Mám 23 rokov, 10 mesačné bábo a hľadám muža

7. nov 2019

Ahojte, ešte nikdy som tu nič take nepísala, ale jednoducho už neviem kde hľadať. Síce tu nechodí veľa mužov, ale za pokus to stojí.

Mám 23 rokov, 10-mesačného syna (s mojim ex nie sme v kontakte), jednoducho kašle na nás (dlhy príbeh). Ide o to, že som už dosť dlho sama a chcela by som zas cítiť lásku, nehu a mat pocit, že niekomu na mne záleží.
Preto hľadám muža, s ktorým by sme si rozumeli, spolu vychovávali môjho (nášho) syna. Čiže musí túžiť po dieťati, v budúcnosti sa nebránim ani nášmu spoločnému. Na výzore nezáleží, ja sama nie som nejaká top modelka, ale zas snažím sa o seba starať. Tak nech aj môj “budúci” sa o seba stará, nech je úprimný, milý, pozorný. Nič viac nechcem. Veková hranica je od 25 do max 35 rokov. Som zo severu, čiže by mal bývať tiež niekde tu blízko.

Ak si sa tu našiel, okomentuj mi to a ja sa ti ozvem. 🙂

ssimona18
7. nov 2019

@mato665 a toto sa jej snazím napísať celý čas 🙂 múdry to muž 🙂

ssimona18
7. nov 2019

@nistika aj velká riť vie očariť :D a ešte som aj vydata :D a nemusím si hladať mužov 🙂

nistika
7. nov 2019

@ssimona18 určite máš super muža len škoda že nevieš ani s tou druhou jak vyzerá orgazmus. ale šťastné to manželstvo niekomu stačí

ssimona18
7. nov 2019

@nistika prajem pekný večer 🙂

dopolbokaodrata
7. nov 2019

Čítam to tu čítam, už som zabudla aká bola pôvodná téma diskusie, keďže sa to zvrhlo na "ná pi pi ná ná" 🐔🐔🐔

denae
7. nov 2019

Tém od @anonym je tu za dnes pomerne dosť. A nepísala si dnes v jednej náhodou, že tých 23 rokov má tvoja dcéra?

dopolbokaodrata
7. nov 2019

@denae už pol koňa je anonym, každá môže založiť anonymnu diskusiu. Nie je to vždy tá istá osoba.

h2
7. nov 2019

@mato665 Aj mne niečo vyvešti!

h2
7. nov 2019

@denae Už skoro týždeň je tu možnosť dať otázku do diskusie ako anonym. Takže to vždy píše niekto iný.

h2
7. nov 2019

@dopolbokaodrata Jáj, nevšimla som si, že už si to vysvetlila.

denae
7. nov 2019

@dopolbokaodrata tak to je pre mňa novinka...ale je to tým, že sem nakuknem raz za 100 rokov...-))) no nič, asi sa teda musím ospravedlniť...

dopolbokaodrata
7. nov 2019

@denae to nič, to je novinka cca týždeň stará 😀

denae
7. nov 2019

@dopolbokaodrata až dnes som si to všimla a aj mi bolo divné, že samá škraboška...ale dík za vysvetlenie

petkaaa
7. nov 2019

@nistika neuveriteľne, k čomu sa jedna žena dokáže znížiť. Otrasne reakcie...

ssimona18
7. nov 2019

@petkaaa presne ! my jej chceme dobre a ostaneme ako hovada, vidíš ako to?

miadi
7. nov 2019

Joj ženy 😂kazda sme ina niekto by bol s 10m babom radsej sam Niekto zas nie. Netreba hnet odsudzovat. Podla mna je vacsia šanca že ulovi autorka chlapa kym mà rozkošne babo .. moze vybrat druhy x lepsie vydat sa a o rok dva mat druhe dieta a harmonicky vztah. Asi to pojde lahsie s cim mensim dietatkom ako 2-3 prcek co bude mat tantrum odstraši chlapa.. alebo aj vacsie dieta zvyknute mat mamu len pre seba žiarlit odmietat noveho partnera. Takto si babo moze na toho spravneho zvyknut velmi jednoducho a aj jemu sa to dieta zapači kym je mile zlate a nevie mu povedat “ty Nie si moj ozajstny tata!” Drzim palce v hladani aj ked pochybujem ze na MK ho najdes.

haankaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hankm
7. nov 2019

@acrobaleno nie vsetci ;)

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srandujete
8. nov 2019

@ptmt1011 presne, , ,👍 nazory typu - uvidis, ostanes sama s dvomi detmi. . este nie si tak dlho sama, aby si si musela hladat muza. . . . musis byt zufala, ked hladas na nete a pod. . 😨 myslim si, ze ked sem autorka dala ten inzerat, s tymto vsetkym je uzrozumena. . . . skor by som niektorym mamickam odporucil citat s porozumenim, zamerat sa hlavne na poslednu vetu- ak si sa tu nasiel, okomentuj mi to . . som prekvapeny, kolko mamiciek sa v tom inzerate ,,naslo,,. . .😂

larisalarisa
8. nov 2019

Držím ti prsty.....určite si niekoho nájdete .. ..šťastie praje odvážnym 🤗🤗🤗

1gabriela13
8. nov 2019

@h2 ten už niekoho ma a navyše.. No nič no coment

h2
8. nov 2019

@1gabriela13 Čo navyše? Pokojne napíš, čo si chcela. A to, že ten dotyčný už niekoho našiel, nemusí znamenať, že im to aj vyšlo a že sú stále spolu.

srandujete
8. nov 2019

@h2 1gabriela13 tym asi myslela, ze autorka chce aj spolocne dieta a ten dotycny, co hladal slobodnu mamicku, nemoze mat deti . .

daniel69
8. nov 2019

@acrobaleno chodia tu aj ženatí aj slobodní, všetci niečo hľadajú, čo konkrétne, to už ponechám na fantázii jazdcov a jazdkýň modrokoňových. Faktom je, že tu existuje prekvapujúce množstvo žien-mamičiek, ktoré hľadajú, aj keď navonok deklaratívne nič nehľadajú (a nezabudnú zdôrazniť, že nič nehľadajú😊). Tak pekný víkend👍

h2
8. nov 2019

@srandujete Hm, myslíš? Ešte raz som si prečítala jej príspevok, píše, že sa v budúcnosti nebráni ani spoločnému dieťaťu. Ťažko hádať, ako to myslela, či tak, že ďalšie dieťa vyslovene chce, alebo tak, že ak by dotyčný chcel aj svoje vlastné, tak sa ona tomu nebráni...

srandujete
8. nov 2019

@h2 alebo to myslela tak, že už aj tak niekoho má a navyše je takéto zoznamovanie sa postavené na hlavu. . 🙂

autor
8. nov 2019

Normálne mám dosť keď tu čítam niektoré tie komentáre 😀 ako ženy vážne? Prečo by som mala skončiť sama s dvomi detmi? Neviem či vy ste nepoucitelne, ale ja teda som a už si dávam pozor na to s kým si spravím dieťa...preto je pisane, že v budúcnosti možno 🤦‍♀️ Raz som sa popálila, síce nakoniec to skončilo veľmi krásne (synček), ale aj tak... a za to, že si ty hľadám muža, tak som zúfalá? 😂 nechcite má rozosmiať... veľa žien si takto hľadá, či už na iných sociálnych sieťach...a keď som vás “rozžhavila” touto témou, tak čo mi to tu komentujete? 😀 nikto vás tu o to nežiadal, radšej sa venujte svojim dokonalým mužom, ktorých ste spoznali v nejakej super elegantnej restike 🤦‍♀️

A ostatním, ktoré má podporili ďakujem veľmi pekne 🍀🥰 verím tomu, že sa aj ty dá niekto normálny nájsť, s ktorým by sme si rozumeli 🙂

autor
8. nov 2019

@h2 myslela som to tak, že ak by dotyčný chcel ďalšie dieťa, tak by som sa tomu v budúcnosti nebránila, veď deti sú radosť 🙂

1gabriela13
8. nov 2019

@h2 myslela som tým výzor. Lebo autorka pise že jej aj na tom záleží, no možno že jej by sa páčil, neviem, každopádne si písali s mojou kamoškou tak viem 🙂