Kontrolujete si s partnerom vzájomné e-maily?

jankaat.
4. mar 2010

ahojte, mozno trochu zvlastna tema ale predsa.. odkedy sme s mojim partnerom spolu tak on vie moje heslo na e-mail ja jeho.. a taksi kedykolvek studujeme e-maily spravy a tak dalej.. doteraz bolo vsetko v poriadku.. ale v poslednom case mi akosi zacali miznut e-maily mozno chyba siete alebo neivem co ale mam pocit ze ich maze on... paru krat som skusala si zmenit heslo ale stale bola z toho len hadka a nic viac:-/..
preto by som rada vedela ci je taketo kontrolovanie bezne aj v inych vztahoch..

vodnarky
4. mar 2010

a chcem este dodat,ze co sa tyka uctou,tak ich mame spolocne..on si moze hocikedy zobrat moju kartu a ja zas jeho.. 😀

len
4. mar 2010

No tak pak asi dobře jim tak 😀
Ne, já nějak nevím, mám pocit, že i kdyby ten můj tohle dělal, tak já na to nepřijdu, protože když tam lezu třeba pro letenky, tak programově hledám letenky (má to tak parádně roztříděný, to já neumím 😀 ) a nečtu ani titulky stovky mailů kolem, natož odesilatele či obsah 😉

janulkama
4. mar 2010

kristi-to je jasné,že nemusí o všetkom vedieť,som toho názoru,že by ani nemal,pretože nech je chlap akokolvek super, raz pri nejakej hádke by to určite vytiahol....teda,ak vieš,čo tým myslím 🙂
Ja si tiež rada pokecám s kamoškami o veciach,ktoré by moj muž nerád počul a videl,preto existuje napr Facebook,kde si s nimi píšem a nikdy by mi to nenašiel. 🙂 🙂 🙂

beruska2x
4. mar 2010

lenkavano my mame taky jeden ucet i jednu kartu, me to stve, ze MM neni schopny zajit do banky vyridit si podpisove pravo.. chlap a urady no 😝 😀 pak prisel do porodnice ze potrebuje kartu a penize, jeste ze tam maji bankomat 😀

ivett
4. mar 2010

kristi v tom se shodnem...a není to o tom, že bych tam něco skrývala nebo manžel, mě je upřímně fakt jedno, co tam má a nezajímá mě to...a kdyby zajímalo, tak se zeptám, ne?

len
4. mar 2010

Účty máme každý svůj (z praktického hlediska - minimalizace rizika a tak) se vzájemnými dispozičními právy, kartu máme každý jen k tomu svému... Ale to už je jiný téma 😉 Prostě - do soukromí vlezu, ale s jeho výslovným svolením a s jasným důvodem, nikoli jen tak ze zvědavosti.

luciebx
4. mar 2010

no my si treba s pritelem hesla na emaily zname ale nelezeme si tam.. a duvod proc zname sve hesla.. ze asi pouzivame jedno heslo na vsechno takze to neni tezke uhodnout co mame vzajemne jako heslo.. ale nestalo se ze by mi on lezl do emailu nebo ja jemu.. vsak proc.... aji kdyz doma necha mobil nebo ja ho mam doma tak si tam nelezem proste duvera.. a o tom vztah asi je..

kristi
4. mar 2010

ja nemam manzela ani na FB jako pritele, se mi nejak nechce 😎

ivett, jasne ze neni, manzel ale proste neni moje nej kamoska ( i kdyz ta taky nema moje hesla) 😀

terinda
4. mar 2010

Nelezeme, hesla neznáme 😀

lenkavano
4. mar 2010

berusko mě společný účet a jedna karta fakt nevadí 😉

ivett
4. mar 2010

kristi s FB to chápu...

a s kámoškou taky...

prostě svoje soukromí musíme mít všichni, nedovedu si představit, že nemám nikde "to svoje" ať jde o blbé drby s kámoškou nebo řešení "holčičích" věcí, nebo úplné blbosti...

janulkama
4. mar 2010

kristi -to ma ani nenapadlo nedať ho medz priateľov. 🙂 🙂 🙂 Len na FB mám tú výhodu,že účet som mu zakladala ja,lebo to nevedel,teraz tam nechodí,vlastne vobec tam nechodí,lebo nevie heslo.Takže je jedno,či ho tam mám,alebo nie 🙂 🙂 Vraj ho to tam aj tak nebavilo 😉

lenkavano
4. mar 2010

lucie na poznámku" o tom vztah asi je"můžu říct že zrovna u nás je to o dost silném vztahu.nechápu co na tom může změnit přečtení sms druhého.podle mě to je taky důvěra.můžeme si říct ,že si to ten druhý může klidně přečíst,vždyt nic netajím.a zrovna tak obráceně.
ale tady to asi nemá cenu tak pa tajemné holky 😉

beruska2x
4. mar 2010

lenkavano to me taky ne, ale jen mam strach ze bych pak treba fakt musela do nemocnice nebo neco se stane a on nebude moct dat prikaz v bance a tak... to mi vadi, ze nechce nic vyrizovat 😝

ivett
4. mar 2010

lenkavano důležité je, že to máte nastavené oba stejně a oběma to nevadí, to je to nejdůležitější, jak to mají ostatní je zase jejich věc a hlavně, že jsme všichni spokojení, ne? 😀

lenkavano
4. mar 2010

ivett jo jasný,ale proč se pohoršovat nad těma,co to mají nastavené jinak?nebo že by nemohly mít ve vztahu důvěru?ale je fakt že každému vyhovuje něco jiného. 😉 😀

beruska2x
4. mar 2010

ja teda nevim ale kdyz uz mame vymeneny telni tekutiny tak jakypak soukromi ne 😀 😀 😀 😀 😀

ivett
4. mar 2010

já se nepohoršuju, jen to prostě nechápu, ale já nechápu věcí... 😀

o důvěře je to asi na obě strany, jak u těch, co to dovolí, tak u těch co to dovolit nechtějí, resp. nevidí důvod k tomu to dovolit...např. u nás i když jsem po ruce manžova telefonu a někdo volá nebo přijde sms, tak i když mi řekne "vem to" nebo "kdo to píše", tak ten telefon prostě vemu a dám mu ho, totéž on mě...nedovolil by si mi vlézt ani do kabelky nebo peněženky, když něco potřebuje a já mu řeknu kde to je a ať si to veme, tak mi ji prostě donese a počkám, až mu to sama dám...máme to takhle od začátku a prostě nás nikdy nenapadlo, že by to mělo být nebo mohlo být jinak...není důvod...
a někdo to má prostě opačně no...

len
4. mar 2010

No právě proto, že máme vyměněný i ty tělní tekutiny, mu mohu dopřát aspoň trošku toho pofidérního soukromí, že nevím, jak ho kamarád pozval do hospody 😀

kristi
4. mar 2010

souhlas s Ivett, mame to doma uplne stejne

beruska2x
4. mar 2010

hm tak do kabelky a penezenky mi MM taky neleze, asi 3x se mu to cely vysypalo 😀 😀 a vickrat mi to prejj uklizet nebude, takze tu mi taky podava...

ale presne kazdej ma co mu vyhovuje, kazdej ma hranice jinde.. muj MM je drbna takze vykeca vse . na sebe i na druhy u nas soukromi nefrci 😀 😀 😀 😀

kristi
4. mar 2010

len 😉

kaliska
4. mar 2010

😀 tak já mému drahému meily kontroluju,protože je doma jen na tři-čtyři dny v měsíci a na meily chodí spousta důležitých věcí,jako faktury za mobily,internet a taky když máme něco na bazarech,třeba teď auto na náhradní díly,tak je třeba se s těma lidma nějak domlouvat 😉 ...já mu na ně něchodila,i když jsem hesla znala,ale pokaždé se ptá co kdo píše,tak prostě musím 😅 ....ale on na můj meil heslo nezná,nemám potřebu mu ho dávat,když sám nechce

beruska2x
4. mar 2010

pofiderniho? v tom pripade nechapu, proc bych pred partnerem, otcem myho ditete mela delat neco "naoko" to mi prijde zbytecne falesny 😅

kristi
4. mar 2010

ja jako zase nevim, proc by mel clovek ztratit soukromi jestilze se stane matkou/otcem, manzelem apod? 😅 ja jsem fakt asi divna, mne by tohle proste sralo

luthien.k
4. mar 2010

Já beru email úplně stejně jako poštu - je to moje soukromá věc a myslím, že v rámci vztahu by člověk nějaké soukromí mít měl. A nejde o to, že bychom si nevěřili, ale prostě nás ani nenapadlo, že bychom chtěli chodit druhémo do emailu... V nevyhnutelném případě bychom si heslo určitě řekli, ale pak si ho zase bez skurpulí změnili 😉 Něco jiného samozřejmě je, pokud jde o praktické věci typu platební karta atd., tam je podle mě sdílení na místě.
Zkrátka si myslím, že zakladatelka tématu má právo na svůj soukromý email, jak už tu někdo radil - založit si novou schránku a hotovo. I když myslím, že její problém není asi jen o emailu, ale o důvěře celkově 😒

skarolina
4. mar 2010

A máš nějaké zajímavosti či nekalosti, které si myslíš, že ti maže? Nebo jako proč by to dělal?
My s manželem tedy hesla spíš neznáme (jakože někdy třeba mu řeknu at se na něco podívá, ale já si jeho nepamatuju a on moje asi taky ne)a osobně si myslim, že určité soukromí mezi partnery by mělo zůstat zachováno. Zaprvé mu naprosto důvěřuju, že si nepíše s nějakou milenkou ani neplánuje mě nechat odstranit 😠 a zadruhé mě ani nezajímá,co má v mailu a navíc třeba tam nějaké překvapení pro mě chystá, ve formě i-nákupu 🙂
každopádně heslo bych být tebou prostě změnila a problém nadhodila 🙂

beruska2x
4. mar 2010

ja to ale neberu jako ztratu soukromi, proste mame nase nove soukromi jako rodina, nemam potrebu si hrat na lacina gesta tajemnosti, kdyz o nic nejde, prijde mi to zbytecne afektovany... 😅

samozrejme mu do detailu nevypavim rozhovor s kamaradkou ale kdyz se zepta tak mu reknu o co jde.. prece o nic nejde, mam cisty svedomi a nemam co tajit 😉

kristi
4. mar 2010

beru, to je zajimavy, ze to tak neberes, asi jsi v tom nejak vyrostla. Ja nevim, mi to proste prijde divny, nemusi proste vzdy vedet co delam, s kym si pisu atd. to je proste moje vec

ivett
4. mar 2010

kristi asi aby nebylo pochyb, že jsi jeho 😀 a že tě musí dokonale znát nebo co...nevím, taky to nechápu a můj manžel naštěstí taky ne, tak je to dobrý...

jinak k tématu, kdybych ještě navíc zjistila, že mi muž maže na mojem mejlu mejly, tak změním heslo, a tečka...