Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Keď niekoho stretnete a niečo sa s vami deje. Čo s tým?

enika_henika
27. mar 2015

Ahojte!
Dnes sa mi stala zvlastna vec a potrebujem sa o nu s niekym podelit, proste sa len vyrozpravat. Zijeme v Nemecku, mame 2 deti a casto som na nich sama. Zbehla som do jedneho zelovocu co nedaleko nas je asi pred 2 tyzdnami. Na moje pocudovanie tam nebol ten divnyasi 45 rocny typek ako predavac, ale niekto novy....
Vysoky, urasteny, s peknym usmevom a takymi krasnymi ocami..a este taky ochotny...Proste az som sa hanbila na neho pozriet🙂. Muz v najlepsich rokoch, mozno tak 35r. max 38rokov. Bola som tam so syncekom a ked som sla platit lovila som zvysne drobne v penazenke a on ze mam nechat tak. Bolo mi to divne, lebo majitel nie je, len predavac. Islo vlastne len o nejake drobne mozno 10centov. Vtedy som ho nejako nevnimala, vzala som ovocie a zeleninu a sla som domov. Asi o tyzden sme tam zabludili znova, ale teraz manzel, deti i ja. Hned ako som vstupila tak na mna pozrel ze si ma urcite spred tyzdna pamatal. Opat bol ochotny, ale kusok inac, lebo videl ze tam mam mm. Vela som z toho nemala, lebo som musela s malym von, kedze bol super akcny v obchode. 🙂
A dnes somtam bola po tyzdni s detmi sama. Ako vzdy som si kupila avokada, maju fajn cenu za 4ks 2e..tak som rovno vzala 8🙂 a este jeden petrzlen. Bolo mi kusok tak zvlastne, lebo hned ked som vosla do obchodu, teraz si fakt nenamyslam ten chlap mal akoby hviezdicky v ociach, zjavne sa potesil ze ma opat vidi. A musim uznat ze ako mamicke na rodicovskej ktora nenivzdy tip top sa mi tozdalo zvlastne....ale velmi prijemne na druhej strane. Ale kedze ineho chlapa okrem toho svojho nepoznam a nemam, proste mala som chut vsetko rychlo odtial vypadnut. akoby som sa niecoho bala, alebo co... 😅
A ako som si vyberala avokada a maju to krasne poukladane -asi je pedant a ma to v naplni prace 🙂 - prisiel a hovori kludne si vyberte tvrdsie mate ich tu hore a mi tam to kusok porozhadzoval nech si vyberiem. A ked tak na mna krasne s tym usmevom pozeral ja uplne mimo som bola, ze dakujem. A neviem co to do mna voslo nahadzala som rychlo 8ks dovnutra a vzala som rychlo ten petrzlen a sla som na pokladnu....On akurat dovykladal banany a kedze aj blokuje tak sa mi velmi prevelmi ospravedlnil ze tam chvilku stojim -presnejsie asi minutku som cakala-a nablokoval mi to. A hovori ze jedno avokado mam gratis a pritom uz minule, ze ci si nedam urobit zakaznicku kartu v obchode. A tak na mna opat pozrel a ja ze nemam zakaznicku kartu 😅 , ale zlavu som i tak dostala 😅 vsetko mi zabalil a podal v taske a zrazu sa pytam ako sa mam. A ja ze dobre a vy ako? Baby ja som bola z neho taka mimo!!! Maloktory predavac ci predavacka sa vas take opyta...a este ked ho vidite treti krat v zivote...Ten muz mal normalne kus cerven v tvari a nechcem vediet aku farbu som mala ja, ale asi rovnaku...Podakovala som sa mu popriali sme si pekny den a vyletela som z obchodu s deckami ako vichor.
A asi hodinu a polvkuse na vychadzke s deturencami a v parku som na to myslela. Na neho, na jeho oci, usmev...vkuse som si to dookola prekrucala v hlave. Som z toho potesena, zasocena, scasti zmatena a zaroven dost mimo. Avokada ma za bezva cenu, len opat tam ist...Ja neviem...akoby som mala opat strach zo stretnutia s nim.
Co by ste mi poradili? Zazili ste nieco podobne? Ak ano ako ste to riesili?

dianaana
27. mar 2015

A jahody nemali? 😀 😀

juditka_d
27. mar 2015

@enika_henika - ja len jednu radu dám 🙂 pokiaľ sa ti neukludnia hormnóny, nájdi si iný zelovoc 😉

simca06022011
27. mar 2015

normalne jeden diel telenovely... ;)

radopp
27. mar 2015

@enika_henika piatok večer, treba nejakú ehm zábavnú tému... 🙂

Manželovi nie je čudné že sa vám doma kopia avokáda? A možno sa vám doma kopia aj iné veci čo chodí manžel kupovať k jedenj blondíke čo sa naňho tak záhadne pozerá... prachu sú prachy 😀

janinah
27. mar 2015

...bolo koze dobre,šla sa na ľad šmýkať.. 🙂

juditka_d
27. mar 2015

@enika_henika vieš, ja si myslím, že ti chýba ten pocit, že sa niekomu páčiš. možno máte v manželstve stereotyp, necítiš sa pre muža taká príťažlivá alebo ti to on nevie dať najavo... Naraz príde sympatický zelovocár ( 😎 ) , ktorému si možno sympatická a možno sa tak usmieva na každú - a tebe sa zbúria hormóny.
Spomeň si na manžela, na to prečo ho máš rada, spravte si romantický večer a zmeň zelovoc 😉

caoli
27. mar 2015

taketo som si tiez zazila. lomcovalo to so mnou strasne, nevedela som mysliet na nic ine.
mala som vtedy 14.
😀

cherset
27. mar 2015

Ako dlho si na RD? 🙂 Ja som zatiaľ len na materskej a už cítim sa dosť asociálne. Dúfam že časom tiež nezačnem riešiť predavača v zelovoci , ktorý bol možno len milý k zákazníkovi. A ktovie, možno to nebol len Kundenservis ;)

peneloppe
27. mar 2015

Ja by som to ohodnotila tak ze ako si to vlastne aj sama trosku zhodnotila, ze si vacsinou sama s detmi, tak ti to dobre padne. Manzel ked pride domov z prace, asi je unaveny po celom dni, ty vlastne tiez, trosku pokecate o detoch, o beznych veciach a to je vsetko. Kazdy si par si asi prejde takym tym stereotypom.
Ja byt tebou tak by som tam uz radsej nechodila. Ocividne medzi vami preskocila iskra a o viac asi nestojis ci ano?
Radsej si pozri film s peknym hercom alebo chod na koncert oblubeneho spevaka, to ta naladi, ale taketo pokusenie radsej nechaj tak. Naco si komplikovat zivot.

zazvorka87
27. mar 2015

budes ako pina od fantoziho,ona mala vsade v kuchyni same bagety a ty plnu chladnicku zeleniny. 😀

lagoia
27. mar 2015

@zazvorka87 😀 Sto bodov za tu Pinu! 😀 Jaaj, ženy...Ja mám doma taký stereotyp, že si "niečo viac" predstavujem pri každom schopnejšom chlapovi! 😀 To je tým, že doma už dávno nie je to vzrúšo ako na začiatku vzťahu... 😖

zamilion
27. mar 2015

@enika_henika taketo ocarenia sa stavaju...... ale aby ta odradilo im podlahnut pozri si film Neverna s Olivierom Martinezom a Richardom Gerem ako mozu dopadnut....

katka1981
27. mar 2015

@enika_henika, mozno mas malo sexu alebo ti chyba pozornost od muza. Padla tu super rada, najdi si iny zelovoc. Ale inak si to pekne opisala.

eviq
27. mar 2015

Tuším budeš potrebovať viac receptov, kde sa dá využiť avokádo 🙂

stellamaris
27. mar 2015

@enika_henika asi ma v naplni prace byt mily ku vsetkym zakaznikom.........nesnivas tak trosku 😉

zazvorka87
27. mar 2015

@enika_henika mojej kamaratke sa stalo daco podobne len ona chodila do butiku,a akosi prekocila medzi nimi iskra hlavne z jej strany pretoze ten predavac bol taky k peknym zenam lichotnik,aj si spolu pisali,chodila tam na flirtovanie,a tak,ale potom sa odmlcal,nepisal jej, to ju velmi zranilo,pritom ma 40 rokov v manzelstve je 15 rokov velke deti,a stalo sa.ked to nechas zajst daleko bude to chyba,radsej tam nechodievaj kym ta to neprejde. 🙂

koldun1
27. mar 2015

no ja som to prestala čítať ako ti ponukol aby si si vybrala TVRDSIE 😀 😀 😀 prepáš ale musela som sa začať smiať...nevysmievam sa ti ani nic podobne len mi jeho poznámka prišla dosť vtipná 😀ale jedine čo ti poradím..nezahrávaj sa s týmto..skus na to zabudnut a vnímať ho len ako poradcu na zeleninu a ovocie...moze to zle dopadnut

lilianna123
27. mar 2015

ta ktora nesniva nech "hodi kamenom".. sny, predstavy, to vsetko nam vzbudi iskru v tom stereotype rodicovskej dovolenky...a pritom sme verne.. 🙂 ale skus to udrzat pod kontrolou, aby nevznikol tenky lad..

tomiholjubavi
27. mar 2015

ja si velmi dobre rozumiem so susedkou, ktora vlastni pekaren 😀 vzdy povypravame, drzievame spolu velkonocny post, rozoberame miestne klebietky, dava mi zlavy a casto aj bureky zadarmo. odkedy ju poznam, mam velky problem udrzat si liniu 😀 😀 zelovoc je ovela rozumnejsi vyber 😀

moonlight1210
27. mar 2015

Vies co? Presne toto sa stalo v nemecku aj mne. Az na to ze to nebol predavac ale zakaznik tych potravin, kam som chodila. Obcas sme tam na seba narazili. Ja md s dietatom, on taky mlady pekny zajac. Tiez mi dobre padlo, ze kukal a kukal po mne. Lebo som sa moc o seba vtedy nestarala, melir odrasteny, vysypok este po tehotenstve slusny, mufintopy na kazdej strane... Bodaj by som si hned nepripadala kus pritazliva a sexy (a o par rokov mladsia 🙂).

Aj ja som sedela potom s drobcom v parku a v hlave preberala toho fesaka, kym sa drobec hral. Aj den mi prisiel veselsi, svetlejsi. Cely svet akSi zaujimavejsi.
Doma manzel po celom dni z prace obcas ufrflany. Ja furt z noveho objavu v naladicke.
Ale postupne mi doslo, ze fantazia je fajn. A tam by to malo ostat. Lebo mi bolo jasne, ze na osviezenie je to krasne, ale manzela preto stratit nechcem. Co by sa mi asi stalo, keby som sa tym pocitom este chvilu oddavala. Asi by som do toho spadla (ostatne nie je nic lahsie).
Takze som zmenila cas nakupov (inak by som musela chodit o par kilometrov dalej). Sice ked som ho tam po dvoch tyzdnoch nahodne zas uvidela, tesila som sa ako male decko na vianoce, ale uz to bol iny pocit. Nie motyliky.

Nuz ale ten pocit ze pre cudzieho pekneho chlapa si asi pritazliva, hoci pohlad do zrkadla ta skor omraci ako potesi, je super. Treba ho len mat pod kontrolou. Aby ta nepopalil.

matafen
27. mar 2015

Ja teda nevidim nic zvlastne na tom, ked sa predavac sprava k zakaznicke milo, usmeje sa, zazartuje, poflirtuje, hodi kompliment, prihodi nieco gratis... To u nas na trznici tiez predava taky sympos Madar zeleninu, vzdy mi povybera najkrajsie kusky, da ochutnat, prihodi navyse, prehodime par milych slov a nikdy nezabudne hodit nejaky kompliment... a hned je den krajsi 🙂 A sprava sa tak ku vsetkym. Taky by mal byt pristup kazdeho dobreho obchodnika, to len my nie sme z nasich obchodov zvyknuti na take mile, ochotne jednanie 🙂 A ty si si len zle vysvetlila jeho spravanie 😉 Asi mas uz doma ponorku, mas malo pozornosti zo strany manzela...

miadi
28. mar 2015

fuha dobre lacne avokado a jedno zadarmo musim mamu poslat do nemecka ona ich zboznuje kazdy den zozere polku najradsej by dala cele ale boji sa ze je to moc tukov 😀
Vies co asi si moc osamela tam tu v Kanade ti kazdy jeden predavac povie ako sa mas?to neznamena ze ich to zaujima a ked ta tam videl predtym s deckom tak iste nesnival ze si slobodna mamicka a bude rande ale ze to deco ma niekde aj otca..a mozno sa mu aj pacis sak slovenky nejsu neprijemne na pohlad 😀
ale to este neznamena ze by ta chcel mat doma..pohlad na tvoje ratolesti odradi kazdeho druheho chlapa
no a veru 8 avokad jasne ze dobra rada je-zober si aj tvrdsie 😀
on ma v popise prace byt na zakaznikov mily..tvoj muz dojde z roboty unaveny a mozno nevladze byt ocarujuci..on si mysli ze ho zboznujes aj unaveneho skutocneho takeho aky je bez iluzii z masa a kosti..ty sa nevidis nevies ako posobis mozno si smutna placha jemna a on len chcel stym avokadom zadara urobit dobry skutok ..moj svokor dal stvorcatam sadenicky ribezli zadara kazdemu jednu rastlinku (dokopi cez $40) a nie preto ze by tam bola iskra medzi nim(80r)a ich mamickou ale proste im chcel urobit radost ..Johnny Depp je volny radsej snivaj o nom 😀

andula78
28. mar 2015

@enika_henika vola sa to pritazlivost na prvy pohlad, u vas dokonca vzajomna... Tiez by som v zaujme zachovania si zdraveho rozumu a rodiny zmenila zelovoc 😔

radopp
28. mar 2015

@andula78 je to falošný úsmev predajcu

googwife
28. mar 2015

@enika_henika no myslím že pokiaľ je to len v tejto rovine nikomu to neublíži verim že tebe to naozaj lichoti tak si to užívaj.Samozrejme to či to necháš zájsť dalej je len na tebe ale myslí nato ze máš už svoju rodinku 🙂

terezka1947
28. mar 2015

@enika_henika tak: 1. vynikajuci obchodnik s obchodnym duchom 😉
2.klasicke sympatie a ty ako vacsina mamiciek potrebuje ten pocit,ze je este pritazliva....stava sa to,ale nejako zbytocne to neries 😀 ....take situacie este pridu....potes sa tomu a kludne nakupuj dalej,
keby si sa ukludnit nevedela a brala to prilis vazne,tak ako baby radia-zmen obchod 😀 😀

henikav
28. mar 2015

@enika_henika nieco podobne, akoze milotu a ochotu predavacov zazivam denne a nevidim za tym nic viac. Ked vie ze si staly zakaznik je to normalne ze ti da obcas nejaku zlavu, ci nieco do plusu, aj tak si ziskavaju zakaznikov, mne vzdy predavac odklada to najlepsie, lebo vie ze chodim denne, dokonca ked nema kopu ludi, vynesie mi nakup do auta, alebo sa aspon ide pozdravit s mojimi detmi, obcas tiez decka dostanu nejaky keksik, alebo kinderko do plusu a urcite to neznamena nieco viac, ani by ma to nenapadlo. Len je obchodnikom a vie ze ked je zakaznik spokojny, vrati sa zas

radopp
28. mar 2015

Ani by som nechodil do obchodu v ktorom sú predavačky / predavači arogantní alebo zachmúrení.

mima4
28. mar 2015

@enika_henika tvoj text sa dal zhrnut do piatich riadkov 😀

@caoli su to zaujimave emocie 😉 my zeny si vieme este veci aj dosnivat 😀 ...ale ma to svoje caro 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli