Mám prezradiť sestrinu neveru?

kriska
25. apr 2014

Viem o tom ze sestra podviedla svagra ale samozrejme si to nechavam pre seba a tvarim sa ako mrtvy chrobak... Nesuhlasim s tym co spravila ale je to jej zivot, je mlada a blba tazko jej dohovorit ked si sama nieje ista ci chce muza ci pana xy o ktorom ma podla mna len zidealizovanu predstavu. Fyzicky ho s nim podviedla len raz ale v kontakte su uz dlhe mesiace, vravela som jej nech s tym skonci naco sa na neho len viac namotava, bud nech sa rozvedie a netrapi muza alebo nech prerusi vsetok kontakt s tym druhym lebo takto to nikam nevedie... Doteraz som tuto temu brala ako nieco co sa ma netyka ze si to vyriesi sama, ale zacali sa ozyvat hlasy z ich okolia ze to medzi nimi skripe, zacali vyzvedat rodicia ci neviem co sa stalo ci sa mi sestra nezverila ci nieco netusim kde je problem a ja samozrejme hram blbu ze nic neviem 😖 ak by som o tom pipla pridem o sestru, ak to dusim v sebe trapi ma svedomie za svagra lebo to nieje voci nemu fer... on je z toho co sa medzi nimi deje mimo, sestra sa zacala spravat k nemu horsie odkedy ho podviedla co oni samozrejme nevedia ale mne to tak casovo vychadza... co by ste robili?

satanka1
25. apr 2014

@kriska podľa mňa sa do toho nemiešaj...nakoniec budeš najhoršie ty...

moni244
25. apr 2014

kašlala na to a nemontovala sa do toho, lebo v konečnom dôsledku budeš len ty tá zlá

marse
25. apr 2014

Jej život, jej nevera, jej vec. Ty si to ulož do najspodnejsej šuplatky v pamati, alebo vymaz uplne. Ctrl Alt Delete 😀 😀

mnamko
25. apr 2014

nemiešať sa do toho

tinushka13
25. apr 2014

Verím, že pre teba to je nepríjemné.. klameš ostatných že nič nevieš, si vystavená blbej situácii medzi dvomi kolesami. Ale ako píšu kočky.. nemiešaj sa.. tvár sa blbo naďalej. Sestra sa uvedomí alebo príde sa na to a bude po všetkom. len ty mlč.. aj prred ňou a máš pokoj.

pragmaticka
25. apr 2014

Nemiesat sa v ziadnom pripade do toho!!

sfera
25. apr 2014

@kriska som na tom podobne a radšej sa nemiešam, ako už bolo spomínané, jej život....

sisaha
25. apr 2014

@kriska nemiesaj sa do toho...sestre dohovorit mozes, ale neiformovala by som o tom nikoho..a uz vôbec nie švagra.

tinach
25. apr 2014

Možno aj svagor poviedol ju, len o tom nevieš alebo vie o tom pre zmenu len tvoj muz 😅
Nevieš čo sa deje alebo nedeje za dverami ich spálne, neriesila by som a určite by som sa ani nestarala 😖
A ako vraví Biblia : hod do nej kameňom, kto si bez viny!

applede
25. apr 2014

...........ja najskor ze ....aky ...nick...uz som to citala bez toho "r" 😀 😀 ...ale teraz k veci ...urcite sa k tomu nevyjadruj verejne !!!!!!!!!! viem o com hovorim ....ja som tak vedela o nevere bratrancovej zeny ......nikomu som to nepovedala absolutne, tiez ma to samzorejme stvalo.....obmedzila som kontakt s jeho zenou ..... teraz su uz rozvedeni atd ,.... a uz o tom sa "môže" hovorit ale ....nemas ani dokazy ani nic a zobrat si na triko rozpad niekoho manzelstva....takze moja jednoznacna odpoved.....ako nestranny pozorovatel aj ked vies....co vies...

bvladka
25. apr 2014

Nie, určite nič neprezraď !!! Možno nakoniec ty by si bola tá najhoršia a padlo by to na úrodnú pôdu 😉

elina25
25. apr 2014

Ani nečítam...Piatok takých tém tu bude ešte 5-do večera....

kriska
autor
25. apr 2014

@elina25 a ktory den je vhodny na zakladanie temy? neviem preco by mal byt piatok iny nez ostatne, nechapem... pisem dnes lebo mi dnes volal otec ktory sa ma na to pytal, vie ze sa mi sestra zdvoveruje a rano videl svagra so zaplakanymi ocami, ze sa uz nemoze pozerat ako sa k sebe spravaju (hlavne ona k nemu)... preto som nad tym zacala viac uvazovat ci do toho nejako nezasiahnut lebo ona sama od seba rozum nedostane asi, ale ako baby pisu asi sa budem tvarit dalej ze nic neviem aj je mi to proti srsti ked si predstavim ze ja by som bola v ulohe svagra ☹

svano
25. apr 2014

Nebonzla by som ju, ale by som si s ňou pohovorila.

stefka33
25. apr 2014

@kriska Nezasahuj určite aj keď ti je švagra ľúto. Ešte by som aj sestre vynadala, že ťa zatiahla do vlastnej špiny. Tvár sa že nič nevieš, nevšímaj si, nereaguj. Nemáš najmenšiu šancu pomôcť im. 😔

elina25
25. apr 2014

@kriska normálne by som sestre povedala na rozum,a jemu nech si hľadá rozumnejšiu partnerku 😠

elina25
25. apr 2014

@kriska je vidieť že ti na švagrovi záleži a ak sa je všetko prepečie kam až zájde?

elisaeli
25. apr 2014

@kriska Urcite to poriadne vytmav svojej sestre, aby si uvedomila, kolkych ludi trapi a do akej situacie ta dostala.

blue_eyes
25. apr 2014

@kriska tiez viem o bratovej nevere ale nestaram sa, neriesim

ottka
25. apr 2014

vybav si to len so sestrou , viac urobiť nemôžeš

dunakiliti80
25. apr 2014

@kriska možno má dôvod preto to robí .....
je to medzi nimi sú dospelý musia si to vyriešiť sami ...

mrva
25. apr 2014

@kriska nemontuj sa im o toho

lulu369
25. apr 2014

@kriska viem, že je to pre teba ťažké, ale najlepšie urobíš keď sa do toho nebudeš montovať...nechaj sestru nech sa sama rozhodne ako si zariadi svoj život. ak by si niečo pred niekým (či už rodičmi, alebo švagrom) naznačila, môžeš z toho výjsť ako tá najhoršia...

kriska
autor
25. apr 2014

@elina25 ved to ze kam az zajde ked nedostane "facku" aby sa spamatala? ako pisem je mlada a blba neviem naco sa vydavala ma 21r, svagor je starsi... ona si neuvedomuje kolko ludi to moze poznacit aj ked sa to dotyka priamo len ich dvoch vela dalsich ludi by to zasiahlo ci priamo ci nepriamo, aj ten druhy je tiez ako idiot ja ho poznam je to svagrov kamarat vodi ju zbytocne za nos a nevie co chce ale ona je vydata hlavne ona ma mat rozum. totizto keby sa to prezradilo teraz este sa da vela veci "zachranit", stavaju dom maju hypo zbytocne vytvara svagrovi iluziu spolocneho zivota a on sa tam derie na dome. ja s nim mam normalny vztah nijako extra dobre spolu nevychadzame tak normalne, ale snazi sa a mam dojem ze zbytocne kvoli nej ona si ho nevazi, ja na to pozeram z pohladu starsej a zodpovednejsej mam vlastnu rodinu a viem ze to co robi je nefer, na taketo veci som dost hakliva keby to bol niekto iny neriesim ale sestru mam velmi rada len v tomto s nou nemozem suhlasit. vzdy som nad nou drzala ochrannu ruku ale teraz by som jej najradsej strelila zaucho 😒

kiki68
25. apr 2014

nemiesat sa do toho, ked to rupne, tak by si este mohla skaredo schytat, takze nic si nevedela a bodka.
Lebo Ty to povies, nakoniec to ona otoci uplne proti tebe a zahra sa na milujucu manzelku a ty budes vyzerat tak,ze si pomaly isla robit manzelstvo a ona sa mozno spamata, bud na cas,alebo natrvalo a odseparuje sa tak,aby uz fakt nikto nic nemohol. Nie nema to dobre scenare. Bud sa ona uvedomi co sa deje,alebo nie.

quixina
25. apr 2014

určite sa do toho nemiešaj, ale so sestrou sa porozprávaj, a povedz jej, že o tom všetkom vieš a skús na ňu poriadne zatlačiť, aby sa rozhodla
nejaké páky na ňu určite máš

ale švagrovi ani rodičom by som nehovorila absolútne nič

elina25
25. apr 2014

@kriska aj by si zaucho zaslúžila :-/

tana85
25. apr 2014

@kriska toto su najhorsie situacie, ale moj nazor je, ze jej mozes dohovorit, ale miesat by si sa nemala. nie je to fer voci manzelovi, to urcite nie, ale akokolvek sa z toho citis, nechaj ju, aby si to v manzelstve riesila sama. lebo budes do toho nakoniec tak zatiahnuta, ze to budes cele lutovat...ona sa k nemu sprava tak, ako jej to sam dovoli. ak im to neklape, tak aj jemu by malo napadnut s tym nieco robit. chudacik v tomto smere je, ale nech si so svojou zenou urobi poriadok ak mu za to stoji. ze je sestra taka mala mrcha, nuz je, ale to uz sa neodstane 😖

quixina
25. apr 2014

a píšeš, že má 21 a je už vydatá...no takto to občas dopadne, keď sa "dvadsiatky" hrajú na veľkáčky a chcú sa vydávať a zakladať rodiny, pritom im ešte mlieko tečie po brade a vedia o živote veľký prd

tana85
25. apr 2014

@quixina niektore to uz maju v hlave celkom jasne, ale vacsina je este velmi nezrela na taky zavazok. v jej veku som este randila a bola som uplne nevyburena, takze si viem predstavit, ze mladej zabe lahko muz pomota hlavu