Mám partnera maďarskej národnosti

lilianka414
26. feb 2016

Co myslite bude to fungovat vo vztahu kedze ja som Slovenka a on Madar?? 😨

mima4
26. feb 2016

@lilianka414 a prečo by to nemalo fungovat?

na druhej strane, iba spolu chodíte, takze mas vzdy priestor cuvnut zo vztahu, ked ti nebude vyhovovat. Dolezite je aby ste sa spoznali, ci viete fungovat, rozumiete si a az potom sa vydavat a mat deti.

lilianka414
autor
26. feb 2016

@mima4 no sme spolu uz 3 mesiac a zatial je ako cukrik ale pytal sa ci nechcem snim byvat kedze on ma vlastny byt.

katuliena82
26. feb 2016

To nie je nejaky kulturny rozdiel. Mozno vacsi moze byt medzi vychodniarom a zapadniarom a nakoniec, vzdy je to o tom jednotlivom cloveku. Ak mate rovnaky nazor na zivot a je vam spolu fajn, chod do toho

mima4
26. feb 2016

@lilianka414
nikam sa neponahlaj 😉 vyuzivajte cas na vzajomnu komunikaciu, konicky, stretavky s rodinami, priatelmi...

nyusika
26. feb 2016

No...už sa teším na diskusiu. ..haha.

lilianka414
autor
26. feb 2016

@mima4 kedze kamaratka mala tiez priatela ten narodnosti ako ja teraz a dopadlo to velmi zle.malo sa im narodit babo a neprezilo ☹ v 8 mesiaci dostal zachvat zurivosti a dost ju zbyl.
Preto som opatrna

katuliena82
26. feb 2016

@lilianka414 ale sama citas, kolko idiotov Slovakov zije, kolko smutnych pribehov tu je. Dovodom je, ze chlap sa sprava ako hajzel, nie ze bol odinakial. Ale sama by som bola opatrna pri ludoch s inym vierovyznanim. Tam moze byt problem v tom ako partner vnima zeny a rozdielne tradicie

majulka0509
26. feb 2016

@lilianka414 toto snad nemyslis vazne 😲 akoze za to moze maďarská narodnost??????

lilianka414
autor
26. feb 2016

@katuliena82 ved praveze to.bojim sa kedze aj slovakovi moze prepnut ☹

lilianka414
autor
26. feb 2016

@majulka0509 noo neviem kedze som mala vzdy len slovaka .a to je nieco ine.

mima4
26. feb 2016

@lilianka414
no ale to nezavisi od narodnosti... debilov najdes vsade...
ved prave teraz mate priestor na vzajomne spoznavanie sa, ste dvaja slobodni ludia a slobodne mozete vztah opustit...

.. sama zistis, ci to ma buducnost alebo nie

koniarova
26. feb 2016

Mne sa zdá, že tu prepína viacerým. 😒

majulka0509
26. feb 2016

@lilianka414 v com je to ine?

stardust
26. feb 2016

@lilianka414 nestahuj sa zatial k nemu. Tri mesiace su prilis kratka doba na spolocny zivot v jednej domacnosti. Mne by to bolo podozrive, ze sa tak ponahla.

ali223
26. feb 2016
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

ani ja by som sa hned nestahovala, este pockaj

sophie32
26. feb 2016

@lilianka414 Ja mam manžela Maďara....originál Maďar z Maďarska....asi by sa pobavil na tejto téme 🙂

barunka
26. feb 2016

Ja som s manželom už 13 rokov, z toho takmer 11 ako manželia. Tiež je maďarskej národnosti 🙂
A nemyslím, že táto "národnosť" na ňom zanechala nejaká následky 😀
Na druhej strane, moja mama je tiež maďarskej národnosti, otec zasa totálny slovák a tí sú spolu už 36 rokov 😀 😀

lilianka414
autor
26. feb 2016

@stardust no aj ja si myslim .on v BA pracuje a aj zije .ja tak isto pracujem nie dlho ale zvikam si...
on je starsi o 8 rokov

lilianka414
autor
26. feb 2016

@barunka tak si ma potesila.cize citam ze im to klape a su stastni 🙂ale zase nemusi byt kazdy chlap rovnaky

sophie32
26. feb 2016

Nie je to o národnosti....zmlatit ta môže Číňan, Maďar aj Slovak 🙂

lanugo
26. feb 2016

@lilianka414 nie nebude vam to fungovat, pretoze ty asi nie si kompletna! Ze maďar! A ruky, nohy ma? Prepac ale uz v skole nas ucili, ze na blbu otazku blba odpkved!

barunka
26. feb 2016

@lilianka414 ja za seba môžem povedať, že mám skvelého manžela (aj s jeho chybami, ktoré ma stále vytočia do vývrtky) a nemyslím, že nejakú zásluhu na tom má to, či je slovenskej či maďarskej národnosti 🙂 Vlastne že má inú národnosť som zistila až pri svadbe tuším, keď sme to zapisovali 🙂
a napríklad moja mama s otcom si spočiatku vôbec nerozumeli, mama len po maďarsky a otec bol z martina, takže ten len po slovensky. Tak ale láska je láska a teraz obaja vedia obe reči 🙂

lilianka414
autor
26. feb 2016

@lanugo v pohode .kazdy si moze napisat svoj nazor

misel0806
26. feb 2016

@lilianka414 tazko povedat ci ti to bude alebo nebude fungovat. Ja osobne madara nie. Su stiplavy a strasne doterny pochybujem zeby ti dokazal sediet pri zadku cely zivot. Ale cest vynimkam😁😁😁😘😘

lilianka414
autor
26. feb 2016

@barunka tak to je super. 🙂

lilianka414
autor
26. feb 2016

@misel0806 stiplavy??ako si to myslela?

tyelde
26. feb 2016

a čo, koľké sme tu čo majú partenrov z oveľa vzdialenejších a odlišnejších krajín a pohoda....a takisto, minimálne štvrtina slovenska by tu nebola, keby sa nepárili s maďarmi, a keď tie vzťahy fungujú im, prečo by vám nemali?

misel0806
26. feb 2016

@lilianka414 siplavy nadrzany... Robim v jednej nemenovanej firme kde su aj madari. Radi kukaju po zenach vyzliekaju ich priam ocami zacnu ti lichotit su neodbytny😀

guinevre
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkavargova1
26. feb 2016

pokial nie si Slotova dcera tak neni problem.