Klamal som manželke

zufalybrano
6. mar 2014

Ahoj, vsetci mam problem a potrebujem poradit, strasne som ublizil manzelke klamal som jej, mysli si ze som bol neverny pisal som si z jednou babou nestretol som sa z nou, vyhodila ma som v podnajme, mame dve deti, neskutocne ju milujem neviem si predstavit zivot bez nej, psychicky som na dne, neviem co sa odohrava v jej hlave, je ako skala ale pomaha mi chodi zo mnou k lekarovi dovolila mi cez pnku byvat pri nej, mame ist do poradne, suhlasila, je toho vela, vie mi niekto poradit ako sa to da zachranit?? Velmi ju milujem viem ze som jej velmi ublizil. Dakujem

marika_marika
7. mar 2014

@adri266 Určite nie som tá istá, k žiadnej téme o nevere som sa tu doteraz nevyjadrovala.
Ale fascinuje ma, ako vieš, z čoho je on na práškoch (existuje množstvo psych. chorôb a porúch a vôbec nemusia súvisieť s touto témou). A takisto že vieš, ako je na tom jeho žena. .. Klobúk dolu pred takýmito schopnosťami.

marika_marika
7. mar 2014

@zufalybrano Nechcela som ani nechcem z teba vyťahovať informácie. Ty si musíš svoj boj o manželkinu dôveru vybojovať sám. Len nemám rada, keď na základe pár viet ľudia nadobudnú pocit, že vedia o niekom a jeho situácii všetko a vedia mu dať zaručenú radu do života.

adri266
7. mar 2014

@marika_marika aha, prepac, takze on je na praskoch, takze moze kludne manzelku podvadzat. Ehm.

On napisat to, ze manzelka ho nechala kvoli tomu,z e si pisal s inymi, ze klamal, a nie kvoli tomu, ze je psychicky chory. Samozrejme, ak ma taku diagnozu a papier od lekara, ze on vlastne nemoze za svoje konanie, urcite by ho mala prijat spat.

Ak si este nikde neprispela, cudujem sa, ze sa ozyvas prave v tejto teme. Nebudes ta, s ktorou si pisal??? 😕 😕 😕
A naozaj, chcela by som vediet, co by si poradila jej v tejto situacii. Nie jemu, ale jej. Manzelke. Oklamanej, podvedenej manzelke.

sunshineka
7. mar 2014

ze aka mudra zena,ak je teda tento prispevok pravdivy.dobre spravila,ze ta vykopla ako prasiveho psa a ked ju tak strasne milujes,to jej dokazujes tym,ze vypisujes s inou zenskou a planujes zatah?ako sorry,ale vyzer si to dosytosti

andrylm
7. mar 2014

ja si citam tieto diskusie a sa mi oci otvaraju ako sa vedia niektore pripojit,do temy,dokonca aj pochytit ,co je uplne zbytocne ,ja si mysli,ze kazda ma napisat svoj nazor ,tomu dotycnemu a tym to konci 😉 ja som ho uz dala a nedalo mi znova sa pripojit

felixa
8. mar 2014

Ak chce niekto radit, tak tomu, kto sa pyta. Zbytocne sa niektore vzivate do klamanej manzelky. Mam super kamosku, co klamala muza so susedom, na obidvoch stranach deti. Podvadzaju aj zeny, len to robia diskretnejsie. Kazdy moze nieco pokaslat, treba ho skor podrzat, ak sa chce zmenit. Tie deti stoja za to, aby rodicia zapracovali na vztahu.

@zufalybrano Clovek si casto uvedomi, ze co ma je dar a nie samozrejmost az vtedy, ked to strati alebo straca. Zacinat si "pletky"s kadejakymi druhymi ludmi, o ktorych clovek vie iba to, co mu napisu, nestoji za stratu rodiny. Vychadzaj svojej zene v ustrety, spln jej poziadavky, ak ti dava este sancu, ale napriek tomu si zachovaj dostojnost. Ponizovanie sa nevzbudi u druheho lasku, ale skor lutost a od nej je uz len krocik k odporu.

marika_marika
8. mar 2014

@adri266 Neospravedlňujem jeho konanie. Nemôžem tu napísať, čo by som poradila jeho manželke, keďže neviem, či by vôbec chcela poradiť, a vôbec: nič o nej neviem. Prispievala som do iných tém, nie do tém o nevere. Vo svojich príspevkoch sa snažím držať pravidiel. Určite si ich aj ty čítala:
"Pravidlá pre prispievanie do fóra
Cíť sa slobodne v tom, čo prispievaš, nech majú tvoje príspevky úmysel pomôcť, inšpirovať a informovať všetkých na Modrykonik.sk.
Aby sa vo fóre všetci cítili slobodne ako ty, vyhýbaj sa tomu, aby tvoje príspevky mali:
Úmysel odsudzovať, ponižovať, zosmiešňovať a nadávať
napr. odsudzovať konanie, názory iných ľudí alebo skupiny ľudí; kompromitovať niekoho; vulgárne sa vyjadrovať"

adri266
8. mar 2014

@marika_marika no predtym, ako si precitam ja tieto pravidla, navrhujem, aby si autor temy precital prisahu, ktoru dal manzelke, ked si ju bral. Ci v kostole, ci na urade 😉
A ako to, ze o nej nic nevies? Bola taka sklamana z jeho spravania, ze ho opustila aj s detmi. Potom bola taka sucitna, ze ho vzala naspat, lebo je/bol chory. To Ti nic o jej spravani nehovori??? 😕

kykka
8. mar 2014

@adri266 Ja neverim tejto teme ani slovo. Urcite je cela tema podfuk od nejakej traposky, co sa doma nudi, alebo ma psychiatricky problem... neverim, zeby nejaky muz pisal na MK takuto temu este aj pod novym nickom...

adri266
8. mar 2014

@kykka ale to myslenie a logika su original chlapske 😉

mylove321
13. mar 2014

tvoja manzelka s ktorou mas 2 deti ta vyhodila z bytu do podnajmu lebo si si pisal s nejakou babou s ktorou si sa nestretol ? :O :O :O :O :O no tak asi dobre urobila lebo u mna zarezonovalo to ,,som v podnajme'' podla mna len toto ta donutilo rozmyslat nad tym, ze ju ,,milujes''. dobra je tvoja zena, mudra...inak by si asi nechcel riesit nejaku poradnu, keby si bol vo svojom...no...tak dufam, ze kym nevyriwsite ten problem v poradni tak ta do bytu ani nepusti, lebo ju uz rovno podvedies. jaj boze chlapi. s vami sa ani neoplati ziadne dieta ani rodina lebo ako vidim kazdemu raz v bedni prepne od dobroty.

natuska87
13. mar 2014

@marika_marika zial, je to dost casto...neviem, mozno sa tu niekto citi dokonaly, ale to,zrejme, nie je nikto....

robino8888
27. mar 2014

@adri266 Myslím že sa mýliš. Myslenie a ani logika tejto témy veľa chlapského v sebe nemá. Niekto tu má proste problém so svojim sebavedomím... keby to bol chlap so submisívnou povahou, určite by utekal za mamičkou a nehrabal sa do podnájmu, kde si musí sám variť, upratovať, prať, atď. No a keď sa zamyslím nad štylizáciou "zakladateľa" témy, som presvedčený, že to písalo jednoduchšie žieňa 😉

adri266
27. mar 2014

@robino8888 pravda vie, ze to moze byt aj 12 rocne decko neznameho pohlavia, ktore sa bavi 😉

robino8888
27. mar 2014

@adri266 12 ročné dieťa by nepísalo takéto rozvité vety (aj keď nelogicky) a nedávalo by medzerník za čiarkou 😉

adri266
27. mar 2014

@robino8888 praveze 12 rocne decka nemaju tusenia, kde davat bodky, ciarky,a td
a najma, ak si robia srandu na mobile ci tablete 😎

robino8888
27. mar 2014

@adri266 presne to je aj môj názor 😀

janka2921
30. mar 2014

Ahojte, chcela by som poprosiť rozvedené žienky, a mužov aby mi vyplnili dotaznik.Ak sa tu takí nájdu budem vééééľmi rada, ak mi ho vyplnia. Dotazník je anonymný a týka sa príčin rozvodu manželov. Ďakujem emoticon

https://docs.google.com/forms/d/1-yioDyfKbLLIT2...