Láka ma byť neverná. Poradíte?

lenkatajomna
27. nov 2014

Ahojte dievcata, kamaratky, dlho som uvazovala ci vobec prist, prihlasit sa, mozno nenajdem pochopenie, a mozno ma nie vsetky odsudia. Mam rada muzov, som ale vydata, branim sa pokuseniam, co mam robit? Manzel mi bol neverny, vratila som mu to, ale laka ma to stale znova a znova. zazila niektora nieco podobne? prosim napiste mi internu postu.

sono2
27. nov 2014

Aspoň dúfam, že ťa lákajú nezadaní...

velkacica
27. nov 2014

skúste si nájsť "rodinných priateľov", možno sa zapáči aj manželovi

heregova
27. nov 2014

Viem, že oko za oko a zub za zub sa akosi v dnešnom svete "nosia", ale polož si otázku, čo je to za manželstvo, v ktorom sa podvádzate a navyše máte chuť to robiť opäť? Veď to si len navzájom ubližujete..manželstvo je o láske, tolerancii, dôvere, vernosti..ak nič z toho k sebe necítite, nemá manželstvo zmysel...takže buď v ňom zotrváte a budete sa podvádzať ďalej a budete to rešpektovať, alebo choďte od seba a žite každý svoj život

veselazienka
27. nov 2014

Ak chceš viesť promiskuitný život, rozveď sa...užívaj si, a môžeš tak spávať každý deň s iným chlapom... Toto je tvoja predstava o živote? Byť pre chlapov matracom??? ( jasné, je to tvoje rozhodnutie a ty s tým budeš žiť)

fra
27. nov 2014

Hm, nevera sa dá "vrátiť"? Neverou robí človek zle rovnako sebe ako tomu druhému a stavia sa na rovnakú úroveň. A čím viac o tom človek rozmýšľa, tým skôr do toho spadne a bude sa mu to zdať normálne, jednoducho asi treba naplniť svoju myseľ inými vecami ak nechce človek sklznuť na úroveň zvieraťa. Koniec moralistického okienka.

mawka
27. nov 2014

ale no tak, za to, ze zena ma rada sex, nemusi byt matracom. tazko to pochopia tie, ktore nemaju vacsiu potrebu sexu. sex je prirodzena vec a clovek nie je monogamny tvor. niekto to v sebe drzi na uzde a staci mu jeden partner na cely zivot, v poriadku. ale nie je uz v poriadku sa vydat a mat chtice na inych muzov. v takom pripade maju byt zeny /aj muzi/ single.

a pre niektore, zivot nie je len ciernobiely. zivot nie je len o tom mat sex jeden krat do mesiaca a potom prskat na kazdu stranu a robit matrac z niekoho, kto ma rad sex...
je to kazdeho vec.

a zakladatelke: ujasni si, ci volanie divociny je na zaklade toho, ze si mozno nymfa a potrebujes byt uspokojovana nadstandardne casto alebo je to o tom, ze si dobrodruzny typ a jednoducho kazdy dalsi chlap ti doda riadnu davku niecoho extra. a potom mozes riesit co dalej.

inak, fakt, radsej bud single.

evkakorcek
27. nov 2014

Čo ti poviem, keď podvedie partner, človeku sa zrúti celý svet. Lenže keď už jeden z páru je sviňa, nemusí byť sviňa aj ten druhý. To nie ako hra na pieskovisku - zbúral si hrad s piesku teraz zbúram aj tvoj. To je smiešne nie??
Byť verný nie je samozrejmosť, stav byť verný si vyberáme my. Pretože máme úctu k partnerovi, pretože ho ľúbime, milujeme, netúžime po nikom inom pretože nás vzťah naplna a nechceme zbúrať tie pomyselné piliere dôvery, ktoré máme vybudované.
Smiešny je váš vzťah. On ťa podviedol, ty si mu to vrátila - úplne cielene. Teraz sa čo ľubkate a mojkate? Pozeráte sa sebe dennodenne do očí? prechádzate sa za ručičky, akože sa nič nestalo? pritom fuj, grc, hnus, klamstvo. na čom je váš vzťah postavený, aké má základy?

mysicka36
27. nov 2014

Na toto poradím že máš dve možnosti:
a) ísť od seba,
b) alebo ak si ako partneri rodičia rozumiete dohodnúť sa na volnom vzťahu. Evidentne manželík s tým problém mať nebude keďže je asi podobná nátura. Nič nové by sa nestalo. Dohodnite sa na jednej rodinnej letnej dovolenke ročne a žite si ako vám vyhovuje. Nemusíte sa nikomu spovedať, je to len vaša vec 😉

sissy27
27. nov 2014

nepýtaj sa nás, čo máš robiť... tvoj život, tvoje manželstvo, tvoja zodpovednosť... či keď ti aspoň 10 žien napíše "choď do toho, neváhaj" tak to potom aj použiješ pri riešení následkov, že "ony povedali, že môžem" ? alebo keď ti 10 žien napíše, že to bude najväčšia chyba na svete, tak ťa tie chúťky prejdú?
ja ti poviem takto - rob, čo len chceš, si dospelá, svojprávna - ale buď pripravená niesť aj všetky následky, ktoré to môže mať...

bonaqa2013
27. nov 2014

Láka ma byť neverná. Poradíte? Ale kľudne maminka možeš mať za noc aj 3 kunkšaftov, a keď Ti bude málo, tak aj 5tich.
Podľa hesla : sprostá otázka - sprostá odpoveď.... Čo si čakala, že Ti tu bude niekto prezrádzať svoje know how? To musíš ísť na nejaké iné fórum

ivca88
27. nov 2014

Muslim ze nevera je velmi zla.... pretoze mozno ti chvylku bude fajn....no vycitky ta zozeru.... pokazis si manzelstvo... ak mate eeti..budu tym trpiet i oni.... nehovoriac o rodine a este komplikovane delenie majetku ....

Neviem preco ta to laka...no asi svojho muza nemilujes.,.. niekde je v tom vztahu chyba.... ako sa vravy... bez vetru sa ani listok nepohne ....

To ze ti bol muz neverny a ty si mu to vratila - gratulujeem !! Mozete si to takto vracat cely zivot ! 😀 to bude krasne manzelstvo 😀 aasch boze... namiesto zachrany vztahu chodis s prepacenim trtkat s inymi....

puklica13
27. nov 2014

bolo koze dobre, šla sa na ľad šmýkať...

alicka850
27. nov 2014

Su niektoré pary , ktoré si nerozujemu v sexe a kazdy si zije vlastným sex. zivotom. Celkom to nechapem, lebo pre mna je sex sučastou vztahu, ale ked to tak obom vyhovuje a dohodnu sa na tom, asi sa tak da fungovat. Neviem, aky ma k tomu postoj tvoj manžel, ako si rozumiete v iných oblastiach a preto ti nemožno jednoznačne poradiť, koniec-koncov v tomto sa radiť ani nedá, musíš vedieť sama čo máš robit. Mozno by som skusila na tvojom mieste radsej popracovať na tom manželstve, zistiť prečo ťa to láka byť neverná, čo vam s mužom neklape a napraviť to. Ak by to nešlo, asi by som radšej volila isť od seba, ako sa takto navzajom klamať a ponižovať.

anuska74
27. nov 2014

OMG.

segalka6
27. nov 2014

Dávaj pozor na pohlavné ochorenia, aby si ich potom nepreniesla z milenca na manžela...

Btw. vieš, že nedávno sa objavilo šírenie HIV (Prievidza, Bojnice) a tiež syfilis v okolí Trnavy?

Ale reálne je to o tom, že by si si mala poriešiť svoje veci, usporiadať si v hlave kam smeruješ, prečo sa toto deje, čo bude keď ak praskne atd.

maya1978
27. nov 2014

Otvoreny vztah navrhujem 🙂 Ak ti nevadi, ze si to on rozdava s inymi a jemu nevadi, ze si to s inymi rozdavas ty, potom je vsetko OK - dnes to nie je nic vynimocne 🙂 Ja s mojim muzom sme sli zatial "len" do trojky a do stvorky v ramci spestrenia vztahu a velmi sa nam to pacilo. Ale pozor, musi ist iba o sex, nic viac! Ak sa do toho zatiahnu aj city, bude ohen na streche.
Takze ak ti ide iba o ten sex, chod do toho kym si mlada a pekna, ako staru ta uz ziaden nebude chciet.

nela1916
27. nov 2014

Fuha, tak celkom by ma zaujímalo, v koľkých rokoch si sa vydávala. Ak nie v šestnástich a "povinne", tak potom neviem. Nebolo škoda tej cesty na úrad / do kostola, keď končíš pri takomto laxnom poňatí manželstva? BUď sa na to obidvaja vykašlite, alebo máš smolu, voľný vzťah ti ja radiť nebudem, lebo ho považujem za amoralistický prežitok 20. storočia. Alebo by sa niekomu ešte z pozície dieťaťa chcelo pozerať sa na rodičov v zmysle "maminka a ocko ťa majú radi, ale budeme sa pri tebe striedať na nočnej, lebo každú druhú noc prespávame inde"? Ja neviem, celé zle. Škoda jednej svadby!

haslerka27
27. nov 2014

tu ti poradim len jednu vec:rozved sa a potom chod odtial potial a sexuj...tvoje manzelstvo uz neplni svoj ucel,s manzelom sa podvadzate,dokonca z toho mas dobry pocit..toto nema zmysel....to nie je ulet,vycitky svedomia,to nie je manzelstvo v laske,pochopeni....to nie je o vzajomnom respekte.....rozved sa a budes slobodna,mozes si robit co chces,bez toho,aby sme ta tu poucali,aby si hladala rady na fore....myslim,ze si ucebnicovy priklad toho,ked sa raz vyda,ci ozeni clovek,ktory nie je stvoreny na manzelstvo a potom v nom takto vystraja.

romanco
27. nov 2014

Som v šoku. Čo ste si prisahali? Kým vám budú pohlavné orgány stačiť? Fraška. Ale proti gustu...Keby som sa niečo také dozvedela o svojom otcovi, tobôž o matke, tak chodím kanálmi...Kým ešte nemáte deti, tak to skonči. Alebo žeby nekonečné odvety? 😝
P.S.: V referende nezabudnite hlasovať za klasickú rodinu! 😖

dollynkaa
27. nov 2014

Ou mame podobny problem. 🙂 mne skor ide o to akoby urobit naprieky bo mame teraz take problemy. Nehovirim ze on ma podvadza ale laka ma to. Ze sa odreagujem a tak.no neviem co spravit ;)

0silvia0
27. nov 2014

Nuž, pokiaľ slúžiš svojmu telu, tak testuj svoje telo, svoje zmysly... len nezabúdaj, že človek má aj dušu, svedomie atď... a možno raz sa ti začne ozývať... a keď sa tak potom spätne pozrieš aký život si žila a čomu si slúžila, možno sa zo seba aj povraciaš...

tinka161
27. nov 2014

Nechcem odsudzovat, ale napisem tu svoj nazor. Clovek musi poznat najlepsie sam seba a podla mojho skromneho nazoru, ked raz niekto vie, ze ma problem s vernostou nema co liezt do vztahu. To, ze Teba podviedol partner a ty si sa rozhodla mu to vratit?! Neviem, co si tym dosiahla, ale je to tvoja vec. Kazdopadne, ak mas potrebu castejsie menit sexualnych partnerov rozvedte sa a robte si obidvaja co chcete. Len bacha na to ak mate deti. Deti, nezaleziac na veku, su omnoho vnimavejsie ako si my, dospeli, naivne myslime a o tom akym prikladom im pojdeme ani nehovorim. Rob tak aby si sa raz za seba nemusela hanbit 🙂

zuzkaanicka
27. nov 2014

Ked ta to laka, tak bud ... ci si sem napisala, aby Ti niekto dohadzoval napadnikov? 😝

sheila72
27. nov 2014

Ja si myslím, že každý človek, keď je dlho v stereotypnom manželstve, má chuť vyskúšať niečo nové. A aj keď si to väčšina žien nepriznáva, myslím že ak neni úplne frigidná, tak si určite aspoň pomyslela na iného chlapa. Mnoho mužov v prieskumoch priznáva, že počas sexu s manželkou myslí na inú ženu (z pecka alebo na kolegyňu). Ako môžte vedieť, že práve váš muž pritom nemyslí na nejakú inú, ak ste spolu už pekných pár rokov? Ja ťa kritizovať nebudem, naopak, ťa plne chápem. Človek je od prírody zvedavý a dobrodružný. Možno to vyznie nechutne, ale ak má tvoj manžel podobné pocity (čo predpokladám že áno, keďže ta už bol schopný podviesť), porozpravajte sa o otvorenom vzťahu. Čudovali by ste sa, koľko ľudí tak žije, predovsetkym kvôli deťom, ale nikto o tom verejne nerozpráva. Všetko je len o komunikácii.