Kamarát - piate koleso u voza

nelililink
25. nov 2021

Ahojte, s partnerom mame ročný vzťah a chcela by som sa spýtať či máte skusenosti s tym ze mate "prívesok" vo vztahu.
Jedná sa o to ze ma dobreho kamarata ktoreho aj ja poznam niekolko rokov a oddelene predtym som s nim nemala nikdy problem a mala som ho rada. Posledne týždne mozno aj mesiace ho uz neviem vytrpiet lebo je ako jeho tretí cecok. Kamkoľvek ideme ide aj on. S priatelom ani nie sme sami. Ideme na vylet, priatel soferuje a on si sadne dopredu za ním a ja sedím zadu sama. Rozpravam sa s priatelom je niekam pojdeme a chce ist aj on. Mám vela krat pocit ze chodi s nim a nie somnou. Citim sa odstrcena v tom vztahu. Ked sa rozpravam aj s tym kamaratom o hocicom vzdy vsetko vyklopí priatelovi aj ked to nie su dolezite veci ale vsetko mu spoveda, proste je na nom nacapeny. Akoby nestacilo robil to pred tym aj s priatelovym bratom. vzdy chce byt cislo 1 a mam pocit ze ked o tom prehovorim priatel podrzi stranu jemu. Som divna? alebo zlá ze mi to vadi?
Neviem čo s tym robiť a mam pocit ze kvoli jeho (nášmu) kamaratovi sa nam rozpadne vztah

zuzanka.zuzu
26. nov 2021

preboha... koľko máte rokov? 20?

bilancia
26. nov 2021

treba sa s frajerom porozpravat, povedat mu ako to citis, skusit mu to mozno aj vysvetlit ako by sa mu pacilo, keby to je naopak, ze mas kamosku ktoru beries vade, posadis si ju dopredu k sebe v aute atd. ako by sa citil? proste mu to vysvetlit tak primitivnym stylom, aby to pochopil a aspon trochu sa do teba vcitil, lebo ocividne tym, ze na to zareagoval vzdy "agresivne" a je na strane kamarata, ta ani trochu nechape, co je smutne :/ drzim palce.

brembo
26. nov 2021

@nelililink 👍🌹

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sari24
28. nov 2021

Nemusia byť gayi, stačí, že sú obaja nevyzretí jedinci. Tvoj priateľ je rád, že má frajerku, ale podľa mňa nie si natoľko podstatná, aby sa pokúsil deliť svoj čas medzi teba a kamoša. A jeho kamarát sa akosi nedokáže dovtípiť, že jeden pár by chcel byť aj osamote. Však čo ja chcem ísť von s kamarátom čo tam po jeho frajerke. Uvidíš čo z toho nakoniec bude, ale ak to neobmedzia tak by som sa venovala sama sebe a bud by to partnerovi došlo alebo nie.