Kríza vo vzťahu

danicastiavnica
16. dec 2021

ahojte...potrebujem poradit..s manzelom sme 11 rokov....mame 3 chlapcov...myslim ze ma milenku...viacero indícií tomu nasvedčuje,ale ziadny dôkaz nemam....ale celkovo zmenil spravanie,city ochladli,nejaku smsku som nasla ..samozrejme ze ja som hysterka ktora si domysla...chcem dat ziadost o rozvod ale vlastne nemam ziadny dôkaz....ako mu dokázať neveru?...par rokov dozadu sme mali podobný problem ,vtedy som odpustila ale kedze sa to opakuje tak o záchranu manželstva uz nemam ani snahu....on samozrejme zapiera vsetko...

deti95060810
16. dec 2021

máš len indície, ale žiaden dôkaz, ale hlavná vec že už chceš podať žiadosť o rozvod.... ešte počkaj, nebuď tak zbrklá, časom sa to môže vysvetliť....
žiadna polievka sa neje taká horúca ako sa navarí.... 😉

rumia
16. dec 2021

V tomto prípade zaplatiť si jedine súkromné očko

7lenka11
17. dec 2021

Vsak o rozvod mozes poziadat aj bez toho, aby si mala v rukach dokaz o nevere..

zuzka38
17. dec 2021

@danicastiavnica ak je nerverny dokazes to, lebo dokazat sa da len nevera avsak vernost nie..

ella_price
17. dec 2021

Tam už keď máš naštrbenú dôveru a ty takto budeš riešiť všetko s pochybnosťami, tak ten vzťah pôjde len dolu vodou.

anita6666
17. dec 2021

Keď sa chces rozviesť,tak podaj žiadosť,na to nepotrebuješ žiadny dôkaz či má alebo nemá milenku,na to stačí presvedčenie,že s ním už nič nechceš mať.

lienka.7
17. dec 2021

@danicastiavnica ak si nasla "nejaku" smsku tak dokaz uz predsa mas...