icon

Mal manžel právo ma podviesť po hádke?

23. jún 2026

S manželom mame veľké Nezhody a problémy už dlhší čas ale v máji to bolo príšerne. Manzel je veľký nervak a cholery. Boli to spory, Ktoré vyústili do prieserných hadok az takých ze som sa zamkla v izbe on trieskal na dvere ze ma zabije volala som policajtov. Predtým mi rozbil jeden telefón. Druhý mu zostal. Potom. Má strčil a hodil o zem veľa vecí. Kvetináč a pod. Polial ma vodou z pohára. Proste strašne veci. A nadával mi. Volala som zandarov. Došli. A no porozprávali sa s nami. A povedali mi ze nech sa zdrží z domu na par dni. Ja som mu kričala ze sa rozvediem.ale tak to som kričala veľakrát. Už. A aj on.
Neskôr sa mi manžel dva dni absolútne neozval. Ignoroval má. Ja som mu písala. Ze nech dôjde ze musíme sa porozprávať. On nič. Došiel po 3 dňoch. Nebavil sa so mnou hoci on bol na vine. Zistila som, že asi pravdepodobne bol s inou ženou. Keď sa prezliekanie neskôr zbadala som mu ze ma odrety penis trosku dole pri koreni. Zachvátila ma panika. Možno s nejakou spal alebo si zaplatil. Išiel do bordelu. Namiesto toho aby sa snažil so mnou riešiť spory išiel preč a vypol sa a asi bol inde.
Ja vôbec neviem ci mal právo má podviesť v tejto situácii. Je to u mužov normálne ze to takto robia? Proste áno bolo to vyostené. On mi povedal ze je koniec lebo som počas hádky volala policajtov. Co som údajne nemala a také. Proste strašne. Toto sa stalo koncom mája. Ja som sa pýtala kde prespal v tie noci keď odišiel z domu a on ze nikde a ma mi to byť jedno. Nechce povesti názov hotela. Počas tohto incidentu stratil obrucku nevie kde. Proste hrozne veci. Manžela mam stále rada a neviem co si mam Myslieť. Manžel nepije. Takže všetko urobil pri plnom vedomí. Vraj ma Má dosť aj našich hadok. Ale ja nikdy nezačínam hadku. On za všetko nervuje. Ja mam toho dosť už. A tie jeho vrieskania a nádavky... Odvtedy síce spáva doma ale nebavime sa. Ja sa hrozne trápim. Mal právo má podviesť v tejto vyhrotenej situácii?

Strana
z3
anonym_ac9ef4
23. jún 2026
@anonym_12cca2

@anonym_autor Určite bol s inou. A tá odrenina je od zubov pri orálnom sexe. Asi sa mu malo venuješ a cíti sa tomto smere zanedbaný.

@anonym_12cca2 😂😂😂 “ snažila som sa naozaj mu dopriat sex, povolila som mu tiež masturbaciu každý deň na on-line veciach vraj to zúfalo potrebuje, pripravila som mu kolekciu 100 mojich aktov. Keď to naňho pride a nie som doma“
Pisala, ze musi mat sex aspon 5x denne plus si honi

avatar
simca06022011
23. jún 2026

To ci ta podviedol, je ten najmensi problem. Precitaj si to aj viackrat po sebe, co si napisala. Na tvojom mieste mu ani nevolam, mam vies kde, kde je, kam isiel, len nech sa nevracia. Poziadala by som o rozvod, riesila napadnutie a vsetko a vystahovala ho do tramtarie... Ak by si ho nejaka zena chcela nechat, tak este jej podakujem a pogratulujem k dobremu vyberu. A skacem 20 metrov od radosti, ze som sa ho zbavila. Ale vy budete asi obaja take povahy, cize toto talianske manzelstvo ti asi vyhovuje, ked si vykrikujete rozvod a nakoniec nic.

anonym_ac9ef4
23. jún 2026
@simca06022011

To ci ta podviedol, je ten najmensi problem. Precitaj si to aj viackrat po sebe, co si napisala. Na tvojom mieste mu ani nevolam, mam vies kde, kde je, kam isiel, len nech sa nevracia. Poziadala by som o rozvod, riesila napadnutie a vsetko a vystahovala ho do tramtarie... Ak by si ho nejaka zena chcela nechat, tak este jej podakujem a pogratulujem k dobremu vyberu. A skacem 20 metrov od radosti, ze som sa ho zbavila. Ale vy budete asi obaja take povahy, cize toto talianske manzelstvo ti asi vyhovuje, ked si vykrikujete rozvod a nakoniec nic.

@simca06022011 myslis radu dobre, no ona neodíde lebo nema kam ani za co. Odsťahovala sa do jeho domu na dedinu nema robotu peniaze nic iba sedí doma a píše na mk
Vraj ani na psychológa nema peniaze- ma HPO

avatar
simca06022011
23. jún 2026
@anonym_ac9ef4

@simca06022011 myslis radu dobre, no ona neodíde lebo nema kam ani za co. Odsťahovala sa do jeho domu na dedinu nema robotu peniaze nic iba sedí doma a píše na mk
Vraj ani na psychológa nema peniaze- ma HPO

@anonym_ac9ef4 mne je to jasne, toto je zacarovany kruh vela zien, vyhodia chlapa, ten odide na dva dni a v nich hned alarm a panika, ze vlastne nemaju kam ist, lebo ak sa vrati a povie on konecne, ze je koniec, tak nemaju kam ist. Ale popravde, niekedy by to bolo najlepsie aj ked najtazsie.

anonym_3a99bd
23. jún 2026

Chod určite na pohlavné testy.100% bol s nejakou ženskou a nie prvýkrát.Aspon sa staraj o svoje zdravie, keď chytíš syfilis alebo HIV vyprášti ťa preč ako špinavú mačku
A chod aj psychiatrovi a psychologovi lebo ťa tento stav dostane do blazninca keďže sa nechceš rozviezst tak aby si bola silna a vládala s nim zápasiť 💪

anonym_0ae9bb
23. jún 2026

Tebe asi vymlatil posledne zvysky rozumu 🤔🤔🤔

anonym_59d5c4
23. jún 2026

@anonym_autor vydiskutujete, hej 🫣. Toto ale nie su normalne hadky, hadka je nieco ine. Vyhrazanie sa, ze Ta zabije, to je normalne podla Teba? To je len "iny nazor"? Ako to pri normalnych hadkach byva, ze vymena roznych nazorov? No lebo mne to pride ako nieco strasne.
A nie, nic take, ako "pravo podviest" neexistuje.

anonym_59d5c4
23. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_7256fd no ja mam dobre oči. bolo to dosť taka mapka odreta dole pri koreni skoro. Nechápem čo to bolo. Také divné ako od nechta alebo od zuba niečo skôr od nechta za rezané. a neprezradil kde bol cele dve noci..

@anonym_autor 🤣🤣🤣. Ja neviem, ale aby som ja skumala, ked sa chlap prezlieka, kde a co ma odrete 🫣🤪. Toto je vztah za vsetky drobne. Taka dobra tema na piatok mala si pockat troska 😆

avatar
hellwant
23. jún 2026

Ty čo ešte potrebuješ dokazať od neho? Aby ťa dobil?Žiadna normalna žena by sa po tomto všetkom nepytala, či ju mal pravo podviesť( jasne, že nie, ale ta otazka je už zbytočna)a začala by riešiť postupne odchod od neho.

anonym_41ac22
23. jún 2026
@anonym_ac9ef4

@anonym_41ac22 Ano bohvie kde je pravda. Je psychicky chorá závislá na pozornosti. Ale uz je toho dost co tu predvádza je riadne trapna a ženy zbytocne míňajú energiu na rady

@anonym_ac9ef4 👍

anonym_a756b3
23. jún 2026
@anonym_ac9ef4

Vy tu chorú zenu fakt nikto nespoznavate?😂😂😂
Ved sem píše kazdy tyzden s novými vymyslami. Ušetrite si cas. To je načisto chorá j.ebnuta žena, s hraničnou poruchou osobnosti bez liecby.

@anonym_ac9ef4 tiez ju v tom vidim, ale tento krat pise, ze neveru nikdy nemusela riesit a riesi ju pri tom denne, tak neviem ci to je ona 😏

anonym_2a2187
23. jún 2026

Igor, si to ty?

anonym_a756b3
23. jún 2026

pravdepodobne bdsm praktiky si zaplatil niekde v kurvarni, teba kedy odvezu do Pezinka

anonym_ac9ef4
23. jún 2026
@anonym_a756b3

@anonym_ac9ef4 tiez ju v tom vidim, ale tento krat pise, ze neveru nikdy nemusela riesit a riesi ju pri tom denne, tak neviem ci to je ona 😏

@anonym_a756b3 na 100%. Poznávacie znamenie a pod., nevie pisat normalne, používa anglické slova, odpovedá odveci a iba na to, co jej vyhovuje. No ona casto mení zápletku aby nepísala stale o arabovi a sexuálne zavislom kresťanovi

anonym_a756b3
23. jún 2026
@anonym_ac9ef4

@anonym_a756b3 na 100%. Poznávacie znamenie a pod., nevie pisat normalne, používa anglické slova, odpovedá odveci a iba na to, co jej vyhovuje. No ona casto mení zápletku aby nepísala stale o arabovi a sexuálne zavislom kresťanovi

@anonym_ac9ef4 ano aj dlzne zvykne davat do kazdeho druheho slova, je dost citatelna, nevedela som, ze ju aj mlati, esteze nemaju deti

avatar
crazy_cat_lady
23. jún 2026

A keby ta nepodviedol tak co? Mas v plane s nim ostat? Inak v hlave vsetko v poriadku? 🤦

anonym_d8f537
23. jún 2026

Baby, pozerajme mužom na penis, či ho nemajú odrety, lebo po nevere býva 😄😄😄

autor
23. jún 2026
@anonym_a1a4df

Odletená črepina z rozbitého kvetináča sa odrazila, oškrela mu penis, od neho sa odrazila ďalej a vymrštila mu obrúčku z prsta preč. Pozri sa pod kredenc.

@anonym_a1a4df no toto ma v tom zufalstve aspon pobavilo :D diky, ak to malo byt na rozosmiatie, celkom ma to rozosmialo. ked uz nic ine.

autor
23. jún 2026
@anonym_d8f537

Baby, pozerajme mužom na penis, či ho nemajú odrety, lebo po nevere býva 😄😄😄

@anonym_d8f537 ??? a z coho ineho by ho mal odrety akoby ????

autor
23. jún 2026
@anonym_59d5c4

@anonym_autor vydiskutujete, hej 🫣. Toto ale nie su normalne hadky, hadka je nieco ine. Vyhrazanie sa, ze Ta zabije, to je normalne podla Teba? To je len "iny nazor"? Ako to pri normalnych hadkach byva, ze vymena roznych nazorov? No lebo mne to pride ako nieco strasne.
A nie, nic take, ako "pravo podviest" neexistuje.

@anonym_59d5c4 ja som si uz od neho zvykla na neine veci pocas tych rokov a nejake jeho vyhrazky a blaboly, nestoja ani za fajku dymu.

anonym_ac9ef4
23. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_59d5c4 ja som si uz od neho zvykla na neine veci pocas tych rokov a nejake jeho vyhrazky a blaboly, nestoja ani za fajku dymu.

@anonym_autor a zas odpovedas iba na co sa ti hodi. Nevyjadris sa k svojim ostatným témam ani k tomu, ze si psychická troska bez liecby? Ako inak ze

avatar
lenka13332
23. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_59d5c4 ja som si uz od neho zvykla na neine veci pocas tych rokov a nejake jeho vyhrazky a blaboly, nestoja ani za fajku dymu.

@anonym_autor tak načo si s ním?

anonym_c5853f
23. jún 2026

@anonym_autor Preboha žena, ja na tvojom mieste by som sa bála žiť s ním v jednom dome, či mu neprepne a nezabije ťa..
A ty tu riešiš či ťa podviedol??
Ak máš trochu rozumu, tak utekaj od neho preč a čím skôr, inak to zle dopadne.

avatar
pr85
23. jún 2026

@anonym_autor Mňa zaujalo, že odrety penis pri koreni je dôkaz toho, že ťa podviedol. Títo mi hlava neberie. Dúfam, že celý príbeh je vymyslený.

anonym_d40afa
23. jún 2026

@anonym_autor dievča zlaté, je čas oberania čerešní a ja mám pocit, že ty si z jednej spadla!!! Čo je toto za otázka, či tvoj manžel mal právo ťa podviesť?! Čiže ak sa s ním teraz rozhadas tu, uz budeš mať aj ty právo ho podviesť???? Ty ries jeho správanie voči tebe, nie to, či ťa podviedol. Ja by som sa takého človeka bála, si to ani neviem predstaviť doma, mne by možno aj záchranku volali, keby na mňa takto manžel kričal od strachu. V tvojom prípade by som zvážila rozvod čím skôr, ale ty vieš, čo chceš.

avatar
slovakboy
23. jún 2026

@anonym_autor on ubližuje a obviňuje z toho teba a ty sa obviňuješ tiež. Je toho plny internet tak už aj z tej osvety by si mohla vedieť, že s tým musíš niečo robiť. Nájdi si videá o narcistoch a manipulatoroch. Väčšinou je riešením úplne ho ignorovať a utekať kade ľahšie. Inak budeš stále žiť v neslobode a strachu z bitky.

anonym_28017e
23. jún 2026

Neboj sa, urcite ta nepodviedol, to si ho poranil pri masturbacii, ked na teba tak intenzivne myslel. Miluje ta, ved to je jasne. Inak by sa k tebe nevratil. Mate trochu talianske manzelstvo, ale take su najlepsie.

anonym_ac9ef4
24. jún 2026
@anonym_c5853f

@anonym_autor Preboha žena, ja na tvojom mieste by som sa bála žiť s ním v jednom dome, či mu neprepne a nezabije ťa..
A ty tu riešiš či ťa podviedol??
Ak máš trochu rozumu, tak utekaj od neho preč a čím skôr, inak to zle dopadne.

@anonym_c5853f nikto nečíta diskusie 😃 su tu linky na jej min tri témy a v tych témach linky na ďalšie jej témy. Ty vies, ze mu chce porodit dievcatko? A ze mu zháňala prostitútku? Ze v tehotenstve plánuje robit 5x denne analny sex? Ze kym ide kúpiť rožky do coopky on si rychlo zavola s nejakou slečnou a vyhoni si? No asi nie takze skoda dobrých rad

avatar
luizina
24. jún 2026

@anonym_autor preoac, ani som nepočítala... Toto by uz davno nebol moj manzel. Vadi sa jak psy, napada ta, musela si volat policajtov a teba jedine co trapi, je ci nezasunul inde? Zasunul a s radosťou by som ho poslala z tade, z kade prisiel po troch dnoch. Rozvod by vo vasom pripade nemal byt len vyhrazka, ale davno zrealizovaná vec. Nechapem tieto vztahy.

avatar
luizina
24. jún 2026
@januska12323

@anonym_ac9ef4 jaj to je ona? No nič idem radšej obed robiť 😁

@januska12323 ani mne hned nedoslo, ze to je zas ona, tak nic, tu skoda slov.

Strana
z3