Mám podozrenie, že priateľ mojej kamarátky je sobášny podvodník

som_hermijona
1. júl 2013

Tak aby som to uviedla na pravú mieru,nie nieje to žiadny novy námet na Telenovelu alebo knihu..naozaj mám toto podozrenie...Aby som Vám povedala prečo si to myslím trocha to rozpisem...Kamarátka zostala koncom minulého roka sirota,mama jej skonala po ťažkej chorobe,posledne roky sa o nu starala,opatrovala ju...po jej smrti zostala sama kedze okrem mamy nemala nikoho...psychicky bola na tom veľmi zle,priam sme si mysleli že ju budeme musieť odviezť na liečenie,žila Len na antidepresivach a alkohole...az zrazu sa objavil on,Pohladny fešák,super auto,vraj inžinier a pilot (momentalne pracujuci v kancelarii)...Kamaratku dostal z dna,nosil jej kvety,neustale jej vyznaval lasku...Proste ona sa zamilovala ako dieťa,nečudo,bol pri nej stále,prave vtedy ked bola na tom zle...Po asi 1,5 mesiaci už u nej byval ...a po 3mesiacoch ju prehovoril na bábätko,teraz je už v 12tt...A prečo mu neverím?či je to len pocit?videla som ho Len raz a vyžaruje z neho niečo čo mi proste vôbec nesedí(ako povedal môj muž,je ako skryty psychopat) proste neverim mu ani to čo dýcha...u kamarátky byva od štvrka do nedele...zvysok tyzdna je vraj v práci v Sládkovičove,prechodnê bydlisko má vraj v BA a trvalé v Košiciach...už toto sa mi zdá čudné...Ona je tak zaslepená že nevníma nič okolo seba...A minuly tyžden som sa dozvedela že vôbec nepozna jeho rodinu ani kamaratov(vraj ešte nebol čas sa s nimi stretnut)...A to čo ma už uuplne dorazilo je to že kamaratka mi dnes povedala že priateľa konečne prehovorila na stretnutie s jeho rodičmi,tak ich isiel na východ vyzdvihnut ...Neozval sa jej 4dni!!!a potom ked jej zavolal tak jej povedal že jeho rodicia sú mrtvy,vraj ich na prechode pre chodcov zrazil chlap na kamione!a on bol v takom šoku že jej nemal chuť to ani zavolať,a zbytočne ju stresovať že už ich aj pochovali !!!...Uverili by ste tomu preboha!?!?...že vlastne priatelke nezavola že pochovava rodicov!?!?...Ona mu veri,a teraz je neštastna ze sa trapi atd...No a mne to samozrejme nedalo (som už ako detektiv,môj muž mi nadava že sa do toho nemám pliest) a overovala som si to...V meste,v ktorom udajne malo podla neho prísť k tej nehode a smrti jeho rodičov sa žiadna ! Nehoda nestala !!!...ani v blizkom okoli...dokonca som prehladala cely internet a média a nikde sa takato smrtelna nehoda nestala...! ... A teraz baby poraďte...čo mám robiť????ja neviem...bojim sa o nu...ak si taki clovek vymysli smrt vlastnych rodicov,čoho bude schopny nabuduce?caka s ním dieťa,miluje ho...a ja jej stále naznacujem že nieje taky ako sa zdá,a že ho vlastne ani nepozna...Som z toho ozaj na nervy...čo robiť?mám byť ozaj ako detektiv a zistovať ďalej čo to je za chlapa,alebo čo???

lenka1583
1. jún 2014

@holsinka to je bomba, ze to takto verejne pises, ze sa chystas porusit zakon

lenka1583
1. jún 2014

@jabadaba preco zeny ktore sa stanu obetami psychopatov nazyvas somaricami apod? nemas pre nich ine mena? nie kazdy je v tak psychickej pohode, resp rovnovahe, aby rozoznal zlo ked sa infiltruje do jeho zivota, je to o to tazsie, ze tieto obete su lapane v tazkych zivotnych situaciach ako napr tato, alebo maju iste povahove crty kvoli ktorym si ich psychopat vyberie, hra zacina skor ako o tom vies, je dobre, ze ty si to odhadla, nie kazdy to dokaze identifikovat skor ako je potrebne. ale tvoja prezieravost a asi aj viac zdraveho rozumu ta len zavazuje, z moralneho hladiska teda, pomoct identifikovat tuto rozpinavu spinu a nie ich zaslapat do zeme, dat do popredia ich naivitu a do uzadia spinu na ktoru asi nemaju schopnosti v zaciatkoch ju rozpoznat.

jabadaba
2. jún 2014

@lenka1583 bohuzial nemam. Polutovanim este nikto nikoho nezachranil. Podporit take zeny treba v com? V ich blbosti? 😝

mamulka211
2. jún 2014

a to kamoske kto uz v 12 tyzdni povedal, ze bude mat dievcatko? aky jasnovidec doktor? Mam 4 deti, ale skor, ako v 20 tyzdni mi to nikto nevedel s istotou povedat, v 12 tyzdni mi na tuto otazku ani neodpovedali.

mamulka211
2. jún 2014

U kamaratky byva od stvrtka do nedele..neviem si dost dobre predstavit, ako moze farar odist z farnosti na dni ako je ptatok, sobota a nedela, kedy je najviac omsi...Hermiona, netreba psychiatra skor tebe?

mamulka211
2. jún 2014

Kazdy knaz ma svoju diecezu, kde kona omse a zije. Omsu ma kazdy den, medzitym pohreby a sobase, hlavne sobase teda v sobotu a krstiny v nedelu...pre Boha ako ti toto moze niekto zozrat co tu pises? ako to, ze toto este admin neodstranil, ja som uz na MK citala kadejake hovadiny, ale toto je hodne na cenu Blbost roka. a zeny tu horlivo diskutuju a pohorsuju sa a Hermiona sa dobre bavi...booooze

rony15
3. jún 2014

@jabadaba no hej hej, kapanek slepa bola, nevnimava k varovnym sinalom, zohladnime jej zamilovanost, stava sa, nic to nehovori o jej ineligencii, urcite sem pisala nejedna napr psychologicka s podobnym psychopatom na krku ktorej si sama radila, ta uz si vsimla, ze nieco nie je ok a hladala pomoc, ta uz blba nebola co? dopraj ludom trocha casu.

inak schopnost lutosti a jej pritomnost je jeden z hlavnych znakov toho co nas robi ludmi, ludskosti a prejav zdravo vyvinutej osobnosti, ked sa k tomu prida prezieravost a intelekt, tak sa da inym pomoct, byt napomocny efektivne, napr psycholog atd, aj bezny civil... naopak taki ti (pod)priemerne inteligentni s poskodenou schopnostou empatie, alebo s jej malou mierou su u mna ti blbi a na polutovanie.

ako tamtej zenskej si celkom slusne poradila, malo to naznaky toho, ze uvazujes o probleme v trocha zlozitejsej rovine a vzila si sa, tak nechapem co ten sklz teraz, ze to vidis cez taku primitivnu, rozumej jednoduchu prizmu.. asi si unavena, ne?

jabadaba
3. jún 2014

@rony15 😀 musim priznat, ze si ma velmi milo pobavila. Si mi natrela. 😀 Ale jo no, mozno ma uz unava chyta, taka ta celkova, kedy uz k altruizmu chyba potrebna energia. 😎

moonlight1210
3. jún 2014

@mamulka211 tato tema je stara skoro rok. teraz ju znova nacali, lebo si asi nevsimli datum. kazdopadne, ak sa niekto bavil, robil to inteligentne.
pobavil sa a v tichosti odisiel.
a tym vsetko zhaslo.
pre vsetkych.

mamulka211
6. jún 2014

@moonlight1210 jaj ja som si nevsimla, ale tak aj tak, velka blbost 😉

ivanaondrisova
17. sep 2014

Aho hmto je ozaj ako s filmu ja by som tiez patrala skus zistit jehopriezvisko aj meno a zisti to u nejakeho kamarata policajta kde ma vlasne trvaly pobyt a nevahat zistit pravdu!lebo sa moze stat nieco zle alebo zistit nenapadne kde ma kancelariu a opytat sa nanho tam drzim palce a dotiahni to do konca

magicka2
22. feb 2016

a k comu sme sa nakoniec dopatrali?
😀

katka708
22. feb 2016

Celkom som sa pobavila pri poobednej káve 😀 dokonca som si to ťukla do googla a žiaden škandál s kaplánom nebol takže buď kaplan vychováva všetky deti so všetkými manželkami k spokojnosti všetkých zúčastnených alebo to kamoška nechala plávať a ostala jej len pekná spomienka alebo to bol blud roku 2013

vanilka83
22. feb 2016

no ja si myslim ze tomu to sa vazne neda verit pozistuj viac o nom ak sa da a vsetky fakty-dokazy predloz kamaradke a ak ani potom nepochopi je to len a len jej vec a jej zivot s tym nic nenarobis vazne tak ako ty sa ju snazis ochranit a neveri ti a tak ako ju on klame a veri mu to sa proste neda naprogramovat opacne ako by si ty chcela ja viem musi to byt ozaj tazke ked ju mas rada a nechces a na to len tak pozerat ale pochop aj ju ak si ty bola niekedy takto silno slepo zamilovana musis sa do nej vcitit nic jej nepomoze len jej vlastne prebratie sa a to sa stane ak ona na tie jeho klamstva pride sama potom ked sa to stane jej iba povedz ze si sa ju snazila chranit ale ze sa nedalo a bude ta potom potrebovat este viac ako inokedy tak sa na to pripravsu na svete vseliaky psychopati bohuzial no jednoducho vyuzil to ze mala take tazke obdobie a bola sama a zranena a vyuzil to lebo potrebovala nejaku lasku pri sebe nerob z toho paniku clovek sa musi naucit zit sam a naucit sa zit aj s chybami ktore za zivota povystraja

katka708
22. feb 2016

@vanilka83 ono sa to už vyriešilo. toto je 3 roky stará diskusia. tiež som si to všimla až ku koncu 😀

tara555
28. máj 2017

@som_hermijona

Ahoj, viem, ze je rok 2017, ale to o com pises je velmi podobne tomu, co sa mi teraz stalo

A spominas Sladkovicovo, tento typek je tiez odtial a je patologicky klamar.

Mas aj jeho meno? Alebo napis inicialy

Povedal mi, ze ma lubi po dvoch tyzdnoch, aby som zacala pustat prachy. Za sedem mesiacov ma obral o znacnu sumu penazi.

tequelinka
28. máj 2017

To je fakt toto realna tema?_boze uchoavaj ak je toto cele pravda

sisa1909
28. máj 2017

@zozo111 tak to už trošku prehanate. 😂

mysicka36
29. máj 2017

Ja poznám tiež prípad, kedy muž "zlatokop" obral o celé dedičstvo jednu ženu. Neverila som vlastným očiam ako sa na neho namotala.

catherinah
29. máj 2017

Ja len tolko, ze evanjelici nemavaju omše, ale sluzby bozie. A tie len v nedelu.
Omse kazdy den maju katolici.