Mám podozrenie, že priateľ mojej kamarátky je sobášny podvodník

som_hermijona
1. júl 2013

Tak aby som to uviedla na pravú mieru,nie nieje to žiadny novy námet na Telenovelu alebo knihu..naozaj mám toto podozrenie...Aby som Vám povedala prečo si to myslím trocha to rozpisem...Kamarátka zostala koncom minulého roka sirota,mama jej skonala po ťažkej chorobe,posledne roky sa o nu starala,opatrovala ju...po jej smrti zostala sama kedze okrem mamy nemala nikoho...psychicky bola na tom veľmi zle,priam sme si mysleli že ju budeme musieť odviezť na liečenie,žila Len na antidepresivach a alkohole...az zrazu sa objavil on,Pohladny fešák,super auto,vraj inžinier a pilot (momentalne pracujuci v kancelarii)...Kamaratku dostal z dna,nosil jej kvety,neustale jej vyznaval lasku...Proste ona sa zamilovala ako dieťa,nečudo,bol pri nej stále,prave vtedy ked bola na tom zle...Po asi 1,5 mesiaci už u nej byval ...a po 3mesiacoch ju prehovoril na bábätko,teraz je už v 12tt...A prečo mu neverím?či je to len pocit?videla som ho Len raz a vyžaruje z neho niečo čo mi proste vôbec nesedí(ako povedal môj muž,je ako skryty psychopat) proste neverim mu ani to čo dýcha...u kamarátky byva od štvrka do nedele...zvysok tyzdna je vraj v práci v Sládkovičove,prechodnê bydlisko má vraj v BA a trvalé v Košiciach...už toto sa mi zdá čudné...Ona je tak zaslepená že nevníma nič okolo seba...A minuly tyžden som sa dozvedela že vôbec nepozna jeho rodinu ani kamaratov(vraj ešte nebol čas sa s nimi stretnut)...A to čo ma už uuplne dorazilo je to že kamaratka mi dnes povedala že priateľa konečne prehovorila na stretnutie s jeho rodičmi,tak ich isiel na východ vyzdvihnut ...Neozval sa jej 4dni!!!a potom ked jej zavolal tak jej povedal že jeho rodicia sú mrtvy,vraj ich na prechode pre chodcov zrazil chlap na kamione!a on bol v takom šoku že jej nemal chuť to ani zavolať,a zbytočne ju stresovať že už ich aj pochovali !!!...Uverili by ste tomu preboha!?!?...že vlastne priatelke nezavola že pochovava rodicov!?!?...Ona mu veri,a teraz je neštastna ze sa trapi atd...No a mne to samozrejme nedalo (som už ako detektiv,môj muž mi nadava že sa do toho nemám pliest) a overovala som si to...V meste,v ktorom udajne malo podla neho prísť k tej nehode a smrti jeho rodičov sa žiadna ! Nehoda nestala !!!...ani v blizkom okoli...dokonca som prehladala cely internet a média a nikde sa takato smrtelna nehoda nestala...! ... A teraz baby poraďte...čo mám robiť????ja neviem...bojim sa o nu...ak si taki clovek vymysli smrt vlastnych rodicov,čoho bude schopny nabuduce?caka s ním dieťa,miluje ho...a ja jej stále naznacujem že nieje taky ako sa zdá,a že ho vlastne ani nepozna...Som z toho ozaj na nervy...čo robiť?mám byť ozaj ako detektiv a zistovať ďalej čo to je za chlapa,alebo čo???

evelynba
30. júl 2013

@kaktusik007 tak celkovo nejaku psychicku poruchu moze mat 20% ludi, ale aj to je dost, sociopatia sa vsade pise 4%. Si predstav ze podla teba kazdy piaty clovek by bol sociopat- no to by bol pekny poprask teda 🙂 Ale tie 4%- znamena, ze takmer kazdy z nas za svojho zivota narazi v blizkosti na sociopata- teda cloveka co vyuziva ostatnych, neciti vinu, nema moralku, je citovo uplne plochy..... atd atd.... proste zrudicka.

holsinka
30. júl 2013

Ak mas zaujem rada pomozem. Viem ho preklepnut cez policiu a aj socialku. Teda ak chces posli mi meno,datum narodenia a SPZ vozidla. Ozvala by som sa mailom.

danculka25
30. júl 2013

@petula8 súhlasím,presne toto mi napadlo pri čítaní,a ešte by som skúsila obecný/mestský úrad v mieste trvalého bydliska,údajného zamestnávateľa a všetko čo by mi cestou napadlo.a manžel by ťa mal podporiť,je to tvoja kamarátka na ktorej ti záleží,on by pre svojho kamaráta urobil možno to isté.držím palec,potom daj vedieť.

tomikejt
30. júl 2013

@evelynba prosim ta vies ci je psychopatia alebo sociopatia dedicna?

evelynba
30. júl 2013

@tomikejt moze byt, ale nemusi sa prejavit. Zavisi od toho, ako clovek prezije mladost a detstvo, moze sa to aj vobec neprejavit.

tomikejt
30. júl 2013

@evelynba dakujem. moj ex, otec mojho syna, je na 99% sociopat. povedala mi to psychologicka, ked som sa spametavala z vyse 3 rocneho vztahu s takymto clovekom. mam strach aby syna nezmanipuloval ked bude vyrastat.

canama
11. aug 2013

@aliza suhlasim, hrat sa na detektiva nepomoze a ak je baba slepo zamilovana, skor by sa nastvala ze kamoska z neho robi podvodnika. mozno by som odporucala, nech kamoske poradi aby sa s tym chlapikom hlavne nehrnula so manzelstva....kratko sa poznaju a vziat sa mozu aj ked uz bude babo na svete. slepa zamilovanost po pat mesiacoch opadne a aj dotycna dievcina zrazu zacne vidiet veci, ktore teraz vidiet nechce. len potom uz bude v pokrocilom stadiu tehu, takze urcite tam treba pre nu byt, lebo potom skutocne bude potrebovat pomoc.

hexena
11. aug 2013

ako by povedal Rytmus - som sa pobavil... 😀 co viac by si mohla zena sirota co padla na dno a pije priat? pekny fesak, chova sa vraj k nej ako k princeznej, vzdala sa zrejme alkoholu, caka dieta...pokial na neho neprepise byt a on si na nu nezoberie pozicky a netyra ju tak aj 4dni v tyzdni su lepsie ako nic, kolko zien toleruje ze jej manzel ma alebo mal inu....Clintonova, Vittekova, atd, atd...zeny vedia odpustit vela

miggi83
11. aug 2013

aby mu neslo o nehnutelnost......... aj taki sa najdu

loll
22. sep 2013

Ahojte,ja mám presne ten istý problém,akurát s tým rozdielom,že ja som naletela takému podvodníkovi.Taký muž vyhladáva ženy v citovom rozpoložení,je pozorný,milý,ospevuje vás aká ste krásna,manipuloval so mnou,tak si ma omotal,že sa mi to nechce veriť.Ako keby mi zatemnil mozog,rozum vám hovorí jedno,srdce druhé.Pochádza z východu,žije v BA.S priateľkou,ktorú tiež upodozrievam z toho,že žili za moje peniaze a že musela o mne vedieť.Mám 34rokov,on 27,alebo29?ktovie nikdy mi nedovolil pozriet do jeho dokladov.Obral ma o vysokú čiastku peňazí a dostal ma tiež nato,že vedel ako túžim po bábätku.Našťastie som neotehotnela,lebo keď som sa dozvedela o tej druhej,zrútil sa mi svet.Tažko by som asi dieťa vôbec donosila.Zabudol sa odhlásiť na nete,takže pri každom darčeku,alebo to ako spolu oslavovali meniny,narodeniny,som si v hlave premietala k dátumom čiastky peňazí,čo odo mňa vzal.To ako vám to pošliape sebavedomie,ako sa cítite podvedená,menejcenná a ako vám srdce kricí bolesťou,to sa nedá opísať.Nemôžte sa nikomu vyžalovať,lebo kamarátky vám povedia,varovali sme ta a nedala si si povedať.Neskôr ma vyhľadala jeho predchadzajuca obet,ľutujem že ma neoslovila skôr,menej by ma to bolelo.Bude v tom pokračovať ďalej,kým sa na nejakej nepopáli.Priznať,že ste niekomu naletela,keď ste este relatívne mladá,schopná zarobiť peniaze,je veľmi ťažké.

som_hermijona
autor
23. sep 2013

@petula8
@margarita
@aliza
@p.j.jacky
@moonlight1210
@vieruna
@noraf
@veronikaurgeova
@noraf
@maznacik007
@sweets
@cawes selecta22
@ani3012
@gubcikova
@zuzkanik
@kaktusik007
@labacik
@jabadaba ...Ahojte milé baby...vraciam sa sem s novými informáciami...Je mi jasné že tomuto príbehu väčša časť z Vás neverí,a ani sa Vám nečudujem je to ako nepodarený námet telenovely,a keby sa toto nedialo v mojom okolí nikdy ! Neuverim...bohuzial je to tak...Pred časom ste mi mnohe dobre poradili,ale aj ma vystrašili...No samozrejme mi to nedalo,a ani viac známych to nenechalo chladnych..Jedna známa mala priateľov na polícii a dopátrali sme sa k veciam,o ktorých sa nám ani nesnivalo !!!...mladý pan nieje žiadny sobášny podvodník ale vyssie postaveny evanielický KAPLAN !!! Hornonitrianskej artidiecezy...je ženatý má tri deti,pričom to posledné sa narodilo v lete...Meno bolo falošné,samozrejme aj jeho príbehy,ktorých sa odohralo ešte viac...Je to dokonca brat jedného vysoko postaveného politika ...Kamarátka to už vie....slubuje jej že sa rozvedie a bla bla...ona to zatiaľ nechce riesit a čaká či prizná otcovstvo malej (má sa narodit v januari)...ak ho neprizná.(čo je viac ako pravdepodobne,lebo by mu to naozaj velmi poskodilo) a potom to dajú na pretras do médii a podobne...takze to je asi tak...kto chce veri,kto nie nie...ja tu nikoho nepresviecam ...mam tu svoj ucet a tento bol vytvoreny len za tymto ucelom,kedze ma tu dosť zien pozná aj osobne a tu som sa len chcela poradit a vyrozprávať...pekny večer...

ikusa11
23. sep 2013

@som_hermijona fuuuu,to je sila 😒

katkasofi
23. sep 2013

@som_hermijona na odlahcenie temy: nie je to náhodou brat borisa? 😀 , inak chuda baba. je mi ľúto že takto dopadla s mužom. ale má to najcennejšie čo môže mať...babatko v brušku 😉

vera_adel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrioska
23. sep 2013

@katkasofi Akeho borisa?

katkasofi
24. sep 2013

@adrioska medialne známeho Borisa K.0

m_ij_ka
24. sep 2013

ty kokso tak to je sila. Farár tak ten má asi hrošiu kožu na tvári, ten by si zaslúžil poriadnu nakladačku 😠 . Ľutujem, len tú babu čo mu naletela ,tej prajem veľa síl a šťastia do života aj s bábätkom, jeho ženu s deťmi, tak tá keď sa o tom dozvie asi sa prepadne od hanby ☹ . No nech je to kto chce, ale ide o riadneho hajzla. No nemám slov 😖

kaktusik007
24. sep 2013

@som_hermijona tak cakala by som cokolvek, ale pana farka, teda kaplana fakt ze nie 😀 😀 😀

lili_mia
24. sep 2013

@som_hermijona Takáto nehoda nemusí byť v médiách, u nás pred blokom bola o 1 ráno policajná naháňačka, následne streľba a nič. Aspoň umrtné oznámenia by som pozrela, neviem do akej miery sa zverejňuje zoznam zosnulých podľa hrobových miest na internete. No zas by som kukla jeho doklady, minimálne jeho takmer nastávajúca. Bez ohľadu na to, čo tam má, ak mi človek klame o mieste trvalého, či prechodného, v čom inom mi klame.
Skús na polícii fintu, proste si hcceš niekoho overiť, že mu ideš akože prenajať byt a chlapík sa ošíva, akosi nechce ukázať OP, tak či ti len môžu povedať, potvrdiť, dajme tomu jeho trvalý pobyt, či aj prechodný. Len či tam býva, alebo nie, pretože viac ti nedajú. A že prečo ho kontroluješ? Tak na rovinu, že kolujú o ňom chýry o sobášnom podvode, kamošku nie je nutné spomínať. Proste prenajímaš byt, on sa ozval, ale akosi máš strach, kedže o ňom kolujú také chýry.
Kamošku ani neporiešiš, on prišiel v tom najhoršom a ona nič nevidí, nepočuje, nik jej nepomôže.

maznacik007
24. sep 2013

@lili_mia precitaj si posledne prispevky 😉

lili_mia
24. sep 2013

@maznacik007 jo čítam, prečítala som, a napísala prvé, čo ma napadlo 🙂 až teraz čítam, dokonca aj dátum som zle pozrela :(

lili_mia
24. sep 2013

@som_hermijona znovu ja 🙂 videla som 24.september, tak som myslela, že je to čerstvé
a kňaz, kaplán, mních .. ono je to v prvom rade chlap, podľa mňa je na hlavu si myslieť, že iba preto, že je kňaz, tak bude vedieť, kde sú hranice .. toľko ku kňazom .. a isto sa nerozvedie, kto by chodil na omše k rozvedenému? 😀
tie média, naozaj to chce? to sa škaredo obráti proti nej .. na súd ohľadom otcovstva, dobre, kľudne aj sťažnosť na jeho nadriadených, kľudne aj vyhrážky jeho bratovi politikovi, ale do médií by som nešla, tie mnohokrát všetko prekrútia, len aby mali senzáciu .. ani nevieš kto z dediny, či skadiaľ na ňu prezradí, že brala lieky a pila a zrazu z nej bude alkoholička, čo zviedla kňaza, ktorý sa jej snažil pomôcť v abstinencii .. nech si to poriadne rozmyslí

kiki68
24. sep 2013

no co tu citam,tak normalne sa nestacim divit...ze fararko sa z mladeho pana vyklube a este s manzelkou a 3 deckami....
Osobne si myslim,ze dotycny ma aj nejaku poruchu osobnosti,naco by takto klamal a vymyslal si,ze je pilot,ze rodicia umreli. Mam taku kamaratku.resp. mala som,lebo sa uz nejak nebavime,vlastne sa s nou prestal bavit kazdy koho poznam z podobneho dovodu. Kamaratka klamala, ale vedome, proste si vymyslala a kto si velmi vymysla tak sa chyti na vlastnu chybu,niektore veci nesedeli,napriklad dobre viem,ze nebola na nejakom koncerte a tvrdila nam zrazu,ze tam bola...a gol bol ten,ked si zacala vymyslat,ze pozna fiktivne osoby, zakladala si fiktivne profily,kde sa zabavala tak,ze pod pseudonymom pekneho chalana balila nast-rocne holky. Ale ani tie neboli vecne blbe a prekukli ju, jedna z nich s nou mala ist dokonca na rande, s tym,ze povodne tam mal prist chalan....Vrchol celej telenovely bol,ked nam co ju pozname uz dlho tvrdila,ze ma rakovinu a musi ist na chemoterapiu,uz vecer sa pri nas zastavila a tvarila sa,ze podme pit do podniku,ze rakovina ju uz presla...o mesiac zase bola udajne tehotna...no a takto dokola...kto nebol pohodlny do toho jej vzorca tak fiktivne umrel a pod. Je to az neuveritelne,ale keby nezazijem tak neviem....este aj jednej kamaratke narobila skoro problemy, prespala u nich a zobudila sa skor, rano jej rodicom zacala hovorit do duse,ze ich dcera je dusevne chora,ze ma problem s drogami a bola na interrupcii...nastastie rodicia hned vedeli kolka bije,nakolko ich dcera vdaka anomalii nemoze mat nikdy deticky. Stravili s tym roky behania po nemocniciach a vysledok je definitivny... 😒 Nechapem preco neikto takto klame a odrbava ludi okolo seba.

jabadaba
24. sep 2013

@katkasofi Boris Kolar je uz politik??? To potom vies viac ako my.

katkasofi
24. sep 2013

@jabadaba si necitala že na odlahcenie som to napísala??? Neryp prosím ťa, myslela som to ironicky

labacik
24. sep 2013

@som_hermijona evanjelicka cirkev ma arcidiecezy? Myslela som si, ze diecezy a arcidiecezy su usporiadanim Rimskokatolickej cirkvi.

anatalia77
24. sep 2013

@labacik tak ja sa v týchto vodách nevyznám,ale prekvapilo ma odhalenie"vraha" 😀
Vždy to bol záhradník,ale tentoraz je to kaplán. No ci pána. 😀

mysicka36
9. jan 2014

Je niečo nové? Ja by som ho dala ešte aj na súd za majetkovú a nemajetkovú újmu. Na takého treba jednoznačne dobrého právnika a rozmazať jeho totožnosť s fotkou a na Facebooku 😀 😀 😀 😀
Aby chodil po kanáloch. Médiá by som vynechala, FB stačí na to aby nejaká fotka /dobre ostrá/ s ksichtom chlapa podvodníka obletela slovensko 😀

lenka1583
1. jún 2014

@petula8 to tazko