Ľutujem, že som ho spoznala

marinka202
23. máj 2022

Čaute nikdy som si nemyslela že budem písať práve sem 😑
Ale už musím nedá mi to neviem si rady.
Mam priateľa s ktorým som 3 a pol roka a máme malé 9 mesačné dievčatko...
Pred narodením malej som vedela aký je a čo všetko sa môže stať a že rád pije len som bola naivná že sa zmení keď porodím, verila som v zázrak 😒
Bol zamestnaný pracoval snažil sa, aj ked nebol víkend ktorý sme mohli byť spolu lebo bol vonku s kamošmi a (chlastal) ...
Od tej doby čo je malá na svete sa mi absolútne nevenuje prestal pracovať nezarába žiadne peniaze už spolu nebývme bývam u matky pretože môj príjem na to nestačil
Malú má síce rád chodí za ňou ale nič jej ani neprinesie pokiaľ mu nenapíšem alebo nepoviem ze jej niečo chýba...
Nemá snahu dokázať mne a malej že nás miluje 😭
Ja neviem čo ďalej vyčítam si aka som sprostá nevidím už budúcnosť 😒 strašne to chcem ukončiť ale nejde to stále chodí prosí sľubuje ... týždeň je dobre a zasa to iste nebavi ma to 😭 ČO MÁM ROBIŤ PROSÍM???

tinkavvv
23. máj 2022

@marinka202 ukoncit to. Co akoze mas z takeho vztahu? Nic.

petamich
23. máj 2022

tak lutujes, ze si ho spoznala ale vracias sa k nemu 🤷‍♀️ na co ti je taky partner? a evidentne bol taky uz pred dietatom

dana2207
23. máj 2022

@marinka202 ahoj neviem koľko máš rokov ale musíš to ukončiť nič iné ti neostáva. On sa nikdy nezmení ver tomu. Máš ho rada ale to prejde treba vydržať máš dieťa tak sa mu venuj celým srdcom a na muža sa snaž zabudnúť. Časom to prejde a možno niekoho stretneš neboj sa ničoho držím palce

joesvk
23. máj 2022

@marinka202 Sľubuje.. Ale konkrétne činy? Je ochotný ísť na liečenie?Je ochotný finančne vás zabezpečiť? Ak nie, tak vzťah s ním nemá budúcnosť. Ale ty s malou máte budúcnosť. A určite môžete byť aj spokojné a šťastné. Ale nie riešiť jeho problémy. Tie si musí vyriešiť sám.

Odstrihni sa od neho. Dohodni stretávanie s malou,najlepšie čo najmenej, a nenechaj sa ťahať dole.
Možno po čase spoznáš niekoho...
Možno sa stane zázrak a on sa stane dobrým otcom a partnerom...

yvkay
23. máj 2022

@marinka202 Myslí konečne na seba a dieťa a nie na neho. Keby nebolo tvojej mamy, myslíš, že by sa on o teba postaral? Je to SEBEC.

ankare
23. máj 2022

@marinka202 júj, odíď od neho. Ak chcete s dcérkou začať konečne žiť normálny život, odstrihni sa od neho. Keď nie kvôli sebe, tak kvôli dcérke. A hlavne si s ním druhé dieťa neurob. 😔
Držím palce!

0silvia0
23. máj 2022

@marinka202 rozmysli si co vlastne chces. Chces zit v neistote a v planych sluboch alebo sa postavis problemom celom a zacnes odznova.

pribinak
23. máj 2022

Ukončiť a čím skôr.

Byt tebou, už by som riešila len úpravu styku a výživné pre dcéru. Neodpustila by som
mu ani cent

Máš tvrde ponaučenie do budúcna

dzulli1980
23. máj 2022

Musíš si uvedomiť, že jediná vec, ktorú miluje je CHĽAST ... ja by som dokázala tolerovať vo vzťahu dosť, no ALKOHOL nikdy ... odíď, bež, nikdy sa nič nezmení, on sa nezmení ... otec môjho muža bol alkoholik, dodnes dávam dokopy to, čo on na jeho psychike dodrbal ... uchráň svoje dieťa, uchráň seba, utekaj z toho vzťahu, utekaj od neho.

zmrzlinka2021
23. máj 2022

@marinka202
Lenze on teba nemiluje a nikdy ani nemiloval. To bola len tvoja predstava.

Mas poriesene vyzivne? Na dieta a na seba?

kassandra25
24. máj 2022

@marinka202 ja som nepochopila, ze co chces ukoncovat. Lebo nic tam nie je. Styk s dietatom ako otec mu zakazat nemozes, kedze si si nepodala na urady a sudy o vyzivne a dobre ti je aj len to, ze ked mu ty konkretne zadas, co ti ma priniest malej, vtedy to prinesie, tak co vlastne. A si slobodna, volna, kazdy den sa mozes zoznamovat..... . Neviem, ale ako matke by ti na prvom mieste malo byt dieta a jeho potreby a nie zavislost od nekompetentneho spoluobcana. Mne to znie tak, ze sa chces dostat na jeho roven. Ci malu nechces nechat nadobro svojej matke a jeho chodit presviedcat a oblbovat do jeho partie, ze sa vzajomne milujete.

jaskolka
24. máj 2022

Načo to natahujes? Vzťah nemáte žiadny, rieš iba výživné na dcéru (normálne súdom) a maximálne stretávanie s nou. Hotovo.
Láska tam z jeho strany nebola nikdy
Alkoholik nikdy nebude dobrý partner ani otec. Bohužiaľ to už nezmeníš, ani nevrátis

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
24. máj 2022

Tiež akosi nechápem čo ukončiť. Vy žiadny vzťah nemáte.

elizabet173
24. máj 2022

@marinka202 neľutuj, že si ho spoznala, ľutuj, že nie si schopná to ukončiť, vybaviť výživné pre dieťa a pre seba a poučiť sa z toho

danica2711
24. máj 2022

chlastá, nepracuje, neplatí ti, nebýva s tebou a dieťaťom - to načo ti je taký odpad? Keď už si nemala rozum pred počatím dieťaťa, maj ho aspoň teraz a pošli ho definitívne kadeľahšie. A že "Nemá snahu dokázať mne a malej že nás miluje " - no to bude asi preto, že vás nemiluje

cacianka
24. máj 2022

Netuším koľko máš rokov, ale veľa z nás sme "staré korytnačky", skúseností a praxe zo života máme podstatne viac, preto si dovolíme radiť - výbav všetky úradné veci, prepiteho dementa pošli dopreč, dcérku chráň pred pohľadom na alkaca a životom s nim

mirro
24. máj 2022

A hlavne, neurob si s ním druhé...on sa nezmení.

zooeynka
24. máj 2022

@marinka202 okrem vyzivneho na dieta mas narok od neho pozadovat aj vyzivne na seba tak to vyuzi.

vlasta1818
24. máj 2022

Sama vieš, že to nemá dobrý koniec. Pokiaľ sa doteraz nezmenil a nemal o to ani záujem, tak ťažko sa to v ňom ešte prebudí. Možno to nebude zo začiatku jednoduché, no isto to bude lepšie, ako veriť niečomu, čo proste nepríde

sipopa
24. máj 2022

tak pokial sama neuveris tomu co pises, ze lutujes ze si ho spoznala a stale vkrocis do rovnakej rieky tak neviem ako ti inak poradit, ty by si to mala chciet.

fodorka
24. máj 2022

@marinka202 zlatko ukoncit to....trapis sa a to neprospieva ani tebe ani dietatku....ver mi 🙂 ono to znie ako klise ale nieje....vsetko preboli ...sice mozno v jednj chvilke sa ti bude zdat ze ti odumrel kus srdca no nieje to tak...ono sa to opat zahoji a ty uvdis vsetko triezvo a potom sa sama na sebe mozno aj zasmejes a uvedomis si zenic lepsie si nemohla spravit ....vela sil a ak chce kludne napis 🙂

stanulienkat
24. máj 2022

Treba rozmyslat pred splodenim dietata. Nie potom. Indicii si mala plnu rit, no ty si si isla svoje. Dufam, ze budes rozmyslat aspon v buducnosti a neurobis si z "lasky" dalsie dieta.

aandrea9
24. máj 2022

@marinka202 co máš robiť? Ak to chceš s ním skúsiť, jednoznačne ultimátum. Bud liečenie a rodina alebo chlast bez rodiny. Ak to chceš ukončiť, pories výživné a styk s dieťaťom. Ale ak nepracuje, výživné zrejme tak ľahko neuvidíš. Veľa šťastia 🍀

adkalu
24. máj 2022

@marinka202 je mi ľúto co prežívaš, ale nič nie je stratené. Ak si u mam a máš pomoc, tak výborne, budeš chvíľu na MD a potom keď pôjdeš do prace postavíš sa na vlastné nohy. S oteckom dcérky to pre tvoje a dcerkino dobro ukonc. Toto nie je prototyp partnera a otca, ktorý potrebuješ. Škoda, ze premrhal šancu na rodinný život. Je vyslovene problémový typ a mohol by dostať aj teba do väčších problémov. Ľudia sa zgruntu nemenia, daj si šancu žiť lepšie a aj dcérka si to zaslúži. Nebude to ľahké, ale zvládneš to, držím palce🍀

marinka202
autor
8. jún 2022

@adkalu Dakujem vám všetkým baby 👏👏👏 uz som rozhodnutá naštartovať nový život o mesiac sa koná súd aby som mala doklad o tom kedy sa s malou môže stretávať, a podala som návrh o výživné na svojom názore trvám pretože mi je presnejšie zdravie šťastie a psychika mojej dceri ako falošní chlap ktorý sa nevie postarať sam o seba ❤️ este raz vam ženy moje ďakujem veľmi pekne 😍😍❤️”