Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy je správny čas predstaviť nového partnera rodičom?

lujza123
31. okt 2012

Niekto predstaví rodine novú známosť hneď po prvom rande, niekto počká pár mesiacov kým sa z flirtu stane vzťah a niekto preistotu vôbec. U mňa pri obidvoch vzťahoch to trvalo asi tak polroka kým som si nebola úplne istá že je to to pravé. Ako ste na tom vy? Čakáte dlhšie alebo o Vás vedia rodičia všetko hneď? Existoval u Vás niekedy dôvod že ste svoj vzťah tajili dlhodobo?

mima4
31. okt 2012

Mna moj manzel predstavil po 14 dnoch ako sme zacali spolu chodit. 🙂 Vela ludi sa tomu cudovalo, ze je to skoro, ale my sme zacali spolu chodit, az ked sme sa utvrdili v tom, ze chceme budovat spolocny vztah a raz vstupit do manzelstva 😀

lucka1987
31. okt 2012

mna manzel predstavil po mesiaci vztahu ( teda po mesiaci po tom ako sme sa spoznali ).... nepredstavil ma ako svoju buducu manzelku, ale ako priatelku... odvtedy som k jeho rodicom casto chodievala.. moj otec manzela poznal, kedze spolu chodili na polovacky.
my sme v podstate odona zozanmenia , kedy sme to planovali len ako flirtik, zistili, ze toto nebude len an jednu noc. a kazdym dnom sme si boli istejsi, ze toto uz bude nadlho, ak nie navzdy.

a rodicia o nas nemusia vediet vsetko hned, urcitu intimitu si treba zachovat. Povedat zakladne info, trosku sa im otvorit, to ano, aby nemal niekto pocit, ze komunikuje s nejakou povrchnou zenskou.. Ale urcity odstup si myslim, ze je potrebne drzat vzdy

andrejka1983
31. okt 2012

moji rodičia vedeli o mojom (teraz už manželovi) od začiatku ako sme sa spoznali 🙂 my sme tak boli vychované že sme nikdy pred sebou nemali žiadne tajomstva a moja mamka mi bola vždy najlepšiou kamaratkou, takže jej som to automaticky hned povedala.....
u manžela to bolo iné, ten to z prvu tajil,oni nemaju taký doverný vzťah medzi sebou, najprv to vedela jeho sestra a potom až jeho rodičia....ked som sa ho pýtala prečo, tak mi odpovedal že čo ich do toho,len by sa mi do vzťahu montovali a kladli zbytočne trápne otázky a to on nepotrebuje 😝 😀 ....takže je to u každeho individuálne 🙂

ginger_fox
31. okt 2012

@lujza123 no je to velmi individualne. Povacsine sa mi stalo, ze sa dotycny nenapadnym sposobom snazil predstavit nasim sam, co zas mne az tak nevyhovovalo a potom bola scena, ze Ty to so mnou nemyslis vazne a pod. Ja som proste len bola opatrna 😀
Ale zase boli aj take situacie, ze ked uz s niekym zijem a nasi to vedia, ze s niekym zijem, tak... No proste, ked slo o vztah, ktory ludia standardne taja, tak ja som sa pred rodicmi otvorene priznala vykomunikovala situaciu a zoznamila ich navzajom. Ja mam nastastie velmi tolerantnych rodicov a surodencov a ich uz u mna asi nic neprekvapi 😀

euka210
31. okt 2012

ja ani neviem, ale dlho to urcite nebolo. Bol z dialky a tak neskor chodil kku nam na vikendy aj k nim. Aspon sme si spoznali rodiny a vedeli do coho ideme 🙂

danusskaaa
31. okt 2012

ja som mohjo doniesla na rodinnu svadbu, kde spoznal celu rodinku... bolo to cca 4mesiace potom ako sme sa intenzivne stretavali. a za 2mesiace sme boli uz traja 🙂

gubcikova
31. okt 2012

mňa svokra spoznala v prvý deň ked sme sa aj s mužom spoznali.spala som u nich,keďže som bola z iného mesta a on robil párty,po dvoch týždňoch ma vzal na svadbu a tam ma spoznala celá rodina a po 2mes.som u nich bývala(tam boli vážne dôvody).sme spolu už 5rokov a bez hádok čo nám nik neveril

bebe87
12. máj 2013

teraz ked som slobodna mamicka by som pockala mozno az do svadby :D predtym som to neriesila,,,

lencika
12. máj 2013

hlavne ako to citis a akych mas rodicov vystihnut ten spravny cas tak to ti asi nikto poradi

digysa
12. máj 2013

Myslim, ze spravny cas je pre kazdeho iny..... Jedno vsak viem isto: po prvom rande by som ho urcite rodicom nepredstavila.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli