ja, že zo štyroch detí mi to sedelo len na jedno a budem to spochybňovať, resp brať s rezervou....

zuza265
24. jún 2023

@levandulova111 ako mne napr datumy sedia. Ale sedi aj dievca/chlapec s original vypoctom? Ja som si taky nedavala robit, tak nemam ako porovnat. Tak ak to ty mas a vies to porovnat s ich original platenym vystupom/kalendarom🤗

mimuska328
24. jún 2023

@levandulova111 nám možno ti to príde vtipné ale slová vyčítala z prsteňa že budeme mať chlapca, dievča, dievča a podľa jeho výpočtov mi sedel presne pri prvom deň ovulácie a mal to byť chlapec. Pri druhom to bolo o týždeň neskôr ako vyšlo jeho výpočet a malo to byť dievča tak ktovie 🤷 my budeme šťastní ak sa nám nič vážne nezistí že prečo sa to stalo a budeme môcť mať aspoň jedno bábätko

levandulova111
28. jún 2023

@mimuska328 nezdá sa mi to vtipné, prečo by malo? Ja som si s prsteňom robila tiež výpočet a sedelo mi to všetko doteraz... Akurát je zaujímavé, že mi ukazovalo ešte aj chlapca v budúcnosti, ale tomu už neverím, nakoľko aj mojej mamine ukazovalo 4 deti a má len nás troch a mne ukazovalo 5 detí a vynosila som 4... Piaty mal byť chlapec, ale ja už mám sterilizáciu za sebou, čiže pohoda

mimuska328
28. jún 2023

@levandulova111 no ja keď som niekomu toto povedala že vyčítane z prsteňa tak pozerali na mňa ako na debila. Ale teda verím tomu.. no uvidíme ale bola by som fakt šťastná keby aspoň to jedno bábätko máme to mi stačí k životu. Ozaj je to zvláštne ale tak uvidíme že čo nám prinesie život

levandulova111
29. jún 2023

@mimuska328 držím silno palce, aby všetko bolo v poriadku a aby ste sa tešili z toho voňavého uzlika ❤️ mňa tu od rána ten môj uzlik jeduje 😅 chce spať, ale nechce/nevie sa uložiť... A ja už tri hodiny sa snažím umyť riad ale nemám šancu pri nej 😅 áno, som na mobile, ale pri nej, musí má vidieť 🤷 v kresielku byť nechce momentálne, jeduje sa, tak len leží, hrá sa, ale mamina pri mne buď 😅

mimuska328
29. jún 2023

@levandulova111 ďakujem ♥️ snáď sa aj my toho raz dočkáme a nebude ma nervovat len muž alebo aj naše vysnívané bábätko 😍

barbora287
5. aug 2023

ahojte, prosím mate niektorá skusenosť s tym že podla Jonášovho výpočtu, tak v tom období mám menštruáciu. treba nejak oddialiť menštruaciu aby sa podarilo? či fakt len počas plodných dní. ďakujem 😇

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre