Koľko piva vypijú vaši muži za týždeň?

17. júl 2022

Ženy! Anketa 🤣 KOĽKO PÍV TÝŽDENNE VYPIJÚ VAŠI MUŽI? A čo je podľa vás taká tá norma? Chcem to manželovi skúsiť trochu limitovať, zdá sa mi to moc.
Za spätné väzby ďaku ❤️

mimi3008
17. júl 2022

Niekedy ziadne, niekedy si da 3x v tyzdni po 1 pive, inokedy pri grilovacke vypije aj 3. V zime velmi pivo nepije, skor v lete, ked je teplo. Ale to ak vtedy vacsinou max.6 za tyzden. Kolko pije tvoj, ze sa ti to zda vela?

bessie12
17. júl 2022

Za cely rok si da len 4-5 piv a aj to uz asi prehanam 🙂

kkovacovak
17. júl 2022

Cca 10 a viac

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 asi nemáš českého muža z Plzne že? Môj muž vypije viac ako 5 pív týždenne a naozaj nepotrebuje pomoc takže kľud. Pivo nie je vodka. Vydržal by ho nepiť aj roky ale chutí mu...tak ako keď niekto pije kávu.

h2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yvanielka
17. júl 2022

0 🤦 občas si dá v lete Birella alebo ochutený nealko Radler. Prípadne keď je nejaká oslava a je teplo tak jedno-dve alko ale on to nevyhľadáva. To skôr ja si dám cez víkend rada Aperol alebo nejaký drink.
Ale podľa mňa v lete je to ok si dať dve-tri do týždňa keď niekomu chutí. Máš pocit, že tvoj to preháňa?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matus7030
17. júl 2022

Ja by som to teraz v lete odhadla na 8-10 za týždeň. Chodíme aj spolu na cyklistiku a už je akýmsi zvykom dať si po nej to čapované (aj ja si dám 2 - 3 týždenne teraz v lete). Ale zavisi aj od okolností. Nie vždy je to rovnaké a určite nás nepovažujem za alkoholikov.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 tak porovnať poldecak ktorý do seba človek kopne a 0,5l pivo ktoré popíjaš by mi fakt nenapadlo. To je ako porovnať obsiahlosť 2h filmu a 20 min sitkomu. Nemá problém nepiť pivo. Ak ho nemá doma alebo je pracovne vyťažený, chorý, je vonku blbé počasie atď atď tak ho urcite doma netrasie že si musí dať pivo🤦‍♀️ Skús sa spýtať českého pivára koľko pív vypije. Pre nich je to hobby, tak ako keď má niekto rád degustáciu vína

kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 a keď si staré babky dávajú na žalúdok každé ráno repák alebo slivovicu aby vypálili červa tak to sú tiež hnusné alkoholiclčky? 😃

denden77
17. júl 2022

v zimne mesiace 0, v lete tak 2 tyzdenne, aj to uz prehanam 😁 nie sme abstinenti, len nie sme pivari 😁

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 aha tak môj muž už aj smrdí 😃 asi teda bývaš s nami doma 😃 a vieš o tom že aj to pivo má zdravotné benefity ako má ten spomínaný repák? A keď niekto relaxuje pri degustácii tak už je to teda zle? 🤔 https://www.zdravie.sk/clanok/55517/pre-toto-sa...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 to že ti smrdí chlap od piva asi nebude pivom ale tým chlapom 🤔 Možno voda alebo šampón tomu pomôže lebo môj aj napriek veľkej spotrebe piva naozaj nesmrdí. Týždeň má 7 dní to máš jedno pivo na deň + nejaký deň o niečo viac. To už je fakt škodlivejšie keď pije niekto kofolu. A vieš čo ti povie urológ keď prídeš so silným zápalom močáku? Že si máš dať pivo denne.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 vychľasce 😃 hej naleje si ich naraz do gágora a potom ide po 4 z krčmy 😃 doma zbije ženu, deti, zaspí v sandaloch a ponožkách lebo je to ožratý Čech a potom vlastne ešte smrdí 🤣 my sme vlastne doma taká spodina 😃

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
17. júl 2022

@cocolino234 neodsudzuješ ale ľudia, ktorí pijú za týždeň viac ako 5 pív potrebujú, podľa teba, pomoc...to si teda asi myslela pomoc s umývaním aby nesmrdeli od piva 🤔

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
login1234
18. júl 2022

Niekedy jedno týždenne, inokedy žiadne.

0silvia0
18. júl 2022

Moj asi 5-10 piv a ja velmi zboznujem pivo tiez, ja asi 2-4 tyzdenne. Ale len v lete. V zime mi pivo nechuti.

travelllerka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenita
18. júl 2022

@travelllerka presne aj my obaja tak 😁

buberova
18. júl 2022

0 ani ja ani on nemáme radi pivo

petronellla87
18. júl 2022

V týždni žiadne, v piatok alebo sobotu tak 2-3... Ja som tak spoko mne pivo strašne smrdí neznášam ten smrad😀

melanta
18. júl 2022

Žiadne. V piatok a sobotu si dáme k večeri víno alebo koktail. S kamarátmi ide piť tak raz za štvrťrok, aj to nepríde opitý a príde pred polnocou. Chlapa, ktorý pije denne či ktorý nasáva každý víkend v krčme by som nechcela. Je to sedlač za mňa.