Máme dieťa, poznáme sa dlho ale priateľ svadbu nechce

nina123
15. jún 2007

takze s mojim priatelom sa pozname uz vyse 15 rokov atak oficialne sme spolu 4 roky za ten cas nam pribudlo jenda dcerka a coskoro aj dalsia lenze ja by som uz straasne chcela svadbu lenze on odmeita vrajzer na nho nemam dost casu a po svadbe to bude este horsie co z nim spravit?

bubca
15. jún 2007

nina:nehnevaj sa,ale mám dojem,že tvoj priateľ je alibista ako hrom,ak s Tebou môže mať deti,tak si Ťa predsa môže aj zobrať.Prečo by to malo byť po svadbe horšie,príde mi to strašne stupídne vyhovárať sa...ak s Tebou založil rodinu,mal by sa začať správať ako chlap

nina123
autor
15. jún 2007

bubca u nas zacinaju byt hadky na dennom poriadku 😒 vzdy ked pridem z prace domov aj skor tak zasa nie je doma on ☹ a kazdy vikend to iste ked mam volno ide za kamaratmi ako keby sa nas chcel zbavit 😠

mikca
15. jún 2007

ahoj nina, to víš chlapi jsou poměrně komplikovaný, bohužel pro nás a je o nich známo že se do chomoutu příliš nehrnou, což je tvůj případ, ale já si myslím že nemá smysl ho nutit takovou věc musíte chtít oba, ale to neznamená že by jsi manší nátlak neměla vyvíjet... a s tím časem to je jen výmluva jeden papír to nezmění

bubca
15. jún 2007

nina:to je mi ľúto,asi by ste si mali v kľude sadnúť a vysvetliť si to navzájom,tu je každá rada drahá ☹

nina123
autor
15. jún 2007

mikca lenze mne sa zda ze takto to dalej nevydrzime

mikca
15. jún 2007

a ty myslíš nina že svatbou se vše dá do pořadku?????

katika1
15. jún 2007

Nina, tak u nás je to rovnako.. my čakáme bábätko a priateľ sa do svadby veľmi nehrnie.. podľa neho svadba pokazí vzťah (lebo to sa stalo mnohým jeho kamarátom).
Nakoniec však súhlasil, že sa vezmeme (o rok), ale obávam sa, že to len kvôli tomu, že som mu povedala, že malý bude mať meno po mne ☹
A ak si ma má niekto vziať len kvôli tomu a nie preto, že sám chce, tak to nemá zmysel..

bubca
15. jún 2007

mikca:kuk
nina:ak máte problémy už teraz,svadba to fakt nespraví ☹

krista
15. jún 2007

Nina123 to je mi moc líto, že se přítel nechce ženit, zkus nějaké z těchto témat, třeba ti to aspoň malinko pomůže 😉

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID...

bubca
15. jún 2007

katika:ak máte pekný a pevný vzťah,tak svadba ho teda fakt podľa mňa zhoršiť nemôže 😉

katika1
15. jún 2007

bubca, to si myslím aj ja.. ale vysvetli to tvrdohlavému chlapovi 😉

nina123
autor
15. jún 2007

mikca neviem ale par ludi vravelo ze svadba by nam to napravila 😔

katika lenze moj na nas niekdy zvysoka kasle
krista skusim pozriem

mikca
15. jún 2007

souhlasim s bubcou,svatba není žadný strašák, naopak je to zpestření dobrého vztahu.
bubca kuk

mikca
15. jún 2007

nina pokud máte ted problémy tak svatba je nevyřeší to musíte vy sami

katika1
15. jún 2007

nina nehnevaj sa, ale ak má ten Tvoj k vám takýto prístup už teraz, tak svadba to len zhorší.. to fakt..
ja som myslela, že máte pekný vzťah.

bubca
15. jún 2007

nina:osobne si myslím,že ak máte problémy už pred svadbou,po nej sa naozaj nič nezmení
mikca:hezky jsem se připojili 😉

nina123
autor
15. jún 2007

katika ten vztah bol pekny lenze posledne tyzdne neviem preco je to tak
bubca ja neviem vazne ako dalej! niekedy mam pocit ze by som bola radsej keby som od nho odisla

katika1
15. jún 2007

a skúsila si sa s ním porozprávať?

bubca
15. jún 2007

katika:svadba je pre niekoho strasiak 😉

nina123
autor
15. jún 2007

katika skusala som lenze on vzdy trvdi ze on tomu nie je na vine ze vsetko je moja vina ☹

katika1
15. jún 2007

a čo robíš zle ty?

mikca
15. jún 2007

když máš někdy pocit že by jsi od něj odešla tak i přesto by jsi si ho chtěla vzít?nina asi byjste si měli vážně promluvit a hlavně to řešit a na svatbu bych ted být tebou nemyslela.

nina123
autor
15. jún 2007

katika ja vrajze vsetko ze moja vina je ze chodim casto von , s priatelkami a tak dalej a pricom na moje priatelky uz cas nemam vobec lebo sa venujem len praci a nasej dcerke

mikca
15. jún 2007

nina ve vztahu nedělá chyby jen jeden ale oba dva

bubca
15. jún 2007

nina:ja fakt neviem,čo ti na to poradiť,vzťah je o kompromisoch,tak čo takto si vyradiť jeden deň v týždni iba jeden pre druhého?

nina123
autor
15. jún 2007

bubca o taky den som sa snazila, vybavila si volno on pvoedal ze dobre a ked nadisiel den D tak povedla ze ma surne poinnosti

nina123
autor
15. jún 2007

ja uz z toho vazne zacinam depkarcit 😔 5tem o tomistom pisem ☹ 😢

bubca
15. jún 2007

nina:ja som nemyslela doslova cely deň,my s manželom si napríklad zvykneme uvariť čaj,sadnúť si a porozprávať si,ale nie nasilu,čo nás trápi,čo bolo v práci,robíme si plány do budúcnosti...zo začiatku sme to robievali plánovite,teraz už je z toho príjemná rutina,tak skús...kúsok po kúsku a pôjde to,držím palce 😉

nina123
autor
15. jún 2007

bubca u nas take platilo ale davnoo

bubca
15. jún 2007

nina:tak to znovu zaveď,každý vzťah občas prechádza krízou...veď sme ľudia