Keď sa chlap neozýva

zuzina25
3. jan 2016

Ahojte, po tom, čo som sa popálila v lete s tým kamarátom a písala sem kvôli rade, som sa o chlapov akosi prestala zaujímať. No stretla som jedného, ktorý sa mi zapáčil. Stretli sme sa raz a nakoľko je z iného mesta a pracuje v BA tak sme si veľa písali. Často mi písal prvý, zaujímal sa, keď mal ísť domov, vždy mi dal vedieť a napísal, že sa teší, a že dúfa, že sa uvidíme. Bol milý, no ja som si po predchádzajúcich skúsenostiach držala odstup. Osobne sme sa stretli potom asi trikrát. Boli sme na prechádzku, v kine a tak. Videla som, že má záujem, bol milý, aj mi povedal, že som mu veľmi sympatická. trochu sme flirtovali, pokecali.Nič medzi nami nebolo, myslím žiaden sex ani nič, stretli sme sa, porozprávali sa, zabavili sa. Držala som si odstup,hoci postupne som zistila, že sa mi celkom páči. No zrazu sa ozýval menej a menej. Na fb odpísal ledva po týždni, potom ani to nie. Na Vianoce som mu poslala sms a zapriala pekne sviatky, nakoľko sa prestal ozývať, nepredpokladala som, že dôjde k ďalšiemu stretnutiu, hoci bol na sviatky doma, pripojila som aj želanie k novému roku. Odpísal a dokonca napísal, že ved do nového roka sa môžeme vidieť, je doma a bol by aj rád. No neozval sa. Mala som niečo pred vyše týždňom cestu cez ich mesto , tak som mu poslala sms, že mám cestu a ak má čas a chuť, môžeme čosi podniknúť a niekam vybehnúť. Prišlo mi to také prirodzené a nevtieravé, nechcela som na neho tlačiť, keď som postrehla, že sa za poslednú dobu odmlčal dosť. No neodpísal ..doteraz. Dokonca ani na fb neprišiel niekoľko dní odvtedy. Nechápem správanie mužov, to je akože normálne u chlapov, že neodpíšem, vypnem obraz aj zvuk a dovi..dopi? 🙂

shilou
3. jan 2016

Ahoj,podla mna dakoho ma

dominika6
3. jan 2016

@zuzina25
Ty si si drzala odstup on bol aktivny...ked ta dostal kam chcel karta sa obratila...nevtieraj sa nechaj to na neho ak ma o teba zaujem

seahorse27
3. jan 2016

No asi ten zaujem nejak ochladol, mozno ho odradil tvoj odstup, mozno cakal rychlejsi spad vasho "vztahu". Tazko povedat, co mu bezi hlavou. Keby bol ten zaujem velmi velky aj napriek tvojmu odstupu, asi by to jeho kontaktovanie sa s tebou vyzeralo inac. Toto je jasny signal, ze nema velky zaujem, resp. ze sa jeho zaujem presmeroval niekam inam.

zuzina25
autor
3. jan 2016

@shilou Viem, že nikoho nemá..aspoň teda nemal, raz sme boli vlastne vonku aj tak, že vzal svojho dobreho kamarata s priatelkou a sli po mna a boli sme v podstate ako dva pary vonku..keby niekoho ma, stretava sa so mnou "na tajnaka." nie verejne este aj ma zoznami s kamaratmi

svetluska82
3. jan 2016

@zuzina25 stava sa to..aktualne riesim aj ja tento problem, len ja sa nikdy neozyvam prva a snazim sa zit si svoj zivot. Moze tam byt malo casu,alebo niekoho ma. Ako sa vravi zalubeny chlap urobi aj nemozne ak chce zaposobit na zenu. Takze nechaj to plavat uvidis casom, mozno si potrebuje utriedit myslienky

y0l0
3. jan 2016

Je možné že narazil na niekoho, kto mu je "sympatický" viac a na teba sa tým pádom vykašlal...
My muži sme svine.
Každopádne držím palce aby to tak nebolo.

maminkynafazulka
3. jan 2016

Nepremýšľala ste nad tým ze môže niekoho mať? 🙂

zuzina25
autor
3. jan 2016

@y0l0 ako my sme vzťah nemali, len sme sa stretávali, spoznávali...ja mu nemám čo vyčítať, pochopila by som to, ale to akože nedokážete vy chlapi napísať jednu blbú sms že: prepáč, niekoho som stretol, takže nie je vhodne, aby sme sa nadalej stretavali....alebo napísať narovinu: sorry, nemam uz zaujem stretavat sa viac ani ako kamarat ani nic... pochopila by som to ,..sme dospeli, bavme sa narovinu...ale nie vypnem obraz, vypnem zvuk a nic

y0l0
3. jan 2016

@zuzina25 Je veľmi pravdepodobné že si ťa necháva ako zálohu, ak by mu to nevyšlo s tým novým objavom.
Hovorím... sme svine.

mima4
3. jan 2016

@zuzina25
mozno s tebou ani nic neplanoval.

to ze sa muz sprava milo a galantne predsa nic neznamena. A ze s tebou flirtoval? no ked si mu to dovolila, tak sa aj zabavil..a mozno si povedal, ze o tazku znamost netuzi, kde zena flirtuje s muzom a videla sa s nim parkrat, mozno ma ine ocakavania od zeny a nechce dnesnu koketnu zenu...

mozno ta bere len ako kamosku, znamu... keby mal zaujem o vztah s tebou, tak by ta dobijal..snazil by sa....

seahorse27
3. jan 2016

@zuzina25 u chlapv uplne normalna reakcia....mnohi z nich takto blbeckovsky riesa veci....Co si, ze narovinu 😀

zuzina25
autor
3. jan 2016

To vsetko je v pohode... nebol to zas taky flirt akoby som bola koketa..skor sme sa trochu podpichovali, ale aj keby ma bral len ako kamosku znamu... tak aspon zareagujem a napisem: nemam cas, nemam zaujem, niekoho mam...cokolvek , ved sme dospeli predsa preboha... pytam sa, ci je to normalne ked to muz spravi, lebo mam kamaratku, ktor& mala s chalanom normalne vztah, niekolko mesiacov a jedneho krasneho dna ho vystrojila do prace a odvtedy sa mu nemohla dovolat..on ju normalne blokol, rozstrihol kartu, neozval sa, vyhodil ju z priatelov na fb.a domov chodi minimalne aby sa s nou asi nestretol... hotove Psycho...

svetluska82
3. jan 2016

@zuzina25 moja toto robia aj dospeli muzi vekovo okolo 50 ze sa neozvu....su to svine 🙂

y0l0
3. jan 2016

@zuzina25 Wow, tak to už je extrém. Myslím že normálny chlap niečo také neurobí.

zuzina25
autor
3. jan 2016

@y0l0 ktorý chlap je vlastne normálny, ked sa bavíme o tom, že nevedia niektorí napísat jednu sms, v ktorej by nás ženy hoci aj poslali do prec? a ta kamaratka sa s nim doteraz nestretla, doteraz nevie dovod, pricinu, nic...

y0l0
3. jan 2016

@zuzina25 Tak ja s tým napr. problém nemám... hoci poslať niekoho preč zo svojho života je často ťažké...

maria1989
3. jan 2016

@zuzina25 prosím ťa, veď medzi vami nič nebolo... odkiaľ má vedieť, ako to ty berieš? možno si myslí, že si len kamoška...

ena70
3. jan 2016

@zuzina25 keby ťa veľmi chcel, ver tomu, že sa ozýva a snaží. a infoška "že ideš okolo a môžete niekam vybehnúť" by ho isto nakopla a niečo by ste podnikli. Ale tiež zisťujem okolo seba, že chlapi radi hrajú mŕtveho chrobáka... Oni si proste myslia, ze my si to domyslíme, že keď sa neozývajú, tak je to jasné. No my chceme počuť fakty, chceme si prečítať vetu "nemám čas, nechajme to tak"...lenže oni považujú ignoráciu a to "ticho" za odpoveď. Asi tak. Tiež je možné, že si Ťa necháva ako zálohu...keď mu to s niekým iným nevyjde, potom "zrazu" sa ozve. Ale ja byť Tebou, tak potom mu otočím chrbát.

zuzina25
autor
3. jan 2016

t@y0l0 to som uviedla len ako priklad... myslim tak, že normalne napíšem slušne, že nemám čas..alebo potrebujem čas, odstup, nech už je vo veci čokoľvek, ale nie takto, naťahovať nás ženy, a nechavať nás v neistote... mam normalne chut mu zavolat alebo napísať a normálne sa ho spýtyť, čo sa stalo...ale jasne ze to nespravim, nebudem za vtierku, ale dost to svedčí asi o charaktere človeka takato reakcia 😒

mima4
3. jan 2016

@zuzina25
ale on ta mozno vobec nenatahuje, len on ta nebere ako potenc. partnerku ale iba ako znamu, kamosku..sem tam dame kino, nic viac..narehoceme sa...

problem vidim skor v tebe, ze si namysla. Lebo keby mal zaujem, ide po tebe

y0l0
3. jan 2016

@zuzina25 Ja ťa chápem, no nie každý chlap je taký... ver tomu.
A určite sa mu neozývaj, ak bude chcieť, ozve sa sám.

zuzina25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikav123
3. jan 2016

Prečo by ti mal niečo vysvetľovať ? Ja som tiež chodievala na rande s chlapmi a keď som vedela že to nemá zmysel tak som sa ozývať prestala. Proste sa mi nechcelo vysvetľovať že to nemá zmysel. Aj mne sa to stalo. Nerieš nebol to ten pravý 🙂

zuzina25
autor
3. jan 2016

@mima4 nenamýšlam si nic, on nevie ze sa mi paci, to je pravda, len aj keby ma bral ako znamu s ktorou obcas z dlhej chvile vybehne na vinko , tak predsa aspon odpisem

jeannna
3. jan 2016

@mima4 Si ma predbehla, presne to iste som chcela napisat 😀
@zuzina25 Chlap nemusi byt ziadna svina, ze ta predtym balil a teraz nic, ale bral to tak, ze ste skor kamarati a osobne si myslim, ze "riesi" niekoho ineho. Ma mysel inde, ked hned neodpisuje. A na to zabudni, ze chlapi povedia nieco taketo na rovinu.

hradnapani
3. jan 2016

@zuzina25 ano, pre niektorych muzov je to normalne a proste takto fugnuju. Lahko sa nadchnu a lahko sa aj posunu dalej, k niekomu inemu. vobec necakaj, ze bude reagovat tak, ako ty povazujes za vhodne, slusne, patricne. Tiez ma to kedysi zarazilo, ale po par skusenostiach, osobnych i neosobnych, som prisla k tomu zaveru. niektori su dokonca schopni povedat jeden vecer "milujem ta najviac na svete" a na druhy den po nich zem zlahla. Hlavu hore, "pro jedno kvítí, slunce nesvítí", Hladaj dalej. Kazda skusenost dobra.

maria1989
3. jan 2016

@zuzina25 no hej, asi nevie, čo slušnosť káže, alebo možno videl tvoju správu, a kým sa spamätal odpísať, na to zabudol. nechaj ho tak. keď chceš vážny vzťah, ten muž musí o teba stáť... a nieže ledva odpíše. veď vieš 🙂

zuzina25
autor
3. jan 2016

@jeanna netvrdim, že je svina, ale ja som stara skola... a tak je to od chlapov trochu nefer a pride mi to aj dost nevyzrete , no ale asi su ozaj takí

linduska86
3. jan 2016

urcite sa mu nepchaj do zadku - ked chce byt s tebou tak ti zavola - napise neries. 🙂 absoluuuuuuuuuutne sa venuj sebe svojim konickom - detom bars comu 🙂 a ked sa ti ozve isto za nim nelet. co je jediny chlap na SR?

libka1
3. jan 2016

@zuzina25 maloktory chlap povie nieco na rovinu 😉 zmier sa s tym, ze nema zaujem, myslim ze to dava jasne (pre neho) najavo. byt na tvojom mieste uz ho nekontaktujem. keby sa mi ozval sam po dlhej dobe (ak si ta drzi v zalohe), kludne sa s nim stretnem ale prva otazka by bola ze ako a s kym sa mal za tu dobu co bol ticho 😀 😀 😀 asi by sa uz so mnou viackrat nestretol...