Mám veriť, keď mi už raz klamala?

lia82
28. dec 2013

Zdravím všetkých, pani, ktorej kamarátka omylom poslala knihu (tej panej, ktorej mala, knihu neodoslala) mi už raz klamala, že peniaze poslala tento pondelok. Knihu si včera prevzala, peniaze nedošli. Terajšia verzia je, že ich poslala včera ... Myslíte si, že peniaze niekedy dôjdu na účet? Je nejaká šanca, keď ma už raz oklamala? Kde mám jej meno zverejniť, tu na MK, aby jej už nikto nenaletel? Má zmysel napísať jej tvrdšie slová ?

whiterosses
28. dec 2013

ked oklamala raz bude klamať stále .. najlepšie sa takým ľudom vyhýbať, lenže ak je stadeto MK a má aj nejaký bazár tak by som jej isto dala zle hodnotenie .. však každý si to pozrie, ked bude chcieť niečo od dotyčnej osoby .. ešte raz jej napíš, nech ti neklame a nech ti normálne povie kedy peniaze poslala že tebe nič neprišlo .. napíš ak ste mali nejaké problémy, a nedalo sa vám poslať tak mi to prosím napíšte normálne a neklamte ma !!!!! opýtaj sa na dôvody

keram3053
29. dec 2013

A preco neposielate tovar na dobierku? Ja by som mal obavy poslat nieco len tak.Ale inak,ked tvrdi ze ti peniaze poslala tak hadam ma o tom nejaky doklad. Nech ti ho posle do mailu. Aj z int.bank. sa da vytlacit prikaz na uhradu.Ak ho nema tak je podvodnicka.

adri266
29. dec 2013

napis adminovi, o aky problem ide, presne popis celu situaciu, a on Ti pomoze vec vyriesit

cuculiatko88
29. dec 2013

vzdy je lepsie pockat kym peniaze nabehnu na ucet a potom odoslat tovar....napis adminovi a daj zle hodnotenie

maja0906
29. dec 2013

Nerada,píšem negatko a stale sa snažím nejako dohodnúť ale ak má už niekto poriadne napáli tak ho nešetrím 🙂 skús ešte počkať a ak nenabehnu na tvoj účet žiadne prachy tak ju informuj,že jej píšes negatko.....